Teoretik zarote Mihael Belis spet nori
haha727, 06.01.2025 ob 10:09
Tokrat se je spravil s prijavami nad kranjskega župana ki je prepovedal plačevanje avtobusov z denarjem. Ali ta tip nima nobenega dela, je na socialki ali kako?
Denar je zakonito plačilno sredstvo kao. Potem naj bo tudi možno plačevanje z njim in ne da se odreka tisto kar je na prodaj, da z njim tudi kupiš. Prav ima, župana degradirat in zabrisat vn iz občine, ker deluje zoper zakonitost in zatira osnovne pravice državljanov, če je tako, kot omenjate.
daisycutter, 06.01.2025 ob 10:54
Kolikor vem, se recimo v Ljubljani že leta ne da plačevati z gotovino, še z bančno kartico so uvedli šele lani (ali predlani, se hne spomnim)…prej si lahko plačeval samo z Urbano…
Torej hočeš povedat da so lublančani hujše ovce kot krančani ki se zabunijo, lublanske riti so pa tiho, ker so hujša zabita čreda? ok pa naj bo tako.
Darko619, 06.01.2025 ob 10:58
Torej hočeš povedat da so lublančani hujše ovce kot krančani ki se zabunijo, lublanske riti so pa tiho, ker so hujša zabita čreda? ok pa naj bo tako.
A kaj hočem reči? Ti že veš, a ne?
Hotla sem samo povedat, da to ni nič novega, kar bi se nek župan na novo izmislil…da je to stara stvar.
daisycutter, 06.01.2025 ob 11:02
A kaj hočem reči? Ti že veš, a ne?
Hotla sem samo povedat, da to ni nič novega, kar bi se nek župan na novo izmislil…da je to stara stvar.
Župan si ni nič izmislil, ker ni dost brihten za kaj takega, da bi si izmislil. Kopira, ponavlja gnusne ideje za ropanje ljudi po svetu in zatiranje osnovnih pravic državljanov, če to počne, kar omenjate.
Peter Pan988, 06.01.2025 ob 11:07
Javnega prometa v ljubljani ni bilo možno plačevati z gotovino še v stari državi pred petdesetimi leti(obstajali so žetoni). Da jepromet maksimalno pretožen je tako organiziran, da šoferji, pač ne izgubljajo časa z prodajo kart.
Če ga nočete uporabljati, pač kličite taxi….
To seveda ni res. Plačevali smo lahko tudi z gotovino. Da imate zločinci in fašisti vedno v rokah gnusobe besede za podjebavanje ljudi pa je logično, zato je čas, da se vas najde in vsakega posebej po gobcih namlati.
Da je nekomu, ki služi na narodu všeč, da ukinja osnovne državljanske pravice zato, da ima večjki profit je pa že jasno pri vas gnusobah človeških.
Naj najamejo kot so imeli včasih, tako šoferja, kot nekoga, ki prodaja karte. Seveda ti debil fašistični te možnosti ne vidiš ker zanikaš prvo da je sploh kdaj bila. Prav tako pri vsej tehnologiji lahko investirajo tudi v avtomatski prodajalnik kart na samem prevoznem sredstvu. Ampak to je že preveč za vas retardirane fašiste, ki čakate na lasten razbit gobec.
Kakšen profit neki! Javni prevoz od vedno ustvarja izgubo, ki jo pač plačamo neto davkoplačevalci(vi pač ne spadate v to skupino)!
In ne niste plačevali z gotovino, obstajali so plastični žetoni, ki so imeli na enos strani narisanega/vgraviranega zmaja.
Avtomatična blagajna se imenuje bralec debitnih kartic.
Kakor rečeno, če vam njihov poslovni sistem ne ustreza, najamite Taxi ali pa si kupite avto/motor/kolo. Skoraj sem pozabil… nič od omenjenega si verjetno ne morete privoščiti. Na vašem mestu, bi težavo reševal drugje 🙂
Darko619, 06.01.2025 ob 11:15
To seveda ni res. Plačevali smo lahko tudi z gotovino. Da imate zločinci in fašisti vedno v rokah gnusobe besede za podjebavanje ljudi pa je logično, zato je čas, da se vas najde in vsakega posebej po gobcih namlati.
Da je nekomu, ki služi na narodu všeč, da ukinja osnovne državljanske pravice zato, da ima večjki profit je pa že jasno pri vas gnusobah človeških.
Naj najamejo kot so imeli včasih, tako šoferja, kot nekoga, ki prodaja karte. Seveda ti debil fašistični te možnosti ne vidiš ker zanikaš prvo da je sploh kdaj bila. Prav tako pri vsej tehnologiji lahko investirajo tudi v avtomatski prodajalnik kart na samem prevoznem sredstvu. Ampak to je že preveč za vas retardirane fašiste, ki čakate na lasten razbit gobec.
Dej se vsaj občasno mal obvladat no….
Antipatičen že v faco Miran Plohl aka Michael Belis kot Jimmy Savile, do smrti izstradal otroka .https://demokracija.si/kronika/brutalno-gverilski-upornik-mihael-bellis-je-nekdanji-zupnik-in-oce-ki-je-do-smrti-izstradal-svojega-otroka/ , po člankih sem zasledil, da je tudi spolno zlorabljal Savino Altai, torej pedofilščina.
Darko619, 06.01.2025 ob 11:26
Pri njem že ne.
Tvoje retorične sposobnosti in manire, so pač v skladu s tvojimi preostalimi operativnimi sposobnostmi(samostojno življenje, pomoč skupnosti, šolanje, družina, naraščaj,… )
Še iz tega foruma, se kljub vsemu dolgemu poslavljanju, ne moreš odstraniti!
Ravno ljudje, kot si ti, uničejete vsako normalno digitalno skupnost!
Peter Pan988, 06.01.2025 ob 11:38
Tvoje retorične sposobnosti in manire, so pač v skladu s tvojimi preostalimi operativnimi sposobnostmi(samostojno življenje, pomoč skupnosti, šolanje, družina, naraščaj,… )
Še iz tega foruma, se kljub vsemu dolgemu poslavljanju, ne moreš odstraniti!
Ravno ljudje, kot si ti, uničejete vsako normalno digitalno skupnost!
Se ne poslavljam. Lahko se pa ti in bi bilo dobro, da se, preden te kak heker izda kdo in kje si in boš brezzobo in s spremenjeno faco napisal opravičilo in javno se poslovil.
matias, 06.01.2025 ob 11:35
Antipatičen že v faco Miran Plohl aka Michael Belis kot Jimmy Savile, do smrti izstradal otroka .https://demokracija.si/kronika/brutalno-gverilski-upornik-mihael-bellis-je-nekdanji-zupnik-in-oce-ki-je-do-smrti-izstradal-svojega-otroka/ , po člankih sem zasledil, da je tudi spolno zlorabljal Savino Altai, torej pedofilščina.
OK, Matias, zdaj pa mi najdi enega (1) ravnozemljaša, ki je sicer normalen? Pa da nima policijske kartoteke ali sodnih postopkov za seboj? Samo enega mi najdi.
Darko619, 06.01.2025 ob 11:59
Se ne poslavljam. Lahko se pa ti in bi bilo dobro, da se, preden te kak heker izda kdo in kje si in boš brezzobo in s spremenjeno faco napisal opravičilo in javno se poslovil.
Seveda si se. Napisal si celo cmeravo objavo, kjer v protestu odhajaš z foruma…
Grožnje več povedo o tebi, kakor pa čem drugem. SRAM naj te bo!
zaostala slovenija, 06.01.2025 ob 12:05
Bil v Iranu, tam lahko v vsaki luknji pri uličnem prodajalcu plačaš s kreditno. Vzamejo sicer tudi denar. Pri nas še parkirnine ne moreš plačat s kartico, ravno zaradi raznih Belisev, Jambrošičev in ostalih cigu-migu teoretikov zarot.
Kdo je pa Jambrošič?
Forum je zaprt za komentiranje.