Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Odvzem poslanskega mandata pokvarjenim poslancem.

Odvzem poslanskega mandata pokvarjenim poslancem.

Začnimo zbirati podpise za odvzem poslanskih mandatov  pokvarjene poslanko Svobode Nataša Avšič Bogovič in poslanca SDS Tomaž Lisec . Razlog je kriminalno združevanje za izigravanje zakonov in  prevaro na račun prebivalcev Slovenije. Pokvarjena človeka do podna.

Nagnati iz Slovenije, barabe.

Ha pa ja. So že kriminalisti na rtv zaradi nezakonitega snemanja teh dveh, poglej na rtv.

Pokvarjenca , posebej  poslanka Svobode, lagala je v kamero in se smejala.

Žalostno da imajo taki ljudje otroke, kakšno travmo preživljajo, ko gledajo starše po TV kakšno svinjarijo počno.

Ampak bi res morali imeti kaj takega.

ODR iz krivdnih razlogov ?

Odgovor na objavo uporabnika
JA, 18.10.2024 ob 21:30

Začnimo zbirati podpise za odvzem poslanskih mandatov  pokvarjene poslanko Svobode Nataša Avšič Bogovič in poslanca SDS Tomaž Lisec . Razlog je kriminalno združevanje za izigravanje zakonov in  prevaro na račun prebivalcev Slovenije. Pokvarjena človeka do podna.

Same nekaj !

torej SDS vendar ni tako nekooperativna, ne izključuje , ampak sodeluje.

Popolno nepoznavanje zakonodaje !

Po naši zakonodaji je to nemogoče !

Vam bebcem to dopovedati je pa prav tako misija nemogoče.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno541, 18.10.2024 ob 21:42

Ha pa ja. So že kriminalisti na rtv zaradi nezakonitega snemanja teh dveh, poglej na rtv.

To je pa to, ja. Takoj je treba zatreti, utišati, uničiti novinarje, ki so pripravljeni svojim sodržavljanom razkriti resnico o teh umazancih.

Zdaj je pa res popolnoma jasno, da spet pripravljajo veliki rop državljanov!

Samo kradejo in kradejo in kradejo.

Si predstavljate, da bi res lahko bili bogati kot 2. Švica, če ne bi ta svojat samo organizirala velike projekte, da lahko krade?

Nismo zastonj na 1. mesto po korupciji.

Tudi Nigerija je za nami.

To je res za jokat.

Še predsednico imamo iz vrste ljudi, ki si je napehala naše – družbeno premoženje.

potem pa pljuvate po Melaniji Trump – Žlaus, ker je escape from prljavi Balkan. Deklica je že imela tehten razlog, da je odšla iz države.

se je Slovenija odcepila od Jugoslavije samo iz razloga, da bodo lahko naši politiki kradli nam denar iz žepov. Prej tega niso mogli. Zato je pa slovenska udba nosila denar ven v tujino. Ampak do tega denarja očitno ne more priti vsak kravatar.

Začnimo zbirati podpise za odvzem poslanskih mandatov  pokvarjene poslanko Svobode Nataša Avšič Bogovič in poslanca SDS Tomaž Lisec . Razlog je kriminalno združevanje za izigravanje zakonov in  prevaro na račun prebivalcev Slovenije. Pokvarjena človeka do podna.

.https://www.facebook.com/share/v/oQHGzpLQerp7Jw56/

Bomo kmalu brez poslancev. Pravzaprav brez vseh politikov. In županov. In vodstvene kamarile vseh državnih podjetij.

Tisti, ki lahko imenuje enega poštenega človeka iz omenjenih krogov, naj, prosim, to stori. Hvala.

Zlobne levičarje, take, ki so zelo močni in zlobni na jeziku.

Ko kdo drug, drugače misleč pove svoje mnenje, ga napadejo, da je to sovražni govor.

Levica in svoboda so taki, kot bi se iz ketne strgali

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5459, 19.10.2024 ob 06:59

potem pa pljuvate po Melaniji Trump – Žlaus, ker je escape from prljavi Balkan. Deklica je že imela tehten razlog, da je odšla iz države.

Ja denar. Je svojo fračo okoli prodajala.

Levica in svoboda so taki, kot bi se iz ketne strgali

Levica je edina od parlamentarnih strank, ki je opozarjala proti tej prevari, ostali so se vsi zlizali

Kaj pa glupi davki, pa servieti za medicinske maske, pa ventilatorji…. kje ste pa sedvičarji takrat bili, pa TEŠ in še milijon stvari iz vseh političnih opcij?

Odgovor na objavo uporabnika
tudi jaz tako, 19.10.2024 ob 06:41

To je pa to, ja. Takoj je treba zatreti, utišati, uničiti novinarje, ki so pripravljeni svojim sodržavljanom razkriti resnico o teh umazancih.

Zdaj je pa res popolnoma jasno, da spet pripravljajo veliki rop državljanov!

Samo kradejo in kradejo in kradejo.

Si predstavljate, da bi res lahko bili bogati kot 2. Švica, če ne bi ta svojat samo organizirala velike projekte, da lahko krade?

Nismo zastonj na 1. mesto po korupciji.

Tudi Nigerija je za nami.

To je res za jokat.

Še predsednico imamo iz vrste ljudi, ki si je napehala naše – družbeno premoženje.

F…k., ampak res!

Kakšni glupani smo. Jelinčič je imel že zdavnaj prav!

A torej vsaka seja za zaprtimi vrati nosi naslov – Kako pa tokrat  zmanipulirati glup folk?

Torej ne gre za džavne in druge skrivnosti?

F…k, no!

 

 

Vsem je treba odvzet mandat. Gʻa ni poštenega poslanca. Pa še pojdite volit beboti.

Vse politike v zapor, nekdanje in sedanje.

Haha, sedaj ste še največji pepčki dojeli, kaj je v resnici ‘Svoboda’.

A bejž np. samo Svobodo ste slišali, pa je lišček bil glavni svetovalec. Sicer ja, vsi so enga gnarja vredni, samo vsi ptiči na kup letijo( Taubi, Lišček…).

In kakšne sankcije za poslanko in poslance. Žensk je premalo  v parlamentu, ko pa je svinjarija so pa 1:1 z moškimi kolegi, pa čeprav jih je manj.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close