Kako to da Mario Galunič ze 30 let izgleda isti?
Anonimno707, 14.05.2025 ob 00:13
Ne vstaja ob 02 zjutraj, ne dela 12 urnih šihtov, ne opravlja težkega dela, nima nekih hudih stresov, saj vodi zabavne oddaje.
To se vse pozna v procesu staranja.
Stara se kot dobro vino.
Prej bi rekli, da se stara kot dober botoks in kot dobri plastični kirurgi.
Ne more človek naravno zgledat pri 55 tako kot pri 25! Mario ima tak malo buhteljčkast obraz in tak obraz ni šans, da sam od sebe ostane pokonci! Začne se posedat! Pri Mariu vse še stoji ko raketa! To lahko dosežeš samo “s pomočjo”.
Res pa najbrž ne pretirava kot Miša Molk ali Helena Blagne (ko se ji na daleč vidi po tistih čez pol obraza raztegnjenih ustnicah ko žaba, da je bila “nategnjena”).
Mario je zbotoksiran in tudi estetsko popravljen povprek in počez.
“Polikan voditelj. Eden prvih moških televizijskih zvezdnikov, ki se je prepustil spretnim rokam estetskih kirurgov, je bil Mario Galunič. Še vedno se rad osveži z njihovo pomočjo, ampak tega ne obeša na veliki zvon. To, da gubice preprosto izginejo z njegovega obraza, ni noben čudež, ampak je zasluga dobrega prijatelja botoksa. Očitno v kolegici Miši ni dobil le voditeljskega navdiha, ampak tudi pomlajevalnega”
Forum je zaprt za komentiranje.