Avto v avtohiši ni vžgal
Grem v soboto v avtohišo pogledat avto star 4 leta , res lep avto , prodajalcu rečem da se hočem malo peljat pa avto ne vžge malo obrne pa utihne , bila sem šokirana dobesedno , prodajalec pravi da je prazen akumulator že dlje časa stoji.
Sedaj ne vem naj še sploh grem tja ali ne , bo to sploh šlo če samo napolnijo akumulator , Avto za službo rabim more vžgat vsako jutro .
akOmulator, 24.03.2024 ob 00:33
Akumulator v mesec dni stoječem avtu je mrtev in za odpad. Že po dveh dneh neuporabe avta začnejo razpadati celice znitraj aku.
Ali ga priklopiš na polnilec ali pa ga redno voziš.
In jebo vas akOmulator vse nepismene.
Ni to tvoj možgan. Tist se je po dveh dneh začel razpadat. Akumulator se ziher ne.☝️?
Stara forumašica, 24.03.2024 ob 10:51
Tole pa ne drži, nikakor!
Imava dva avtomobila. Na dopust gremo za tri tedne, seveda z enim avtom, drug je doma.parkiran pod nadstreškom.
Po vrnitvi tudi ta čisto normalno, v prvo vžge.
Namenjeno
akOmulator
24.03.2024 ob 00:33
Akumulator v mesec dni stoječem avtu je mrtev in za odpad. Že po dveh dneh neuporabe avta začnejo razpadati celice znitraj aku.
Ali ga priklopiš na polnilec ali pa ga redno voziš.
In jebo vas akOmulator vse nepismene.
Zimske in poletne razmere se razlikujejo. In ja ti avtomobili dolgo časa stojijo zato tudi prazni akumulator…Samo resna avtohiša ima vedno booster in ti ga prižge. Jim pa ne verjeti na besedo, da je potrebno akumulator samo napolniti, ker EFB sploh pa AGM so občutljivi na izpraznitev. Vsaj 200-300€ popusta za nov akumulator + dodatek za dobro voljo.
Forum je zaprt za komentiranje.