iščem žensko nad ali okoli 40 za avanturo
evo mail: jama1000@yahoo.com
[/b]
Ma,poglej..za tole članico foruma se ti pa res ni treba kolcati..
Da se je javila potencijalnemu jebaču,je trajalo še manj kot menjava njenih spodnjic..
Ni omembe vredna.[/quote]
kaj pa če je samo dragega možička želela preverit?[/quote]
Ona njega, on pa njo. To bi šele bil “hec”. :))
kaj pa če je samo dragega možička želela preverit?[/quote]
Ona njega, on pa njo. To bi šele bil “hec”. :))[/quote]In potem se dogovorita za avanturo…..
Podobno kot je nek moški odšel k prostitutki in tam našel svojo ženo…..
Kak hudiča je sploh hodil tja saj je imel doma kar je tam iskal…. :/
Mogoče je samo rabil plačat-dat nekaj denarja in bi se razživela 😉 :)))
Ona njega, on pa njo. To bi šele bil “hec”. :))[/quote]
yeah.
vržeš vprašanje na forum in od vseh možnih čakaš glih, da se ti bo žena javila…[/quote]
Ali pa vržeš gor, pa čakaš na moža recimo. 😉
[/b]
Ma,poglej..za tole članico foruma se ti pa res ni treba kolcati..
Da se je javila potencijalnemu jebaču,je trajalo še manj kot menjava njenih spodnjic..
Ni omembe vredna.[/quote]
Sej se mi ne kolca za njo in njej podobnim, sam zanimivo, kako hitro se najde, pa saj verjetno je da je bil samo nateg 🙂
Ko boš nehal ženske POTREBOVATI, jih boš lahko imel, kolikro boš hotel in zakaj jih boš hotel.
Dokler pa jim s svojim obnašanjim sporočaš “jaz tebe potrebujem”, logično, ne dobiš ničesar.[/quote]
Hmmm, modro in tudi logično, samo še tole pojasni, kaj pa počneš takrat z njimi, ko jih boš lahko imel, kolikro boš hotel in zakaj jih boš hotel, če pa si jih pred tem nehal POTREBOVATI? V čem je poanta?
Če smem, ker sem že nekaj časa tu. ;)))
‘nasprotno od tega’ – obnašanje Pajkija v presentu
‘žensko potrebuje’ – obnašanje Pajkija v past tensu
Če smem, ker sem že nekaj časa tu. ;)))
‘nasprotno od tega’ – obnašanje Pajkija v presentu
‘žensko potrebuje’ – obnašanje Pajkija v past tensu[/quote]
Heh…vseeno, to “gospodičem”, ki iščejo žensko nič ne koristi; res bi se lahko bolj razpisal, ali pa morebiti prodaja zgolj prazno slamo??
Forum je zaprt za komentiranje.