Nina Osenar ze prodaja prehransk dopolnila proti kronicni utrujenosi
Xerox, 14.12.2023 ob 08:02
Pa to ne mores verjet no, najprej si je naredila reklamo, zdaj ima pa ze celo linijo dopolnil.. Proti kronicnin utrujenostiin encefalitisom ozirona karkoli je ze imela.. Ni kaj, dober marketing.. In pa bolj pomembno, kdo nasede in to kupi??
Lahko kdo komentira sestavo teh dopolnil? Enkrat za spremebo, lepo prosim, da ne bomo samo kritizirali. Res me zanima, naj bi bila “revolucionarna”.
MOnsteraMO, 14.12.2023 ob 08:20
Lahko kdo komentira sestavo teh dopolnil? Enkrat za spremebo, lepo prosim, da ne bomo samo kritizirali. Res me zanima, naj bi bila “revolucionarna”.
sestave ni še nikjer objavljene…. proteinski praški, Q10 in podobno. poceni nabava s kitajske, pakiranje na poljskem v fensi šmensi vrečkice.
Lej od nečesa je treba živet. Že leta je ni v soju žarometov. Tukaj so nekateri oznanjali, kako ima premožnega moža. Pa ljudje božji, kdaj je bilo v hokeju veliko denarja? Čez lužo ja. Pri nas pa komaj kaj. Še tistega zasluženega, so klubi izplačevali z zamudo. Ali sploh niso. Kar je zaslužil, je že davno porabljeno. Pa dve preživnini mora plačevat za otroka iz prvega zakona.
Aja, je generalni sekretar HZS. Prava reč. Koliko pa ima tam plače?
Ja dobro, da je vstala, vsa izmučena, iz postelje in “začela delat”!
Ali se lahko te babe spravijo enkrat v lajfu delat? Kronicna utrujenost,ko bi rabila najemnino placevat pa sinu vrtec ipd bi hitro pozabila da je utrujena.koliko nas je ki ne smemo dol pasti saj me v jarku nobeden tudi povohal ne bi. Zdej pa dve nini pa se se bodo nasle utrujene in pametovale nam delovnim ljudem
Pricakovano.. Dodatki v roza vrwckah in skatlicah.. Vse to je njej baje pomagalo, kakonje vedela, kaj ji je pomagalo.. Ce je bila 5 let za nikamor, so ta dopolnila en dr.. k vredna. Ce bi ona jedla normalno, se ji ne bi sesul imunski sistem. Imamo tako zgodbo v familiji. Samo ta jevzdaj prisla k sebi in se ne igra vec z zdravjem, Nina pa nadaljuje.. Neka veganka, zdrava bio hrana gor dol.. pa bi se filala z umetnimi dodatki?? Mi ne gre skupaj.
isto kot je dohtar infektolog spromoviran s covidom na ig postal strokovnjak za dusevnost psiho, celo pisatelj..
dohtarca ana iz ig pa szrokovnjakinja farmacevtka, ki ima zdaj kar svojo bl. znamko magnezija… s covidom oa si je nabrala trzno publiko…
potrc za razliko od teh ne prodaja lastnih izdelkov ampak ze uveljavljene produkte tujih dejansko strokovnjakov, ki jih je samo pripeljal na nase tržišče… tistim izdelkom gre zaupati, napram vsem ostalim.
V Sloveniji je žal tako, da lahko vsaka pezdetka postane vplivnica.
Treba se je le vsaj leto dni (po medijih) delati revico, ter se na ta način ljudem “vsrati” v srce…
Ko pa se enkrat ljudem vtisneš v srce, si jih “kupil”, pa ti ljudje od tebe kupujejo čisto vse, kar jim ponudiš.
Ne vsi, ampak mnogi.
Pri tako skromni uporabi možganov, drugače niti ne more biti.
Če bi bila Osenarjeva poštena, bi morala vsak mesec tistemu, ki je iznašel internet, nakazati vsaj 3000 evrov…
Poznate mogoče zgodbo o človeku z otoka Lošinja, ki prodaja že leta Kitajcem in Japoncem v pločevinkah “lošinjski zrak”?
Nina je žal izgubila kompas. Misica, ki je po petih letih prišla malo k sebi in spet na slovensko sceno, želi v kratkem roku doseči – vse. Od pisateljice do gurujke prehranskih dopolnil.
Mislim, kar tako na horuk, čez noč.
Meni deluje obupana in histerična. Meče lovke na vse strani, nekaj se bo pa že prijelo, kajne?
Mene žal ne prepriča.
Ne s svojo filozofijo in ne s svojim nastopom.
Če bo šlo tako naprej, bom začela verjeti, da je bilo pri Nini vse skupaj splanirano. 5 let ne duha in sluha o njej, zdaj pa na podlagi tega fura biznis. Marlo je star 5 let, škoda da se zdaj, ko je zdrava ne posveti njemu, če že prej 5 let ni imel nič od mame. Kontrec zgleda dokaj utrujeno in naveličano ob njej. Po moje je Nina zelo naporna in zahtevna ženska.
Itak. Vse je bil le marketing, mediji so jo intervju ali za knjigo, sedaj odpira nov posel z prehranskimi dopolnili. Pa 5 let je bila tik pred smrtjo, imajo e res čudežna zenska. Po 5 letih je vstala in nobena mišica ni bila povešena. Hahaha, dajte no. Moja mama je bila en mesec nepokretna, mišice so ji začele viseti na rokah, nogah. .pa je bila takrat stara ,40 let, ne 80 let.
Hahaha, ne moreš verjeti. Naj poje malo zelja, klobaso, žgance, pa bo zaleglo več kot ti njeni praški. Ta zenska res ni gladka, bolestno željna pozornosti.l, obsedena z videzom, sedaj je prav evforična, kot da bi imela manično depresijo, eno obdobje pobita, potem pa vsa vzhicena . Že takrat s tisto knjigo smo videli kam pes taco moli , mediji ji pa ležijo pod nogami in vs objavijo kar zeli. Ena govori o upadlih mišicah, pred pol leta sem imela roko v gibsu en mesec, ko so mi odstranili, so mišice dol visele. Pri njej pa vse napeto , kot da je vsak dan telovadili v fitnesu, pa premikati se ni mogla .Joj joj kako prozorna je ta ženska. Jaz sploh ne verjamem da je ona bila izgorela. To je bil vse njen pompozni prihod nazaj v medije. Rabi kaj zaslužiti , ta njen tudi ni neki bogataš . A ni hecno ena Francka bo morala plačevati drage reklame, da se uveljavi, tukaj pa vsi mediji zastonj delajo reklame ker ona je Nina Osenar. Ti mediji so res za bruhat
Je pač pametna. Ve da boste kokoši ki sledite tem stvarem vse pokupile. Tako kot pokupite razna čistila in karkoli pač vam ljudje na internetu prodajajo dan za dnevom. Vi jih pa spremljate in kupujete. Če ne kupujete se pa zgražate. Pač ukvarjate se z njimi. In ona to ve. In bo zaslužila s tem. Pametni ljudje služijo na ljudeh brez lastnega življenja brez problema. Si toliko dela z njimi date opraviti da si na koncu domišljate da jih poznate. Živijo v vaših glavah brez najemnine.
Forum je zaprt za komentiranje.