Ruski turnus
jaz telam tak turnus. Sem in nisem zadovoljen. Problem so mi prazniki..ostali vzamejo nekaj dni dopusta in ce združijo vikende in praznike komot 9 dni fraj…jaz mogoce tri dni skupaj še dobim kaj več pa težko. 27.sem delal cel dan in danes šibal v Dalmacijo. 1.5.moram nazaj ker imam 2.5.že izmeno. Če bi bilo več zaposlenih bi se dalo več dobit samo kaj ko v JS nihče več noče.
Forum je zaprt za komentiranje.