Obvezno zdravstveno zavarovanje je nateg, baje so mi odtrgal od penzije. Se pravi vsak mesec bom ,zgubil 35 eurov. Že leta in leta koristim v tujini zdravstvo, sej sem dosti let delal v tujini in zdaj živim v tujini. Kratko jedrnato živi nateg.
Popolnoma se strinjam z vama. Od prejšnjega ministra,oče ,je bil zelo uredi. Žal nisem mogel v tujini oddati glas, nazalost. Kar se prejšnjega ministra tiče, upam,da ga ne srečam nikoli. To je zame, nasprotno od njegovega očeta. Sicer pa to kar se dogaja v Sloveniji,je noro. Res noro.
Točno, avtor komu si namenil svoj glas če ni skrivnost, 400 000 idiotov je volilo svobodo, ostalo sd in levico, opozarjali smo vas , vi pa samo da ni Janša, saj slednji ni idealen, je pa svetlobna leta boljši kot tole kar gledamo.