Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nekaj ne zastopim v Ukrajini.

Nekaj ne zastopim v Ukrajini.

Danes poročajo o največjem napadu z raketami na Ukrajini, Menda kar 180, vendar ni bilo niti ene smrtne žrtve. Kaj jim ti Rusi pošiljajo, rakete iz kartona?

Ruska propaganda, ki kao ne obstaja ?

Umirajo samo Rusi, kot so prej umirali samo necepljeni.

so bili ravno Srbi na obisku. ker na srbe pa orožje nima vpliva po mnenju tajužne namreč, ki si želi, da se svet očisti nesnage.

WC raček ti marsikaj ne zastopiš.

Te podatke sem zasledil iz Ukrajinskih in Zahodnih medijev, tudi na SIOL spletni strani.

Zdaj bodo Ukrajinci počasi začeli prikrivati smrti.  Zmanjkuje jim folka, fantje nočejo v vojsko.

Odgovor na objavo uporabnika
WD40, 28.11.2024 ob 16:58

Danes poročajo o največjem napadu z raketami na Ukrajini, Menda kar 180, vendar ni bilo niti ene smrtne žrtve. Kaj jim ti Rusi pošiljajo, rakete iz kartona?

Izčpavanje nasprotnikove obrambe za nepomembne cilje?

 

Rusi ti lahko pošljejo raketo v pirovsko flaso na terasi. Temu se reče preciznost.

A niso rekli da rabijo 3 dni da zavzamejo Kijev in 1 teden da pobašejo celo Ukrajino? Lagali so takrat in lažejo še danes. Laž imajo v krvi.

Itak da so žrtve. Ni logike da zmečejo najjače pa da noben da umre.

Bela hiša od Ukrajine pričakuje znižanje starostne meje za vpoklic v vojsko na 18 let

ZDA po poročanju medijev pritiskajo na Ukrajino k spremembi zakona o mobilizaciji in znižanju starostne meje za vpoklic v vojsko na 18 let, s čimer bi razširili nabor vojakov za bojevanje proti ruskim silam, ki napredujejo na vzhodu države.

Neimenovani visoki predstavnik Bele hiše je za AP povedal, da odhajajoča administracija predsednika Joeja Bidna želi od Kijeva, da zniža starostno mejo za mobilizacijo z zdajšnjih 25 let na 18 let in tako okrepi vojaške sile v vojni z Rusijo. Kot je povedal ameriški uradnik, Ukrajina trenutno ne mobilizira in ne usposablja dovolj novih vojakov, da bi nadomestila izgube na bojišču.

 

“Trenutno potrebujemo vojake,” je bil jasen in pojasnil, da trenutno ruske sile vztrajno napredujejo na vzhodu Ukrajine in potiskajo ukrajinske sile v ruski obmejni Kurski oblasti nazaj proti meji. “Mobilizacija in več vojakov bi lahko bistveno spremenilo trenutne razmere na bojišču,” je prepričan.

 

Aprila je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski podpisal zakon o znižanju starostne meje za mobilizacijo s 27 na 25 let, s čimer je Kijev povečal število civilistov, ki bi jih vojska lahko poslala za boj v okviru vojnega stanja, ki je v veljavi, odkar je Rusija februarja 2022 sprožila vojaško agresijo na Ukrajino.

 

“Pomanjkanje streliva in vozil ni najbolj kritično vprašanje, s katerim se spoprijema Ukrajina. Zdaj imajo zadostne zaloge ključnega orožja in streliva, ki ga potrebujejo za uspeh na bojišču. A brez nabora novih vojakov se obstoječe enote, ki se junaško borijo na frontnih črtah, ne morejo rotirati, da bi počivale, preoblikovale in urile,” je zatrdil predstavnik ameriške administracije.

Čeprav naj bi po besedah uradnika Ukrajinci menili, da potrebujejo približno 160.000 dodatnih vojakov, pa so po drugi strani v Beli hiši prepričani, da jih bodo verjetno potrebovali več.

Meni tudi ni jasno , v najslabšem primeru je v Ukrajini na 50 raket  1 mrtev, v Gazi pa v povprečju z eno raketo 30-50 mrtvih.

Odgovor na objavo uporabnika
Jaka muda, 28.11.2024 ob 17:27

Bela hiša od Ukrajine pričakuje znižanje starostne meje za vpoklic v vojsko na 18 let

ZDA po poročanju medijev pritiskajo na Ukrajino k spremembi zakona o mobilizaciji in znižanju starostne meje za vpoklic v vojsko na 18 let, s čimer bi razširili nabor vojakov za bojevanje proti ruskim silam, ki napredujejo na vzhodu države.

Neimenovani visoki predstavnik Bele hiše je za AP povedal, da odhajajoča administracija predsednika Joeja Bidna želi od Kijeva, da zniža starostno mejo za mobilizacijo z zdajšnjih 25 let na 18 let in tako okrepi vojaške sile v vojni z Rusijo. Kot je povedal ameriški uradnik, Ukrajina trenutno ne mobilizira in ne usposablja dovolj novih vojakov, da bi nadomestila izgube na bojišču.

 

“Trenutno potrebujemo vojake,” je bil jasen in pojasnil, da trenutno ruske sile vztrajno napredujejo na vzhodu Ukrajine in potiskajo ukrajinske sile v ruski obmejni Kurski oblasti nazaj proti meji. “Mobilizacija in več vojakov bi lahko bistveno spremenilo trenutne razmere na bojišču,” je prepričan.

 

Aprila je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski podpisal zakon o znižanju starostne meje za mobilizacijo s 27 na 25 let, s čimer je Kijev povečal število civilistov, ki bi jih vojska lahko poslala za boj v okviru vojnega stanja, ki je v veljavi, odkar je Rusija februarja 2022 sprožila vojaško agresijo na Ukrajino.

 

“Pomanjkanje streliva in vozil ni najbolj kritično vprašanje, s katerim se spoprijema Ukrajina. Zdaj imajo zadostne zaloge ključnega orožja in streliva, ki ga potrebujejo za uspeh na bojišču. A brez nabora novih vojakov se obstoječe enote, ki se junaško borijo na frontnih črtah, ne morejo rotirati, da bi počivale, preoblikovale in urile,” je zatrdil predstavnik ameriške administracije.

Čeprav naj bi po besedah uradnika Ukrajinci menili, da potrebujejo približno 160.000 dodatnih vojakov, pa so po drugi strani v Beli hiši prepričani, da jih bodo verjetno potrebovali več.

Ja, saj je včeraj kazalo po tv, kako jih naši inštruktorji urijo v Nemčiji.  Expres tečaj streljanja, ta mladina bo 100 % vsa pomrla ko jih bodo poslali nazaj v Ukrajino.

Fašistični mediji so takšno lažnivo govno, da ni večjega od njih.

Lažejo, da nihče ne umre, a hkrati pa pišejo, da jim primanjkuje vojakov in hočejo mobilizirati evropsko čredo.

?

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 28.11.2024 ob 17:43

Fašistični mediji so takšno lažnivo govno, da ni večjega od njih.

Lažejo, da nihče ne umre, a hkrati pa pišejo, da jim primanjkuje vojakov in hočejo mobilizirati evropsko čredo.

?

Tudi tebe so rekrutirali. Že davno. Samo prebutast si da bi videl.

 

Meni tudi ni jasno , v najslabšem primeru je v Ukrajini na 50 raket  1 mrtev, v Gazi pa v povprečju z eno raketo 30-50 mrtvih.

Ja Gaza je eno najbolj gosto naseljenih območij na svetu, Palestinci vojaških objektov praktično nimajo, Izrael pobija civiliste na veliko in radira cele soseske, zraven si izmišljuje, da so v vsaki kleti bili hamasovci.

Ukrajina ima vojsko in vojaške objekte in seveda ni tako gosto poseljena. Sicer po civilistih vseeno tudi pada, ampak seveda, da dosti manj kot v Gazi

Odgovor na objavo uporabnika
ja gatza, 28.11.2024 ob 18:38

Meni tudi ni jasno , v najslabšem primeru je v Ukrajini na 50 raket  1 mrtev, v Gazi pa v povprečju z eno raketo 30-50 mrtvih.

Ja Gaza je eno najbolj gosto naseljenih območij na svetu, Palestinci vojaških objektov praktično nimajo, Izrael pobija civiliste na veliko in radira cele soseske, zraven si izmišljuje, da so v vsaki kleti bili hamasovci.

Ukrajina ima vojsko in vojaške objekte in seveda ni tako gosto poseljena. Sicer po civilistih vseeno tudi pada, ampak seveda, da dosti manj kot v Gazi

Kje pa so po tvojem hamasovci, če jih ni ne v objektih ne zunaj na ulicah?

 

Kje pa so po tvojem hamasovci, če jih ni ne v objektih ne zunaj na ulicah?

največ jih je v domišljiji izraelcev, ko je treba upravičit napade na bolnice, šole, otroke in ženske. Zato pa so žrtve toliko višje kot v Ukr.

Rusija primarno raketira energetsko infrastrukturo in vojaške objekte. Ob premikanju bojne črte pa tako Ukrajina kot Rusija prvo evakuirata civiliste. Zato je število civilnih žrtev tako majhno v primerjavi z drugimi vojnami.

infra

Israhell pa bombardira civilne objekte, ker Hamas ni vojska in nima infrastrukture, ki bi jo potrebovali za izvedbo vojaških manevrov in transporta.

houses

Tvoja nevednost ni presenetljiva, ker zahodni mediji prikrivajo početje Israhella v Gazi in demonizirajo Rusijo. Ti si le nevedna žrtev propagande.

Bela hiša od Ukrajine pričakuje znižanje starostne meje za vpoklic v vojsko na 18 let

 

Kako pricakuje? Je Ukrajina ze de facto last ZDA?

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 28.11.2024 ob 17:01

so bili ravno Srbi na obisku. ker na srbe pa orožje nima vpliva po mnenju tajužne namreč, ki si želi, da se svet očisti nesnage.

Poslovenjeno govedo, nehaj uporabljati prekleto besedo Srbi, je to jasno?!

Odgovor na objavo uporabnika
pricakovanja, 28.11.2024 ob 19:12

Bela hiša od Ukrajine pričakuje znižanje starostne meje za vpoklic v vojsko na 18 let

 

Kako pricakuje? Je Ukrajina ze de facto last ZDA?

Da, Ukrajina je last ZDA.

ZDA financirajo uradniške plače, vojaške plače, izplačila svojcem umrlih vojakov, s posojili garantirajo plačilo uvoza dobrin, zagotavljajo orožje in hrano Ukrajinski vojski, dajejo legitimnost predsedniku in parlamentarcem Ukrajine s pretečenim mandatom…

Odgovor na objavo uporabnika
Vemo WC raček, da ne zastopiš, 28.11.2024 ob 19:07

Rusija primarno raketira energetsko infrastrukturo in vojaške objekte. Ob premikanju bojne črte pa tako Ukrajina kot Rusija prvo evakuirata civiliste. Zato je število civilnih žrtev tako majhno v primerjavi z drugimi vojnami.

infra

Israhell pa bombardira civilne objekte, ker Hamas ni vojska in nima infrastrukture, ki bi jo potrebovali za izvedbo vojaških manevrov in transporta.

houses

Tvoja nevednost ni presenetljiva, ker zahodni mediji prikrivajo početje Israhella v Gazi in demonizirajo Rusijo. Ti si le nevedna žrtev propagande.

Ti… si dejansko idiot.

https://en.wikipedia.org/wiki/Casualties_of_the_Russo-Ukrainian_War

😀 kakšen bedak…

Odgovor na objavo uporabnika
wc račka, 28.11.2024 ob 19:20

Ti… si dejansko idiot.

https://en.wikipedia.org/wiki/Casualties_of_the_Russo-Ukrainian_War

😀 kakšen bedak…

Povej kaj si želel povedati s svojim bedastim komentarjem in linkom na Wikipedijo.

Mojih navedb z bedastim odgovorom in Wiki linkom nisi demantiral. Največ kar si naredil si izpadel idiot in bedak ti.

Preden odgovoriš si oglej številke v linku, ki si ga navedel in termine, ki so uporabljeni. Nato si preberi obrazložitev teh vojaških terminov.

Včasih težko verjamem s kakšnimi debili imam opravka.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close