Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Premalo seksa – razlog za varanje?

Premalo seksa – razlog za varanje?

Če enemu partnerju nikakor ni do seksa, čeprav je drugi nežen, se trudi, poskuša najti nekaj, da bi bilo obema ok, ampak drugi nikakor ne želi seksa. Samo nekajkrat na leto.
Pa vseeno ne želita it narazen, ker druge stvari štimajo. Je lahko skok čez plot opravičljiv?

beri J. Jalen: Bobri ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Skok čez plot je lahko za enega ravno toliko opravičljiv, kot je za drugega seks samo nekajkrat na leto.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zakaj se sploh zapleteš žensko, če bosta pa seksala samo nekajkrat na leto ? Ne razumem…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ker preden se zapleteš bi ženska hotla vsak dan nekajkrat.. ko se zapleteš sex presahne, urejena ne rabi bit več… blabla bla

Nisem ciljal na to kaj bi si ona želela. Se pravi, da bi se moški vezal z žensko, kljub temu, da se mu ne bi dalo seksat.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ajaaaa tole je nekaj drugega, malo je bilo zakrito.
Ne vem tega. Ni v moji domeni. Ampak najbrž bi se kakšen moški zapletel. Zakaj pa ne? Kaj pa lahko izgubi?

Kaj pa , če je moški tisti, ki mu ni do seksa, ženski pa je do seksa?

butasto vprašanje … če doma ni hrane, greš pač k sosedi ali pa v gostilno ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Oz. bodi lačen do takrat, ko boš imel doma kuhano.

Po mojem mnenju je v tem primeru skok čez plot opravičljiv. Odvisno tudi kakšen človek si, če lahko živiš na tak način in prikrivaš varanje potem ok. Jaz bi šel raje narazen kot živel na tak način ker to je potem skoraj mučenje samega sebe :))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw


Ali pa v trgovino oziroma na vrt. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz bom tko rekel…če bi bil poročen in če moji ženi nebi bilo do seksa z menoj torej da bi seksala zelo malo bi se usedel in pogovoril z njo, če se še zmeraj nebi nič spremenilo bi si pa dobu ljubico, ker če pa ženska ne razume, da smo moški potrebni potem nas bo pa pač izgubila tako pač je…drugače je pa tako, da če žena noče seksat je to ponavadi zato, ker jo sploh ne privlačite in ste samo njen mož in oče otrok zato ker ona želi imeti status žena in mama…
Zame osebno če z žensko ne morem seksat recimo vsaj 3krat na tedn bom samo reku aide čao.

Isto velja za moške, ki nočejo seksat z svojimi ženami kljub temu, da se ona trudi…sploh pa mislim, da za seks nebi smeli imeti izgovorov, če smo z osebo, ki nas privlači in jo imamo radi če pa se nonstop izgovarjamo potem pa ni treba bit presenečen ko žena ali mož opravita to potrebo kje drugje.

Vprašanje je kje je tista meja ko pa lahko rečejo/mo ne oz zdaj pa ne več…

kaj če nekdo hoče 3x na dan pa tebi ni itd?

Vsak moški/ženska si želi različne količine seksa kje je tista skupna meja ko lahko rečeš da pa zdaj pa res več ne…

če bi si jaz želel vsak dan 3x pa nebi dobo ali potem lahko varam?

To so boljša vprašanja… ker vsak ma svojo verzijo minimuma in kje pa je sprejemljivo rečt ”ok šefe zdaj pa se umiri malo”

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

@Matkic

Razumem kaj želiš povedat ampak to so ekstremi…če ženska samo seksa 1krat na mesec pa, da se še to komaj spravi po pa res nima kaj drugega za pričakovat kot pa to, da bo moški varu…izjeme so pa kakšni papučarji pa tko naprej…sj razumem, da je ženska tudi človek pa, da ne more nonstop seksat ampak ene 3krat na teden ali pa vsaj 2krat na teden če ne more po pa tud nevem no…

Jap so ekstremi ampak problem je recimo

ti rečeš

2-3x mogoče si jaz mislim 3-4x da pa bi mogla… nekdo si misli vsak dan (torej 7x tedensko) itd…. kje je tista meja… za tebe je 2-3x… za nekoga nekaj drugega… pri ženskah pa spet enako….

To je ravno problem in zato pride do razhajanj… ker njej je dovolj 1x tedensko tebi pa 3x….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

@Matkic

Ja prav imaš…mah na to je treba gledat preden se poročiš ali stopiš v resno zvezo kolikokrat, bi partner seksu…tako, da sta vsaj približno tam tam, da ni preveč ali premalo

Najboljši moški so poročeni. Imaš lepo samski stan. Če si želiš seksa pa si najdeš poročenega. Ker je poročen tudi ne razlaga okrog s kom seksa.

Vsekakor.

Definitivno!


odvisno, a pri skoku priletiš v koprive, vrtnice ali pa na kup dreka…..pa če lahk dec pije še kje drugje ko v svoji kleti, pol lahk tud seksa drugje kot sam v svoji spalnici…opravičljivo…

Vse se spreminja, tudi pogostost seksa v zakonu. V prvih letih zakona se v stanovanju seksa kjerkoli in kadarkoli (na mizi, na pralnem stroju, v banji, v omari, na lustru), po 10 letih letih se vse skoncentrira v zakonski postelji, po 20 letih pa se seksa samo še v dnevni sobi…..ko se tam srečata, si zasikata…jebi se….

btw: a bi kdo že enkrat opredelil termin varanje??? — glede na spolno aktivnost posameznika ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ne.

Varanje nikoli ni opravičljivo. Je kvečjemu strahopetno in egoistično.

Je pa opravičljivo, da si poiščeš drugega, bolj tebi podobnega partnerja, s prvim pa prekineš odnos. Sicer je tudi odhod iz odnosa egoistično dejanje (če si tvoj partner tega ne želi, torej razpada odnosa), vendar vsaj strahopetno ni več.

Mimogrede, kako lahko štimajo druge stvari v odnosu, če ne štima spolnost. ??? Je to sploh možno?

Spolnost je zelo močen dejavnik pri uspešni in zadovoljujoči vezi, in nekako se mi ne zdi najbolj verjetno, da bi lahko odnos bil zadovoljujoč in uspešen toliko in tako, kot bi bil, če bi v njem bila še lepa in osrečujoča intimnost. Ne vem, če se lahko toliko izključimo, da ne bi “ves” čas (včasih bolj, včasih manj intenzivno) v sebi nosili občutka, ki ga imamo, ko smo v spolnosti zavrnjeni oz. nepotešeni.

Ne.

Varanje nikoli ni opravičljivo. Je kvečjemu strahopetno in egoistično.

Je pa opravičljivo, da si poiščeš drugega, bolj tebi podobnega partnerja, s prvim pa prekineš odnos. Sicer je tudi odhod iz odnosa egoistično dejanje (če si tvoj partner tega ne želi, torej razpada odnosa), vendar vsaj strahopetno ni več.

Mimogrede, kako lahko štimajo druge stvari v odnosu, če ne štima spolnost. ??? Je to sploh možno?

Spolnost je zelo močen dejavnik pri uspešni in zadovoljujoči vezi, in nekako se mi ne zdi najbolj verjetno, da bi lahko odnos bil zadovoljujoč in uspešen toliko in tako, kot bi bil, če bi v njem bila še lepa in osrečujoča intimnost. Ne vem, če se lahko toliko izključimo, da ne bi “ves” čas (včasih bolj, včasih manj intenzivno) v sebi nosili občutka, ki ga imamo, ko smo v spolnosti zavrnjeni oz. nepotešeni.[/quote]

Kako nebi drugo štimalo?

Poglej če imata vse drugo poštimano (finance, pospravljanje, kuhanje) sta vbistvu sostanovalca kot na faksu v časih mladosti….

Saj to smo že dali skoz večinoma…. razlika med resno zvezo in sostanovalcema je samo v seksu in čustveni bližini… vse ostalo je enako kot da bi bil spet star 20 let in bi v ljubljani s prijateljico rentno stanovanje da bi faksirala…

zakaj je to tako nesprejemljivo ali neverjetno….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close