Najboljše je lovit vezane
Jas sem pa ubral drugačno taktiko, samske me sploh več ne zanimajo. Najboljše so vezane srednjih let, take ki jim iz obraza prebereš, da ga dolgo ni fasala. Pa tiho morajo bit, ker mož ne sme zvedet, da ga vara, ker se to ne spodobi. Pa taka ne bo težila, da hoče vezo od tebe, v bistvu od nje dobiš seks, to pa je to, kar moški rabi. samske so vse neke zamorjene, ali pa preveč zahtevne in sanjajo bajne tipe, ki jih nikoli ne bodo imele. Najboljše so žene kakšnih dedcev, ki kao nikoli nimajo cajta, ker so vedno po nekih sestankih ali pa so na delu v tujini. To samo dedci tako mislijo, da so si s poroko zagarantirali pravico do babe. One vse rabijo ku.rca in če doma ni dovolj..
je.biveter, 08.09.2024 ob 19:41
Jas sem pa ubral drugačno taktiko, samske me sploh več ne zanimajo. Najboljše so vezane srednjih let, take ki jim iz obraza prebereš, da ga dolgo ni fasala. Pa tiho morajo bit, ker mož ne sme zvedet, da ga vara, ker se to ne spodobi. Pa taka ne bo težila, da hoče vezo od tebe, v bistvu od nje dobiš seks, to pa je to, kar moški rabi. samske so vse neke zamorjene, ali pa preveč zahtevne in sanjajo bajne tipe, ki jih nikoli ne bodo imele. Najboljše so žene kakšnih dedcev, ki kao nikoli nimajo cajta, ker so vedno po nekih sestankih ali pa so na delu v tujini. To samo dedci tako mislijo, da so si s poroko zagarantirali pravico do babe. One vse rabijo ku.rca in če doma ni dovolj..
Res je glede samskih bab.Jaz sem vzel samsko z otrokom od prej in se imamo super,je družinska,super sex,gospodinja itd.Te samske brez otrok je en kup takih ki sanjajo o nekih super duper tipih.
Normalno da smo ločenke z otroci boljša izbira za mlade žrebčke kot te današnje mlade frajle. Kaj če vam fantje puhloglavka če imaš lahko žensko ki je že dala skozi zakonsko življenje, rojevanje in vzgojo otrok. Sedaj vemo kaj nam paše in to so mladi žrebički polni energije in tudi elana da si gradijo kariero in služijo denarčke za naše potomstvo za katerega prevzamejo odgovornost. Win win win za nas ločenke in mlade fante.
Samska mamica, 08.09.2024 ob 20:45
Normalno da smo ločenke z otroci boljša izbira za mlade žrebčke kot te današnje mlade frajle. Kaj če vam fantje puhloglavka če imaš lahko žensko ki je že dala skozi zakonsko življenje, rojevanje in vzgojo otrok. Sedaj vemo kaj nam paše in to so mladi žrebički polni energije in tudi elana da si gradijo kariero in služijo denarčke za naše potomstvo za katerega prevzamejo odgovornost. Win win win za nas ločenke in mlade fante.
Norčuj se ja, ampak mene ravno en tak vztrajno hoče. Vse živo mi obljublja, je pa 6 let mlajši. Ne motijo ga ne otroci, ne moja starost. Ne vem kako se ga losati, res se je ogrel.
Jah, 08.09.2024 ob 20:47
Norčuj se ja, ampak mene ravno en tak vztrajno hoče. Vse živo mi obljublja, je pa 6 let mlajši. Ne motijo ga ne otroci, ne moja starost. Ne vem kako se ga losati, res se je ogrel.
Žgav te bo dokler mu bo sedl potem si bo pa drugo najdu in te nabil na kurac figurativno in dobesedno
Tudi jaz to opažam. Moške , sploh take ki so malo škrt, pa nočejo deliti premoženja z novo,zelo odbijajo zahtevne mlajše, ki pričakujejo, da jo bo moški zelo razvajal in zanjo zapravljal, on pa bo izgledal najmanj kot Brad Pitt. Zelo nerealna pričakovanja imajo . Pri starejši ženski, ki je že malo obrušena od življenja, nima tako visokih pričakovanj in ega,zato se lažje najdejo. Lahko gre pa tudi za finančno korist. Če je ženska finančno uspešna , je še bolj zanimiva. Moški znajo biti danes kar koristolovci.
Žalosten, 08.09.2024 ob 21:22
Jaz bi si želel družino in zvesto žensko in sem dobre fant pa vem da me bo varala ker so vse Slovenke iste.
Vav, vse Slovenke smo iste, pa varamo. A bejz no. Nikoli nisem in nikoli ne bom, če ne bi bila v vezi zadovoljna, bi prekinila , varam pa ne.
Forum je zaprt za komentiranje.