Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Odgovoren se počutim za smrad Golob in co, čeprav ne hodim volitve

Odgovoren se počutim za smrad Golob in co, čeprav ne hodim volitve

Tip je ena sama negativa in uničevanje ljudi ter razkazovanje globoke revščine.

Golob in Svoboda so razočarali večino svojih volivcev zato je podpora komaj 13%. Dobili so priložnost, da naredijo nekaj dobrega. Pa niso in tudi ne bodo!

Korupcija, lopovščina, klientelizem, nepotizem…to jim gre dobro od rok.

Marca pojdi na volišče in obkroži manjše zlo.

Tudi mo smo na ta način volili pahorja proti Turku.

Ojoj, kako hudo vam je delomrznežem na tej naši zemljici. Ste na toplem, dobite toliko kot še nikoli do sedaj. Edino delo je kletarjenje po portalih in pljuvanje po samo določenih osebah. Miselni domet pa je ?

Od veselega plesanja v Svobodi jih že nekaj časa močno bolijo noge. Ampak morajo še naprej veselo plesat, da ne bo Golob slabe volje in koga vrgel čez ramo. Še posebej zdaj, ko je končno srečen.

 

Nisi edini. Večini volivcev je že nekaj časa žal, da so obkrožili Svobodo.

 

Robi baje dobro pleše narodno kolo, tudi na koncertu Cece je bil v prvi vrsti, zna vse pesmi na pamet.

Odgovor na objavo uporabnika
Re, 09.09.2025 ob 13:12

Nisi edini. Večini volivcev je že nekaj časa žal, da so obkrožili Svobodo.

 

Večina bo obkrožila kogarkoli razen puklastega.

Odgovor na objavo uporabnika
Samo povem, 09.09.2025 ob 15:19

Večina bo obkrožila kogarkoli razen puklastega.

In razen Goloba seveda. Tako kot se mi je zamerila ta nesposobna vlada, se mi ni se nobena do sedaj. Saj se ve, da tisti, ki grejo v politiko so ze v osnovi pokvarjeni, in so dobri sam za odstrel, samo sedanja vlada je pa se totalno butasta in prodana. Tudi bruke je imet pedra za premierja.

Odgovor na objavo uporabnika
Direkt, 08.09.2025 ob 05:41

Golob in Svoboda so razočarali večino svojih volivcev zato je podpora komaj 13%. Dobili so priložnost, da naredijo nekaj dobrega. Pa niso in tudi ne bodo!

Korupcija, lopovščina, klientelizem, nepotizem…to jim gre dobro od rok.

To so skupne lastnosti vseh politikov. Vseeno je kaj volis. Najbolje seveda najmanjse zlo.

Odgovor na objavo uporabnika
400 000 bedakov na 490 000 podlage, 08.09.2025 ob 06:18

Marca pojdi na volišče in obkroži manjše zlo.

Tudi mo smo na ta način volili pahorja proti Turku.

 

Kaj predlagaš sedaj? Koga proti komu? Golob se res ni izkazal. Koga namesto njega? JJ odpade absolutno. Kdo  proti Golobu?

 

 

 

 

Drugo leo pojdi na volitve in obkrožiš nekoga drugega, enostavno.

Kako so lahko Golob in njegovi razočarali svoje volivce? Saj delajo to kar so obljubljali, to so njihovi volilci želeli in podpirajo. Delajo točno po željah in volji svojih volivcev

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close