Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj pa o Muskovem nac.i pozdravu..

Kaj pa o Muskovem nac.i pozdravu..

… menite privrženci Trumpa in njega?

Kako npr. opravičujete to potezo?

populisti delajo všečne stvari, tiste, ki jih njihovi verniki želijo gledat, ni to nobena višja matematika.

Odgovor na objavo uporabnika
Teslica, 30.01.2025 ob 16:53

… menite privrženci Trumpa in njega?

Kako npr. opravičujete to potezo?

jaz mislim da sploh ni šlo za nacistični poozdrav, ampask za gesto zmage.

Jaz na metal koncertih podobno maham, ampak zaradi glasbe, navdušenja, evforije…

Ne meram ne enega ne drugega, ampak za koji k, bi moral kdor koli opravičevat kaj ta aroganten idiot počne? Obrni se direkt nanj. Itak ga je poln internet.

Mejčkeno prezgodaj je začel…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close