Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Davki države nad ljudmi v posmeh Jezusu

Davki države nad ljudmi v posmeh Jezusu

Davki se smatrajo za posmehovanje in zanikanje Kristusove žrtve za grešnike. Jezus Kristus je s svojo žrtvijo odkupil grešnike.

Država kot simbol zla in hudiča tako namerno davči ljudi in jih dela dolžnike s tem, ko jim nalaga davke s čimer nalašč zanika in zaničuje kristusovo žrtev in odkup.

 

Pa saj ljudje bolj verjamejo v državo, kot pa v Jezusa.

 

Mi imamo državo ločeno od Cerkve.
Jezus se je pa od te Cerkve najbrž že davno ločil. Vatikan ima umazanega, krvavega premoženja…. ni tam Jezusa.

Od davkov živijo tudi duhovniki in redovnice. Jih bo plačal Jezus Kristus ali bodo živeli od molitev?

Odgovor na objavo uporabnika
gasa, 03.01.2025 ob 19:35

Davki se smatrajo za posmehovanje in zanikanje Kristusove žrtve za grešnike. Jezus Kristus je s svojo žrtvijo odkupil grešnike.

Država kot simbol zla in hudiča tako namerno davči ljudi in jih dela dolžnike s tem, ko jim nalaga davke s čimer nalašč zanika in zaničuje kristusovo žrtev in odkup.

 

V posmeh Jezusu je tudi rkc. Pa desničarji nasploh, ki sploh ne dojamejo, v čem je bistvo njegovih naukov.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close