Nacistični zločinec ,oče Ursule von der Leyen.
Oče Ursule von der Leyen je bil nacistični zločinec, pripadnik SS enot in poveljnik nacističnega kampa. vse lahko preberete na povezavi:
robi9, 25.06.2024 ob 10:23
Ne rabiš skrbet zame.
Če veš, da nimaš malo dela, bi lahko začela pri sebi.
Točno tk. Vse bolj ponosna postajam nase, sm misla prej, predno sm opazovala posamične odnose komentatorjev tukaj, da mi je samorefleksija bolj tuja.. pa sm prišla do prijetnega spoznanja, da sm se uštela?
crazyfrog, 25.06.2024 ob 10:27
Točno tk. Vse bolj ponosna postajam nase, sm misla prej, predno sm opazovala posamične odnose komentatorjev tukaj, da mi je samorefleksija bolj tuja.. pa sm prišla do prijetnega spoznanja, da sm se uštela?
Človek, ki resnično dela na sebi, je skromen, ker se zaveda, da ima še veliko dela na sebi.
Ponos je značilnost egoističnih in arogantnih osebkov, ki delajo le na svojem omejenem egoizmu. Zato zabito čredo čakajo temni časi, ker zabita čreda tava v temi.
robi9, 25.06.2024 ob 10:35
Človek, ki resnično dela na sebi, je skromen, ker se zaveda, da ima še veliko dela na sebi.
Ponos je značilnost egoističnih in arogantnih osebkov, ki delajo le na svojem omejenem egoizmu. Zato zabito čredo čakajo temni časi, ker zabita čreda tava v temi.
Se strinjam. Človek, ki resnično dela na sebi, ne skriva svoje šibkosti v opravičevanju na račun drugih. Zna priznati lastne napake. Res je, tukaj ponos nima mesta. Fajn je znat ločit, zavedanje lastnega sebe od uperjenosti sam nase.
O jezusu, kakšnim neumnostim, nekateri verjamete. Pa tudi članek je namenoma napisal tako, da večina na prvo žogo(na podlagi naslova pride do popolnoma napačnih zaključkov). Ljubitelji teorij zarot, pač niste ravno znani, da kaj berete….
Njen oče ni noben obstojen nacist, temveč bivši politik in poslovnež Ernst Albrecht (https://en.wikipedia.org/wiki/Ernst_Albrecht_(politician,_born_1930)). Večino svoje politične karier e je naredil v Bruslju. Tudi Ursula je večinoam tam živela – zato pa govori tako dobro francosko in angleško.
Kakšnen član NSDAP in SS neki. Ko se je začela II svetovna vojna je njen oče ravno dopolnil 9 let. Ob koncu vojne jih je imel 14!
Peter Pan916, 25.06.2024 ob 10:58
O jezusu, kakšnim neumnostim, nekateri verjamete. Pa tudi članek je namenoma napisal tako, da večina na prvo žogo(na podlagi naslova pride do popolnoma napačnih zaključkov). Ljubitelji teorij zarot, pač niste ravno znani, da kaj berete….
Njen oče ni noben obstojen nacist, temveč bivši politik in poslovnež Ernst Albrecht (https://en.wikipedia.org/wiki/Ernst_Albrecht_(politician,_born_1930)). Večino svoje politične karier e je naredil v Bruslju. Tudi Ursula je večinoam tam živela – zato pa govori tako dobro francosko in angleško.
Kakšnen član NSDAP in SS neki. Ko se je začela II svetovna vojna je njen oče ravno dopolnil 9 let. Ob koncu vojne jih je imel 14!
Zabita čreda vidi in ve??
Človek, ki kaj “dela na sebi” v prvi vsti bere, se (samo)izobražuje, ohranja kritično misel in ne verjame vsem teorijam zarot, ki se pač skladajo z njegovim (sicer precej omejenim) dojemanjem sveta.
Pa tudi na področja izražanja, bi lahko kaj delali – nihče vas ne bo jemal resno z takšnim izrazoslovjem!
Peter Pan916, 25.06.2024 ob 11:01
Človek, ki kaj “dela na sebi” v prvi vsti bere, se (samo)izobražuje, ohranja kritično misel in ne verjame vsem teorijam zarot, ki se pač skladajo z njegovim (sicer precej omejenim) dojemanjem sveta.
Pa tudi na področja izražanja, bi lahko kaj delali – nihče vas ne bo jemal resno z takšnim izrazoslovjem!
Debil retardiran se lahko greš borit za svojo fašistično prasico lajdro, ne samo pametuješ, ker te ne jemljemo resno.
Pa čisto logično je, da zabito čredo čakajo temni časi in vojne. Vedno je bilo tako, ko je zabita čreda v sebi gojila zlo in podpirala zlobneže in fašiste ter naciste.
Debil fuknjen celo pričakuje, da bom lepo govoril o prasici lajdri, ki je s covid zločinom in strupenimi zvarki pomagala pomoriti in poškodovati milijone ljudi.
Debil fuknjen si isti kot fašistična prasica. Psihopat in zločinec.
Vidiš tega se js bolj bojim. Da bi me pogoltnlo v to sivo cono.. Grda zanka obsedenega uma. Možgani so zlo zanimiva zadeva, včasih mormo malo pazit kaj sidramo vanje. V mojem okolju je velik teoretikov. Velik tut meni zlo ljubih oseb. Ampak to vsak piknik, roj.dan, božič, eno in isto. Še ko se je družinski član poslovil ista lajna. Pa mine 5 let, 10 let, 15 let. Pa majo te osebe kr na1x previsok pritisk, pa strah jih je, ko bi jih obsedlo, neumirjeni, nastrojeni in trdno odločeni.. ampak res desetletja.. pa sovražnost, agresija, nasilje. No tega sm se js ustrašla.. teh zombijastih oči v men ljubi osebi. Vse obrnejo v svoj prav. Po nekaj letih ti ta skrajnost ni več tista prav. In to ne pomeni, da ti druga je. Želim povedat, da je men to okolje v zibko položeno in da se tega okolja bojim, ne zarad potrebe po konformizmu, ampak zaradi žrtve, ki nastane, ker ne verjamem, da je takšen propad pravi cilj. Amen.
robi9, 25.06.2024 ob 11:11
Pa čisto logično je, da zabito čredo čakajo temni časi in vojne. Vedno je bilo tako, ko je zabita čreda v sebi gojila zlo in podpirala zlobneže in fašiste ter naciste.
Debil fuknjen celo pričakuje, da bom lepo govoril o prasici lajdri, ki je s covid zločinom in strupenimi zvarki pomagala pomoriti in poškodovati milijone ljudi.
Debil fuknjen si isti kot fašistična prasica. Psihopat in zločinec.
Ko človek nima nič konkretnega/relevantnega povedati, pač začnem govoriti o drugih.
Vseeno pa to ni izgovor, da za izražanje, kot slabo razvit in zanemarjen otrok, ki živi med zvermi… kot družba vseno mogamo dosegati neke minimalne standarde komunikacije in bedćloveskega delovanja.
Vseeno vam pa priporočam, da preberete vsaj wiki o Ernstu Albrechtu – če ne drugega se boste vsaj nekaj novega naučili in boste mogoče malo bolj kritični vsaj naq tem področju. Ne pozabite v ZNANJU JE MOČ!
crazyfrog, 25.06.2024 ob 11:21
Vidiš tega se js bolj bojim. Da bi me pogoltnlo v to sivo cono.. Grda zanka obsedenega uma. Možgani so zlo zanimiva zadeva, včasih mormo malo pazit kaj sidramo vanje. V mojem okolju je velik teoretikov. Velik tut meni zlo ljubih oseb. Ampak to vsak piknik, roj.dan, božič, eno in isto. Še ko se je družinski član poslovil ista lajna. Pa mine 5 let, 10 let, 15 let. Pa majo te osebe kr na1x previsok pritisk, pa strah jih je, ko bi jih obsedlo, neumirjeni, nastrojeni in trdno odločeni.. ampak res desetletja.. pa sovražnost, agresija, nasilje. No tega sm se js ustrašla.. teh zombijastih oči v men ljubi osebi. Vse obrnejo v svoj prav. Po nekaj letih ti ta skrajnost ni več tista prav. In to ne pomeni, da ti druga je. Želim povedat, da je men to okolje v zibko položeno in da se tega okolja bojim, ne zarad potrebe po konformizmu, ampak zaradi žrtve, ki nastane, ker ne verjamem, da je takšen propad pravi cilj. Amen.
Tvoj strah je upravičen, ker je preveč debilov, zlobnežev, pristašev psihopatske fašistične oblasti. Zabita čreda polna zlobe in zagrenjenosti hodi na volitve in izbira zlo, ker se z zlom poistoveti.
Tvoja konformistična drža pa le pomaga pri naraščanju nasilja in vojn.
Konformisti niste dobri ljudje. Ste tisti, ki pomagate, da psihopati uresničijo svoje zloben načrte.
Zato se ne delaj fine in ne pametne, ker se zaradi vas izvajajo zločini po svetu.
robi9, 25.06.2024 ob 11:32
Tvoj strah je upravičen, ker je preveč debilov, zlobnežev, pristašev psihopatske fašistične oblasti. Zabita čreda polna zlobe in zagrenjenosti hodi na volitve in izbira zlo, ker se z zlom poistoveti.
Tvoja konformistična drža pa le pomaga pri naraščanju nasilja in vojn.
Konformisti niste dobri ljudje. Ste tisti, ki pomagate, da psihopati uresničijo svoje zloben načrte.
Zato se ne delaj fine in ne pametne, ker se zaradi vas izvajajo zločini po svetu.
Za razliko tebe, se nič ne pretvarjam kdo sm, kaj sm. Preprosto sm in čist iskrena v prvi vrsti do sebe. Verjamem, da je takšna nedoločnost-tud skromnost(js ne gledam na svet kot črno bel) pr svojem prav marsikomu hinavska. Sm oseba, kjer lh obe skrajni poti toučeta po njej, pa te udarce prenašam, brez infiltriranja v neko strogo držo, sam zato, da bi se lah bojevala. Ravno zato, ne rabim pametovat, da to vidiš tako pa sprejmem. Konc koncu je to del nas, če nisi naš si njihov, če kaj vidiš kontra meni-pametuješ. To je logično, tut men je recimo tvoj pristop zloben, enostranski, agresiven, pokroviteljski in zelo nepošten.
crazyfrog, 25.06.2024 ob 11:47
Za razliko tebe, se nič ne pretvarjam kdo sm, kaj sm. Preprosto sm in čist iskrena v prvi vrsti do sebe. Verjamem, da je takšna nedoločnost-tud skromnost(js ne gledam na svet kot črno bel) pr svojem prav marsikomu hinavska. Sm oseba, kjer lh obe skrajni poti toučeta po njej, pa te udarce prenašam, brez infiltriranja v neko strogo držo, sam zato, da bi se lah bojevala. Ravno zato, ne rabim pametovat, da to vidiš tako pa sprejmem. Konc koncu je to del nas, če nisi naš si njihov, če kaj vidiš kontra meni-pametuješ. To je logično, tut men je recimo tvoj pristop zloben, enostranski, agresiven, pokroviteljski in zelo nepošten.
Nima veze kaj ti verjameš, ali je propad pravi cilj ali ne.
Vsako verovanje je znak zaslepljenosti in samoprevare. Cilj bo takšen, kakršnega si bo narod izbral s svojimi dejanji.
In ker ljudje živite v samoprevari, ker se tolažite, da počnete dobre stvari, družba propada.
Če moj pristop doživljaš kot zlobnega, je to zato, ker verjameš v lastno iluzijo zlaganega sveta.
Si samo del te zabite črede, ki je sprejela laži, indoktrinacijo…..Vidiš polno teoretikov, ker so te mediji tako zmanipulirali, da ste ljudje obsedeni z nekimi teoretiki. Kar ne pomeni, da imajo ljudje prav, če imajo drugačno razlago od splošno vsiljene.
Ampak je problem, da ponavljaš neko floskulo, kot debil in ne razmišljaš s svojo glavo. Ker brez medijskih laži in vsiljene floskule ne bi bilo teoretikov.
In brez razmišljujočih ljudi ne bo miru.
Forum je zaprt za komentiranje.