Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mački že teden dni občasno teče kri iz levega ušesa

Mački že teden dni občasno teče kri iz levega ušesa

Gre se sicer za potepuško mačko, ki občasno pri nas tudi kaj prigrizne in spi v hiši v teh hladnih mesecih. Na nek način je že postala domača. Me pa nekaj zelo skrbi. Že kakšen teden ji občasno teče kri iz levega ušesa. Tudi obilno (videne kaplje krvi na tleh). Sprva smo mislili, da se je stepla s kakšnim mačkom, ampak to bi se moralo že zaceliti, mar ne? Poleg tega uho smrdi. Upam, da ni kakšna okužba. Bi bil pregled pri veterinarju smiseln ali naj še malo počakamo? Kaj bi lahko bilo narobe?

Menstruacijo ima ?

Nimate kaj cakati  predstavljaj si sebe v bolecinah

Takoj k veterinarju, uboga zivalca trpi.

Garje verjetno, potrebno bo čiščenje ušes na veterini in ampula ali injekcija proti garjam.

takoj k veterinarju, da pregleda, očisti in vam da zdravila. to ne bi smel biti nek visok znesek.

avto jo je zbil. Pri mačkah se to pogosto dogaja.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close