Splash › Forum › Starševski čvek › ZAPOSLITEV MUELLER CELJE ZAPOSLITEV MUELLER CELJE lepalana 28.01.2011 ob 09:06 zadnji odgovor 18.03.2011 ob 00:14 Živjo, je kdo poslal prošnjo za zaposlitev v Mueller v Celju? Je že dobil kakšno povratno informacijo? Hvala Prijavi fazurna 28.01.2011 ob 09:08 zadnji odgovor 18.03.2011 ob 00:14 Kje pa bo v Celju? Prijavi testt 02.02.2011 ob 15:29 zadnji odgovor 18.03.2011 ob 00:14 test Prijavi jossyika 12.02.2011 ob 12:56 zadnji odgovor 18.03.2011 ob 00:14 moja prijateljica je poslala pa še ni dobila odgovora,drugače pa bo mueller v celju nasproti zare odprt pa bo nekje v mesecu maju….upam da sem kaj pomagala:) Prijavi bella 28.02.2011 ob 20:36 zadnji odgovor 18.03.2011 ob 00:14 Čaw. Kam pa ste sploh pošiljale? JSt sploh ne najdem nobenega naslova od kakšne poslovalnice. na natu pa tut nic ne duha ne sluha o muller-ju v celju… Prijavi jossyika 18.03.2011 ob 00:14 zadnji odgovor 18.03.2011 ob 00:14 na strani neki za zaposlovanje so punce zasledile,ni še nič pisalo do pred kratkim Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.