Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bolj hujša, bolj je hudičeva

Bolj hujša, bolj je hudičeva

Šefinja je velika čez 180 cm, 120 kg. Na recept je dobila neka hudo zaželena zdravila in malo bolj je začela športati tako, da ji kile lepo kopnijo. Do tukaj vse prav, zelo ji privoščim, ker vem da je zelo trpela zaradi svoje teže in tako si je želele biti v elegantnih oblekicah in tudi seveda zaradi samega zdravja. Pred hujšanjem je bila zabavna, dobrovoljna debeluška, z vsako izgubljeno kilo postaja večja hudičevka. Vsi njeni podrejeni opazimo spremembo, prav tako njen mož. Je družinsko podjetje in smo si kar domači, zato smo se obrnili na njenega moža. On se je očitno boji še bolj kot mi. Njej smo poskusili namigniti, da se je zelo spremenila samo ni bilo nobenega odziva. Službe ne bi menjali, ker so plače dobre, blizu doma, veliko ugodnosti. Kakšen dober predlog prosim kaj naj z njo.

 

Glupača. Slabo zapakirana zgodba.

Zal. Vzeto ji je tisto, kar jo je spravljalo v dobro voljo.
Prisilne suhice niso srecne.

Če bi ti morala živeti na surovem korenčki bog ve kakšna bi bila. Mogoče imajo tudi zdravila stranske učinke.

Hormoni prav tako vzpodbujajo agresivnost žensk.

Ozempic – Ko bo prevelika koža visela do kolen, bo še bolj pasja.

Normalno, “lačen si full drugačen.”

Udarilo ji je na psiho.

Odgovor na objavo uporabnika
Anka211, 10.01.2024 ob 08:16

Ozempic – Ko bo prevelika koža visela do kolen, bo še bolj pasja.

Saj ima že full preveliko kožo. Nosi neke pajace, ki jo vso stisnejo, da ji koža ne visi.

Ji napišite. Da ste jo prej imeli raje. Da jo pogrešate.

Aja? A ni trdila, da tega ne jemlje in da odkrila čudežno prehrano?

 

nič, brigaj se zase in jo hvali. lezi ji v rit . saj znaš. ne si delat sovražnika če ni treba. če praviš da je ok plača pa vse ok.  potrpi malo, počasi žaba rega. mogoče jo bo herz infarkt. bo v bolnici ko jo bodo hormoni sfukali. počasi, sam počasi.  ne delaj nič. ne vtikuj se nič. samo opazuj in probaj da botebe imela za tisto ki jo ima rada.  kaj če bise mi moški vedno tolko ukvarjali z vsem. ahhaha predlagam  ti da začneš športat z njo. to kar ona dela, da bosta skupi delali. to bo postala vajina močna naveza. glej da boš ti tudi začela trenriat full, z njo pa samo za zraven.  zrihtaj ji kakega jebača novega in drži  tvoje smrdljive dogle lape.  drži lape pa uzivaj.  ne delaj ni. misli nase.  če je to recesija naj kr traja.  dokler gre gre.  ukvarjaj se sama seboj, ne ocenjuj nje.   pomagaj is pri dosegi cilja. vprašaj kje trenira pa ovej da bi ti tudi rada.  lepo ritolizniško, kot znaš. misli nase in svoj bančni račun.

Ne more biti to nič s suhostjo. Bolj jo nekaj teži, da je tako spremenila karakter. Mogoče rabite tu malo iskrenega pogovora in si bolezen veliko bolj jemle k srcu, kot vi mislite, da si. Ali pa je kaj drugega, ki jo teži. Karakterja ne spremeniš kar tako. Ko te pa nekaj zelo teži, si pa konstantno pod stresom, slabe volje, jezen itd.

Kupite ji Bajadero♡

Ja, tudi jaz sem bila taka dokler sem hujšala, potem se se odločila za zdravo prehrano, prekinila krog hujšanja in zdravil in vsa jeza je kar na enkrat izpuhtela, jaz pa sem začela hujšati brez, da bi se zavedala.

Seveda, da je taka, če je pa skoz lačna. Lačen si ful drugačen, že meni niha razpoloženje, če zamujam s kosilom in sem ful lačna, da bi pa cele dneve trpela z odpovedovanjem hrane, ki jo mam rada se mi pa zmeša! Dobra je tvoja šefinja, da se njej še ni ampak nimaš kaj izbrala je sama zunanji videz pred počutjem. Mogoče jo prenehajte vsi hvalit in se delajte kot, da ni sprememb na nje pa bo morda zgubila interes do stradanja.

Kako si drznete obrnit na moža. Njej povej, da ti ni kul da se tako obnaša in da ti ni prijetno. Saj tudi njej ni. Kaj ves kaj se ji dogaja!? Moz vara? In vi se obrnete na njega? Vsi se hudičevi. Pa malo bolj potrpezljivi bodite. Ti le kruh reže!

Naj preneha s tabletami, saj se vidi da so zaradi njih tezave .,sam bog vedi kaj vsebujejo da menja človeka iz temelja, na slabše seveda..

Shujšane žensko so bile vedno žleht.

Si ti že kdaj zares hujšala? Ne veljajo zastonj debeli ljudje za vesele in dobrodušne. Saj znaš vzporednico potegnit, a ne?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close