Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek FTA izkušnje

FTA izkušnje

Ali ima kdo izkušnje a tem podjetjem, kakšni so odnosi z nadrejenimi, vodstvom?

 

Opazil sem da omenjeno podjetje ne išče kadrov na zaposlitvenih portalih ampak direktno prek facebooka…

Slišal sem da so v lanskem letu nonstop iskali komercialista in vsak ki je prišel je po treh mesecih odšel.

Vsako leto iščejo po več 10 novih delavcev, ostane jih na koncu pa bolj malo.

 

Pritiski iz strani nadrejenih se začnejo že na uvajanju v prvih dneh, zato tudi marsikdo sam gre.

Ne priporočam, slabi odnosi in kot pravi predhodnica, veliko jih da odpoved zaradi vodstva in pritiskov. Obvoz…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close