Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj imajo nekateri potrebo po nadzorovanju

Zakaj imajo nekateri potrebo po nadzorovanju

Zakaj mislite, da imajo nekateri ljudje tako potrebo po tem, da nadzorujejo druge? Ki jim niso nič, ne družinski člani, ne sorodniki. A imajo samo tako bedno življenje, da nimajo nič za počet in jim je to hobi? Ali čekirajo komu gre slabše od njih, da se tako počutijo bolje? Ali pa so morda v kaj vpleteni in preverjajo na tak način, če bo kdo kaj ugotovil oziroma, če se bo govorilo o njih?

Nič dobrega. Zaradi strahu in občutka, da imajo vse pod kontrolo-da jih nič ne more presenetiti. Kar bedno in nesvobodno življenje.

Nimajo svojega lajfa. Če bi ga imeli, ne bi utegnili gledati kaj drugi počnejo in kako živijo. Samopotrditev, tako da druge dol tlačijo. Psihopati,sociopati, zlobneži s slabimi nameni. Lopovi. Ipd

Nekaj slabega so ti naredili in preko nadzora želijo izvedeti, če boš to izvedel oz. boš o tem govoril z drugimi. Normalen, pošten človek nima potrebe po nadzorovanju drugih, ker imajo svoje življenje, svoje obveznosti.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close