Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razlogi, zakaj delate na črno?

Razlogi, zakaj delate na črno?

Sem v dilemi. Delo imam. Minimalec. Rada bi pa zaslužila še kaj dodatnega. Če odprem pop. sp., moram plačevati 100 € na mesec, tudi če nič ne zaslužim. Če letos zaslužim nekje ravno “čez mejo”, bom naslednje leto morala plačati/vračati dohodnino. Kako to rešite vi? Ne bi rada bila v situaciji, ko bi bila “ravno čez mejo”, da je treba potem plačevati dohodnino.

Mah če delaš sama (nimaš zaposlenih), delaj in kasiraj v gotovini. Kak s.p., pa dajatve, ne nori. Nihče ti nič ne more. Samo ne se hvaliti okoli.

Ne poznam frizerke, ki ne bi delala na črno. Zaslužijo ogromno z zelo malo denarnega vložka. Pa še pametna ne rabi biti.

Ne nori. Kakšen popoldanski s.p. . Delaj na črno če se da.  Plačevala bos prispevke in od tega ne boš imela cisto nič. Niti dneva delovne dobe. Ta država je narejena, da izkoristi poštenega človeka. Zato tudi ti izkoristi našo državo in poskrbi zase.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close