Kje je Katenjka ?
Ali ti mene, a ne:). Pokliči katenjko, a ne vidiš, kako jo samci pogrešajo:).[/quote]
Da ti ne bodo spet baterije pošle kot zadnjič. 😀
Usoda, kaj moreš, pa tako blizu si bila… :)))[/quote]
Veš kolk sem klela:)). Pa ravno v trenutku najvišje napetosti:))). Si preživel?:) Očitno ja. Še dobro, da je posegla višja sila, ker je zgledalo, da bo situacija neločljiva:)).
japajade, kdo to napiše. malo samokritičnosti, preden se vpikujete v druge.[/quote]
Ups, sem zbudila Katenjko? Očitno, da ne piše gor, ampak zato vneto bere. :)))))[/quote]Ni nujno, mogoče je ona komu dovolj blizu, da ve, da to ne drži in ga je zbodlo, ko si tako napočez kar nekaj napisala 😉
********
[i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)[/i]
Forum je zaprt za komentiranje.