trgovci so ves novi davek že prvi del. dan prevalili na zabito čredo
Ne vem o katerem davku ti to ampak me ne preseneča, ker zabita čreda kot pustiti se nategovat zločincem in napadati zdravo razumne ljudi ne zna.
Če bi jim državna mafija napisala 200 eur kazni za nošenje roke v žepu in jim dala možnost plačati polovičko bi zabita čreda to sprejela za razumno in normalno dogajanje. Vse kar bi morala državna mafija narest je to, da bi zabiti čredi rekla, da je to zato, ker jo skrbi zanjo in lahko človek kaj skriva v žepu.
Anonimno 8541, 06.01.2025 ob 17:50
ker lahko. zabita čreda s ene upira ampak družno nastavi hrbet enkrat janezu drugič doktorju in vsem ostalih , ki so tako pametni, da vedo, da lahko z zabizo čredo delaš kar te je volja
Kako se pa češ trgovcu upret razen tako da ne kupuješ? Jaz že komaj čakam da mercator crkne ker ni vreden imena trgovina
mislim509, 06.01.2025 ob 18:00
Trgovine niso socialne ustanove! Trgovine so gospodarstvo, zasebni sektor, ki gara, ustvarja in davke plačuje, da imate socialci podpore in lenuhi iz javne uprave plače. Cene v trgovinah so pravične!
Ste pričakovali kaj drugače? Trgovci izkoristijo res vsako priložnost za povišanje cen: če se podraži gorivo ali elektrika, če se poveča minimalec ali povračila za malico in prihod na delo, če sije sonce ali pada dež ali piha iz leve ali z desno,… Dostikrat podražijo kar vnaprej za napovedane še nesprejete davke.
Tokrat nas ne bo kaj dosti udarilo po žepih ker sladkih pijač spijemo res malo. Ostalim pa priporočam da sokove in coca cole in podobno sranje raje nadomestijo s kakšnim sladkim vinom.
čak mal, 06.01.2025 ob 18:55
Trgovec je vložil svoj denar v dejavnost, da se mu povrne vložek, ne pa da bo vas zastonj futral. Lenuhi in nesposobneži, ki ničesar v življenju niste ustvarili, mislite, da so vam trgovci nekaj dolžni.
Anonimno 6176, 06.01.2025 ob 19:12
umiri se teslo neumno. govorimo o tem, da so vse cene gleda na njihovo dobavno ceno, mnogo previsoke, jaz temu rečem kar kriminal. če imaš ti nabavno ceno izdelka 1 evrov prodajaš pa za 5 je to zame oderuštvo. ni imel tito zaston golega otoka.
Se strinjam. In vse to podpira državna mafija, ki nad tem oderuštvom fajn uživa in služi zase med tem, ko ropa in siromaši ter odira narod skupaj s korporacijami in trgovskimi podleži.
Forum je zaprt za komentiranje.