Volite Goloba – in ostali boste brez pravic in okupirani
Ne verjamete? To je že realnost v EU!! Ta oblast pa še spodbuaj v času, ko bi se dalo narediti še kontra. Ne Švedskem že vidi preganjanje zaradi resnice. Pa ne samo v No-go conah ampak že na državni ravni.
Beri dalje:
Lestvica razpada (1–4 faza)
Faza 1 – Korupcija v ozadju (mafija vpliva, država še deluje)
Slovenija
Mafija pobira “zaščito” v lokalih, obvladuje določene bloke.
Politika in sodstvo so prepredeni z vezami na podzemlje.
Država navzven še deluje, a realno je že preluknjana.
Policija še lahko pride, a ljudje se zanašajo na varnostnike → znak razpada monopola nad nasiljem.
Faza 2 – Paralelna oblast (cone v mestih pod klani)
Nemčija
Berlin (Neukölln, Wedding, Kreuzberg) → četrti pod libanonskimi, turškimi, arabskimi klani.
Policija vstopa samo z oklepniki.
Mafija pobira davek zaščite → država tam ne velja več.
Uradno še vedno velja “nemško pravo”, a realno je to paralelna oblast.
Faza 3 – Formalna oblast (klani vplivajo na politiko in pravo)
Francija
Banlieues (predmestja Pariza, Marseilla) → šerija in tolpe določajo red.
Politika išče glasove pri migrantskih skupnostih → zato ignorira nasilje.
Policija občasno vstopi v geto, a po nemirih je jasno: država tam nima oblasti.
Že se oblikuje “pravni pluralizem”: druga pravila za muslimane, druga za Francoze.
Faza 4 – Direktna oblast (uradno priznana šarija, domačini drugorazredni)
VB (Velika Britanija)
Uradno priznana šerijatska sodišča.
No-go cone v Londonu, Birminghamu, Lutonu.
Domačini so drugorazredni: zapor za šalo o islamu, oprostitev za resnične zločine v skupnostih.
Angleži so postali talci v lastni državi.
Švedska
Stockholm, Malmö, Göteborg → vojna klanov (eksplozije, streljanja, bombe).
No-go cone so realnost, policija ne more nadzorovati.
Švedska vlada priznava, da ne obvladuje vseh delov svojih mest.
To je direktna oblast klanov – država je tam samo še na papirju.
Povzetek
Slovenija → Faza 1 (mafija + korupcija, začetek paralelnega sistema).
Nemčija → Faza 2 (paralelna oblast v četrtih, policija nemočna).
Francija → Faza 3 (politična kapitulacija, šarija že vpliva na pravo).
VB & Švedska → Faza 4 (direktna oblast šarije/klanov, domačini drugorazredni).
?Ljubljana – še vedno “mehka faza”
Policija lahko pride v blok ali četrt, ampak previdno.
Če gre za resno akcijo, pridejo specialci (maskirani, z daljnosežnim orožjem).
Mafija ima v rokah denar in “tišino okolja”, še ne pa težkega orožja.
Zato je zaenkrat še možen policijski nadzor – a vedno bolj omejen.
? Berlin – “oklepni faza”
V določenih četrtih (Neukölln, Wedding …) navadni policisti ne hodijo več sami.
Vstopajo z oklepnimi vozili, več enotami, helikopterji.
Zakaj? Ker se takoj organizira odpor: izgredi, kamni, molotovke, grožnje.
Policija gre tja samo za velike akcije, ne pa za vsakodnevni red.
To pomeni, da država prizna: tam velja vzporedna oblast klanov.
? Stockholm – “vojna faza”
V mestnih četrtih (Rinkeby, Tensta) so mafijski klani tako močni, da imajo svoje oborožene skupine.
Tam so streljanja, eksplozije bomb, granate skoraj vsak teden.
Policija lahko pride, ampak samo po spopadu – ne pa da bi nadzirala prostor.
V praksi so to no-go cone → policija in država nimata realne oblasti.
Tam vlada mafija, ki pobira “davke zaščite” in določa pravila vsakdanjega življenja.
Za Nobelovo nagrado, 28.08.2025 ob 09:24
Avtor, letos te predlagam za Nobelovo nagrado za mir. Ti res rešuješ svet pred propadom. Pa kaj si ti ja malo nor, kaka brihta si ti! Kje spiš, da te ne vkradejo?
To je neki znalec (avtor). Ob njegovih postih se včasih narežimo. No, ne da se nam jih vedno brati.
PRIMERJVA: OSMANSKO cesarstvo vs BERLIN (danes)
Ni razlike, ker zaenkrat vladajo islamski klani le po ulicah (šarija: nevernik nima pravic, plačevati mora davek zaščite), razen v VB in Švedski, tam vladajo že na državni ravni.
? 1. Berlin danes (klanovski sistem)
Kdo vlada: libanonski, turški, arabski klani.
Kdo plačuje: lokalni trgovci, podjetniki, gostinci (večinoma Nemci ali priseljenci, ki niso del klana).
Kako: mafija pobira “Schutzgeld” (davek zaščite) → če plačaš, imaš mir, če ne, tvegaš požig, pretep, propad posla.
Država: policija vstopa samo z oklepniki, v praksi nima realne oblasti.
Pravo: klan razsoja o sporih, določa pravila, varuje “svoje” → paralelna oblast.
? 2. Osmansko cesarstvo (šarija v praksi)
Kdo vlada: muslimanske oblasti, podprte z vojsko in šerijatskim pravom.
Kdo plačuje: kristjani in Judje (dhimmi).
Kako: pobirali so džizijo (poseben davek za nemuslimane).
Če si plačal → imel si pravico živeti in delati.
Če nisi plačal → bil si brez zaščite, lahko oropan, ubit, izgnan.
Država: priznana samo za muslimane, drugi so bili drugorazredni.
Pravo: šarija je odločala o življenju, zakonih, kaznih.
Anonimno 3063, 28.08.2025 ob 09:00
Ne verjamete? To je že realnost v EU!! Ta oblast pa še spodbuaj v času, ko bi se dalo narediti še kontra. Ne Švedskem že vidi preganjanje zaradi resnice. Pa ne samo v No-go conah ampak že na državni ravni.
Beri dalje:
Lestvica razpada (1–4 faza)
Faza 1 – Korupcija v ozadju (mafija vpliva, država še deluje)
Slovenija
Mafija pobira “zaščito” v lokalih, obvladuje določene bloke.
Politika in sodstvo so prepredeni z vezami na podzemlje.
Država navzven še deluje, a realno je že preluknjana.
Policija še lahko pride, a ljudje se zanašajo na varnostnike → znak razpada monopola nad nasiljem.
Faza 2 – Paralelna oblast (cone v mestih pod klani)
Nemčija
Berlin (Neukölln, Wedding, Kreuzberg) → četrti pod libanonskimi, turškimi, arabskimi klani.
Policija vstopa samo z oklepniki.
Mafija pobira davek zaščite → država tam ne velja več.
Uradno še vedno velja “nemško pravo”, a realno je to paralelna oblast.
Faza 3 – Formalna oblast (klani vplivajo na politiko in pravo)
Francija
Banlieues (predmestja Pariza, Marseilla) → šerija in tolpe določajo red.
Politika išče glasove pri migrantskih skupnostih → zato ignorira nasilje.
Policija občasno vstopi v geto, a po nemirih je jasno: država tam nima oblasti.
Že se oblikuje “pravni pluralizem”: druga pravila za muslimane, druga za Francoze.
Faza 4 – Direktna oblast (uradno priznana šarija, domačini drugorazredni)
VB (Velika Britanija)
Uradno priznana šerijatska sodišča.
No-go cone v Londonu, Birminghamu, Lutonu.
Domačini so drugorazredni: zapor za šalo o islamu, oprostitev za resnične zločine v skupnostih.
Angleži so postali talci v lastni državi.
Švedska
Stockholm, Malmö, Göteborg → vojna klanov (eksplozije, streljanja, bombe).
No-go cone so realnost, policija ne more nadzorovati.
Švedska vlada priznava, da ne obvladuje vseh delov svojih mest.
To je direktna oblast klanov – država je tam samo še na papirju.
Povzetek
Slovenija → Faza 1 (mafija + korupcija, začetek paralelnega sistema).
Nemčija → Faza 2 (paralelna oblast v četrtih, policija nemočna).
Francija → Faza 3 (politična kapitulacija, šarija že vpliva na pravo).
VB & Švedska → Faza 4 (direktna oblast šarije/klanov, domačini drugorazredni).
?Ljubljana – še vedno “mehka faza”
Policija lahko pride v blok ali četrt, ampak previdno.
Če gre za resno akcijo, pridejo specialci (maskirani, z daljnosežnim orožjem).
Mafija ima v rokah denar in “tišino okolja”, še ne pa težkega orožja.
Zato je zaenkrat še možen policijski nadzor – a vedno bolj omejen.
? Berlin – “oklepni faza”
V določenih četrtih (Neukölln, Wedding …) navadni policisti ne hodijo več sami.
Vstopajo z oklepnimi vozili, več enotami, helikopterji.
Zakaj? Ker se takoj organizira odpor: izgredi, kamni, molotovke, grožnje.
Policija gre tja samo za velike akcije, ne pa za vsakodnevni red.
To pomeni, da država prizna: tam velja vzporedna oblast klanov.
? Stockholm – “vojna faza”
V mestnih četrtih (Rinkeby, Tensta) so mafijski klani tako močni, da imajo svoje oborožene skupine.
Tam so streljanja, eksplozije bomb, granate skoraj vsak teden.
Policija lahko pride, ampak samo po spopadu – ne pa da bi nadzirala prostor.
V praksi so to no-go cone → policija in država nimata realne oblasti.
Tam vlada mafija, ki pobira “davke zaščite” in določa pravila vsakdanjega življenja.
Volite Janšo in večno boste uboga raja , ki se proda za sendvič in vodo, pa brez zob boste!
Alternativa – Janša, je pa še NEPRIMERLJIVO HUJŠA. Z njim nas čaka totalitarizem, diktatura, konec človekovih pravic, politično nastavljanje nesposobnega kadra POVSOD. Samo ZDA si poglej, kaj je iz njih naredil Trump (Janšev vzornik). Banana republika, ki je svet več ne jemlje resno, nezanesljiva trgovinska in obrambna partnerica z neuravnovešenim pajacem na čelu.
? Zakaj država pade, ko prevladajo paralelni svetovi
1. Država je izčrpana
Država ima samo en vir: davke poštenih ljudi in podjetij.
Sociala, birokracija, zadolževanje in neučinkovitost jo vedno bolj praznijo.
Mafija, šarija in parazitski sistemi ne prispevajo – samo jemljejo.
2. Paralelni svetovi imajo bogastvo
Mafija služi z drogami, prostitucijo, orožjem, izsiljevanjem.
Islamistične skupnosti vlečejo socialo, donacije iz tujine (npr. Savdska Arabija, Katar), pa še kriminal.
Korupcijska elita krade javni denar prek razpisov, “javnih naročil” in političnih omrežij.
Vse to bogastvo je neobdavčeno in raste hitreje kot uradno gospodarstvo.
3, Kapitalska moč = politična moč
Kdor ima denar, kupuje vpliv:
medije,
odvetnike in sodnike,
politike in stranke,
nepremičnine in zemljišča.
Tako paralelni svetovi izrinejo državo iz realne moči. Država ostane prazna lupina.
Formula propada države
Država = davki – stroški – dolg
(pošteni ljudje plačujejo, država troši, še se zadolžuje)
Mafija = kriminal + črni denar + pranje
(milijoni brez davkov, čisti dobiček, vlaganje v nepremičnine, posle, politiko)
“Alternativa – Janša, je pa še NEPRIMERLJIVO HUJŠA. Z njim nas čaka totalitarizem, diktatura, konec človekovih pravic, politično nastavljanje nesposobnega kadra POVSOD. Samo ZDA si poglej, kaj je iz njih naredil Trump (Janšev vzornik). Banana republika, ki je svet več ne jemlje resno, nezanesljiva trgovinska in obrambna partnerica z neuravnovešenim pajacem na čelu.”
Z odprjem mej vas čaka VB!! Izguba SVOBODE IN PRAVIC. TO JE REALNOST ZA BRITANCE. Tam je šarija že legalna. Ko greš na sodišče ti, ki si bil ukraden in musliman in sodijo po šariji je musliman oproščen, ker je nevernika dovoljeno krast. TO JE ŽE REALNOST. Isto velja za svobodo govora. Če Britanec napiše tvit o islamu, je to kritika islam, ki je po šariji kazniva. Gredo na sodišče in Britanec gre v zapor, ker je po šariji naredil kaznivo dejanje. TO JE ŽE REALNOST.
JAZ GOVORIM O REALNOSTI, LEVAKI VAM PA PRAVLJICE ZA LAHKO NOČ PRODAJAJO.
Anonimno 2856, 28.08.2025 ob 09:59
“Alternativa – Janša, je pa še NEPRIMERLJIVO HUJŠA. Z njim nas čaka totalitarizem, diktatura, konec človekovih pravic, politično nastavljanje nesposobnega kadra POVSOD. Samo ZDA si poglej, kaj je iz njih naredil Trump (Janšev vzornik). Banana republika, ki je svet več ne jemlje resno, nezanesljiva trgovinska in obrambna partnerica z neuravnovešenim pajacem na čelu.”
Z odprjem mej vas čaka VB!! Izguba SVOBODE IN PRAVIC. TO JE REALNOST ZA BRITANCE. Tam je šarija že legalna. Ko greš na sodišče ti, ki si bil ukraden in musliman in sodijo po šariji je musliman oproščen, ker je nevernika dovoljeno krast. TO JE ŽE REALNOST. Isto velja za svobodo govora. Če Britanec napiše tvit o islamu, je to kritika islam, ki je po šariji kazniva. Gredo na sodišče in Britanec gre v zapor, ker je po šariji naredil kaznivo dejanje. TO JE ŽE REALNOST.
JAZ GOVORIM O REALNOSTI, LEVAKI VAM PA PRAVLJICE ZA LAHKO NOČ PRODAJAJO.
Ma daj odjebi s tvojo šarijo, Anglijo in ostalimi strašili!
Če te taka panika grabi, na Aljaski iščejo naseljence. Ne boš niti opazil, če si zmrznil od strahu ali mraza.
? Kaj pomeni “monopol nad nasiljem”?
Max Weber, sociolog, je definiral državo takole:
Država je tista skupnost, ki ima monopol nad legitimno uporabo fizične sile na določenem ozemlju.
To pomeni:
Samo država ima pravico, da uporabi silo (policija, vojska, sodišča).
Vsi ostali (mafija, posamezniki, skupine) te pravice nimajo → če jo uporabijo, je to zločin.
? Kako država izgubi ta monopol
1. Mafija ali klan prevzame ulice
Če nekdo v tvojem bloku pobira “davek zaščite” in te kaznuje, če ne plačaš → to je že nasilje, ki ga izvaja nekdo drug, ne država.
Država ga ne more (ali noče) ustaviti → monopol je izgubljen.
2. No-go cone
Če policija ne vstopa v določene četrti (Berlin, Stockholm, Pariz), pomeni, da tam država ne izvaja nasilja.
Tam vlada mafija, klan ali šarija → torej imajo oni monopol.
3.Dvojni pravni red
Če šerijatska sodišča odločajo o življenju ljudi → to je oblika sile, ki ni pod državo.
Država se s tem odpove svoji edini pravici → in je samo še prazna kulisa.
? Zakaj je to konec države
Če država nima monopola nad nasiljem, potem:
Ne pobira več davkov sama (mafija pobira svoj “davek”).
Ne varuje več ljudi (morajo si plačevati varnostnike).
Ne kaznuje več zločincev (šarija ali mafija odločata po svoje).
V takem trenutku država ni več država – je samo še birokratska fasada, za katero se skriva realna oblast mafije ali klanov.
? Primeri
Slovenija: mafija že pobira zaščito v lokalih → prvi znaki izgube monopola.
Berlin: cele četrti pod klani → policija le z oklepniki → izguba monopola v delu mesta.
Stockholm: eksplozije in streljanja → policija se umika → popolna izguba monopola.
VB: šarijska sodišča priznana → država se uradno odpove svojemu monopolu v določenih skupnostih.
Povzetek:
“Monopol nad nasiljem” je temelj države. Ko ga izgubi, to pomeni, da sila (nadzor, kazen, red) ni več v rokah države, ampak v rokah mafije, klanov ali šarije. To je točka, ko država uradno še obstaja, a realno je že mrtva.
“Fašist Janša nam je že pokazal, kako biti brez pravic in zaprti kot živina.”
Hja, to je bilo zaradi virusa kovida. Ampak Golob bo pa to naredil zaradi drugega virusa, ki se mu reče šarija in ta virus je že realnost v VB, zato so tam brez pravic in zaprti kot živina v kletki – ne samo domovih.
Če vam povem po pravici, se mi zdi DESNICA PREVEČ BREZ JAJC IN NEUMNA, LEVICA PA POKVARJENA do konca in dejansko že pod vlivom šarije.
NISEM NA NOBENI STRANI, KER SO VSI GLUPI.
Samo povem tako kot je.
Razlaga: V VB so dovolili šarijo. Po šariji nevenik ne more imeti enakih pravic. Zato, če si musliman so posilstva oproščena, nasilje oproščeno, če si pa Britanec greš pa za kritiko islama v zapor, ker je to po šariji kaznivo dejanje. Britanci so talci v lastni državi. In to je že realnost.
.https://nypost.com/2025/08/19/world-news/uk-free-speech-struggle-30-arrests-a-day-censorship/
Anonimno735, 28.08.2025 ob 09:51
Alternativa – Janša, je pa še NEPRIMERLJIVO HUJŠA. Z njim nas čaka totalitarizem, diktatura, konec človekovih pravic, politično nastavljanje nesposobnega kadra POVSOD. Samo ZDA si poglej, kaj je iz njih naredil Trump (Janšev vzornik). Banana republika, ki je svet več ne jemlje resno, nezanesljiva trgovinska in obrambna partnerica z neuravnovešenim pajacem na čelu.
Ehhhhhh, bedak na potenco, kdo že je norel po ulicah še preden se je sploh sestavila zadnja Janševa vlada ?
Kdo je metal kocke ?
Kot vsak drug je bil tudi Janša dolžan zagotoviti red, predvsem v koroni, vi vedaki ste pa noreli.
Zakaj danes ne norite ?
Vas nihče ne plača ? Priznaj da je tako , ko vas bodo spet plačali za norenje boste spet noreli !
“Vas nihče ne plača ? Priznaj da je tako , ko vas bodo spet plačali za norenje boste spet noreli !”
Ne. To je šarija. Norijo zaradi šarije. Oni morajo za vsako ceno vladati, sicer se spremenijo poblazenele klavske stovore, primer Hamas. Ne prenesejo, da ne bi vladali. Oblast pa vedno dosežejo z nasiljem.
1. Leta 1948 so Palestinci zavrnili predlog, po katerem bi Izrael in Palestina dobila vsak svojo državo. Izrael ga je sprejel. Raje so skupaj s sosednjimi državami napadli Izrael. Že takrat.
2. Od tedaj naprej stalno napadajo Izrael…. STALNO, zato se Izrael tudi obnaša tako kot se.
3. Ker niso dosegli nekega cilja s stalnimi samomorilskimi akcijami so šli še korak dalje. LJudi so začeli spreminjati v pobleznele, krvoločne zveri, ki so klali Jude tako, da so jih pohabljali, obglavljali, rezali vratove, posiljevali, da so jim polomili vse kosti….
Zahodnjak bi se dobesedno usral v hlače in popustil in začel plačevati ODERUŠKE DAVKE, medtem ko bi ga zaničevali in kradli in poniževali na vsakem koraku in izvajali nasilje nad njim brez kazni.
Primer tega so EU ulice – no go cone, kjer (v najhujših) že imajo popolno nadvlado in imajo lastne oborožene milice in so tedensko bombni napadi in streljanje. Policija nad tem nima nobene kontrole.
Skratka za obvladovanje islama moraš biti nujno kot Izraelec, če nisi, si gotov. Dobesedno.
Cilj jim je samo en: nadoblast. Vedno ga pa dosežejo z nasiljem.
Ko so šibki – spletka in nasilje.
Ko so močni: nasilje, spletke ne rabijo več.
Vedno preizkušajo meje z nasiljem. Ko jih presežejo, NIKOLI NE STOPIJO NAZAJ. Samo potiskajo meje z nasiljem naprej in naprej, dokler ne zavlada šarija, ljudje pa postanejo navadni sužnji brez pravic.
PRIMERI: To potiskanje mej Z NASILJEM vidite po celi EU, to je tam, kjer policija nič ne upa. Te meje so že padle, padajo pa stalno nove meje. Država je tam že izgubila oblast, drugje jo pa izgublja, saj ne more uvevljaviti tam svojih pravil, tam vlada šarija, najprej ilegalno, potem legalno ko vstopijo v mesto, državo… To pomeni, da navadni ljudje izgubijo svoje pravice. Vzorec islama je vedno isti. Vse dosežejo z nasiljem.
1. Doma ženo nadvlada z nasiljem. Žena popusti zaradi strahu.
2. Potem blok nadvlada z nasiljem in ga zasužnji (plačevati mu morajo davek za zaščito), torej vzpostavi paralelno oblast, državo v državi. Ljudje zaradi strahu popustijo ali se odselijo.
3. Potem ulico nadvlada z nasiljem in jo zasužnji (trgovine in lokali morajo plačevati davek za zaščito), tam imajo svojo oblast. V najhujših delih so že oborožene skupine, ki se dnevno streljajo. Luudje zaradi strahu in zavolju miru plačujejo ali se odselijo. Najboljši primer je v Švici. Kriminalec je ukradel skuter in se ubil, ko ga je policija zasledovala. Kriminalci so šli na ulico in jo začeli razbijat. To je primer “testiranja mej” potiskanja mej z nasiljem, da bi lahko kradli brez preganjanja, da bi vzeli moč policiji. Cilj je šarija: da bi imeli več pravic kot drugi. Sredstvo: ustrahovanje.
4. Potem nadvlada mesto po enakem principu. Pristanejo v mestnih svetih. Začnejo se šarijski zakoni, dvojni zakoni. Potem ta blok in ta ulica postaneta URADNA. Primer VB. Za resnico o islamu v zapor, posiljevalci in nasilneži in tatovi izpuščeni, se jih sploh ne kaznuje, ker to ni kaznivo po šariji.
5. Potem gre pa še država po istem principu. Dvojni zakoni, dvojna pravila. Ena za naše, druga za vse ostale. Klasična šarija.
Islam ima en cilj: nadoblast. Vse doseže z nasiljem.
Ko enkrat preseže mejo, se nikoli ne vrne nazaj – samo potiska dalje, dokler ne zavlada šarija.
Jasen vzorec: Švica: kriminalec umre pri pregonu, tolpe razbijajo ulice, da bi policiji vzeli pravico loviti kriminalce. Da bi imeli več pravic, ker po šariji lahko kradejo nevernike. To je dejansko boj za šarijo, lastno nadoblast nad ulico.
Če mu popustiš, izgubiš svobodo. Če ga ne ustaviš, bo ustavil tebe.
Forum je zaprt za komentiranje.