Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Roomih ni uspel prodati bajte sedaj cena pod milijon

Roomih ni uspel prodati bajte sedaj cena pod milijon

Kot piše info360 portal, je cena te hiše sedaj pod milijon, dve etaži od tega ena v bistvu podstreha, ne vem no.

Tole ni vredno niti 400 jurjev, razen če so notri res izbrani materiali.

Odgovor na objavo uporabnika
ocenzutir, 04.09.2025 ob 16:42

Kot piše info360 portal, je cena te hiše sedaj pod milijon, dve etaži od tega ena v bistvu podstreha, ne vem no.

Kopi, boš imel Cigane za sosede!

Lahko da je sicer lepa lokacija, a to bi moral kupit nekdo, ki ne mara mesta in mu je vseeno za vožnjo. Hiša je bila v Ambientih in ni prav noben presežek, glede na to, da je žena arhitektka in bi lahko narisala za tisto parcelo dobesedno karkoli. Ne pa da je spalnica tako velika, da tam sušiš perilo.

To je huda vukojebina, sploh za nas, Ljubljančane. Težko bi za hišo dobil več 700 jurjev.

Odgovor na objavo uporabnika
Vampire dance, 04.09.2025 ob 17:15

Kopi, boš imel Cigane za sosede!

A so na Polici Romi ali samo Romihi?

Meni ni všeč, preveč izgubljenega prostora s hodnikom/mostom v zgornji etaži in nevarne “galerije” v otroških sobah.

 

Se je zbudil na Bledu?

Odgovor na objavo uporabnika
Ena126, 04.09.2025 ob 17:37

Lahko da je sicer lepa lokacija, a to bi moral kupit nekdo, ki ne mara mesta in mu je vseeno za vožnjo. Hiša je bila v Ambientih in ni prav noben presežek, glede na to, da je žena arhitektka in bi lahko narisala za tisto parcelo dobesedno karkoli. Ne pa da je spalnica tako velika, da tam sušiš perilo.

A ni problem Ambientov, kjer se oglašujejo različni arhitekti, ravno to, da so hiše v 80+% narejene po istem kopitu, kot da bi bile delo enega? Po slovensko, da ne bi slučaaajno kdo zares izstopal… z idejami, pustimo cene. 🙂 Potem se pa se trudijo nekaj na silo izstopati, pa ni ne lepo in ne funkcionalno.

Šokirana, ko sem jo videla na ambientih. Njegova pa arhitektka. Nič od nič. Če dobi 500 jurjov je lahko hvaležen.

Hiša je velika 250 m2.  Je novejša . 3200 bi bila kar ok cena na m2 + parcela+ zasaditev+ dvorišča+ škarpe, Pa smo že skoraj pri tej ceni.

Odgovor na objavo uporabnika
tudi to je, 04.09.2025 ob 19:08

Hiša je velika 250 m2.  Je novejša . 3200 bi bila kar ok cena na m2 + parcela+ zasaditev+ dvorišča+ škarpe, Pa smo že skoraj pri tej ceni.

Pa en kup cigotov za sosede

Odgovor na objavo uporabnika
Gsddd, 04.09.2025 ob 20:33

Pa en kup cigotov za sosede

Tam jih ni prav dosti.

So bolj v dolini, okrog tistih blokov: Sončnih dvorov ali nekaj podobnega, pa bolj proti Žalni in potem naprej proti Ivančni.

Kakor sem gledala, so otroške sobe res majhne, kar ni ravno uporabno …

Čuj, kaj je točno cilj teme? Naj cedimo sline ali naj se zgražamo in kritiziramo, ker si ne moremo privoščiti? ?

Zaradi letnice jo je država ocenila na 450 000, če kakšen kupec plača 100 000 več, bodo lahko zadovoljni s prodajo.

Odgovor na objavo uporabnika
čisto nerealno, 04.09.2025 ob 21:30

Zaradi letnice jo je država ocenila na 450 000, če kakšen kupec plača 100 000 več, bodo lahko zadovoljni s prodajo.

Res je! Si kar realno ceno povedala.

Odgovor na objavo uporabnika
Lili461, 04.09.2025 ob 18:01

To je huda vukojebina, sploh za nas, Ljubljančane. Težko bi za hišo dobil več 700 jurjev.

???  Je že res da je v splošni rabi ” vukojebina” zelo odročen kraj..kar ta sicer ni ampak “nima veze”.. si pa ne predstavljaš očitno kaj si prebivalci takih in drugačnih “vukojebin” mislijo (mislimo) o Ljubljani. Hvala vsem ki so potencirali Covid do te mere da se je prielo delo od doma in da mi ni treba vsak dan iz naše zelene, tihe in mirne “vukojebine” v Lj ..alelujaaaa

 

Poglejte cenitev GURS.

Odgovor na objavo uporabnika
Huh, 04.09.2025 ob 22:50

Poglejte cenitev GURS.

440000

Ne bi dal. Tale Romih kulla je vredna 350 jurjev max. Zame.

blah

Odgovor na objavo uporabnika
tudi to je, 04.09.2025 ob 20:41

Tam jih ni prav dosti.

So bolj v dolini, okrog tistih blokov: Sončnih dvorov ali nekaj podobnega, pa bolj proti Žalni in potem naprej proti Ivančni.

So So v tisti ogromni prezidani bajti

Plačati je treba tudi znano ime. (Romih)

Odgovor na objavo uporabnika
Babica631, 06.09.2025 ob 16:33

Plačati je treba tudi znano ime. (Romih)

Kvečjemu bi moral biti popust zaradi imena. Haha.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close