Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kja je še treba

Kja je še treba

da ta forum očistim DoSadnega. Matkića, Spiderja, Goldfiške, Calypso .. pol smo pa zmagal ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Še malo in boš ostal sam. Saj to je namen. Potem boš lahko klikal do onemoglosti.


kolk si ti brihtna … skoraj 10% zlate ribice ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Že zdaj loviš svoj rep. Saj morda to niti in tako slabo. Imel boš ogledalo, direktno pred sabo. Samo kaj, ko je shizofrenija huda bolezen in boš srečeval svoje prijatelje. Torej…never ending story…zate.

Ne se je*at. Če grem jst dol, si bo 50 % forumašev ( vključno s tabo ) vzelo življenje. Kličete me dosadni samo zarad tega, ker ste mi favš, k mam tok bolj hud karakter, kot vi. Raj za avtogram vpraši, pa mogoče se ti še poščijem gor.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

NM, ne moreš in ne smeš biti tak!!
Omenjeni osebki imajo (žal) tudi pravice, saj smo vendar socialna in demokratična država.
Pogooglaj malce po ustavi RS.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ne vem zakaj si potem, če te moti toliko osebkov, rajši ne omisliš kar svojega foruma. Zakupiš domeno (to je ja poceni in za 3w mačji kašelj) in potem imaš tam lahko monologe sam s sabo v neskončno.

Pa se oproščam, da sem si vzela pravico “sodelovat v tvojih temicah”. Se ne bo ponovilo. Za kazen me pa lahko mirno dodaš na svojo listo za odstrel.

Bikini_ iz tvojih ust v božja ušesa. Lahko mu pa mi organiziramo nov forum, postopek bo veliko hitrejši:).

po ustavi se lahko loči tudi M / Ž sekrete ☺
torej se lahko tudi “zapriseženo” samske izloči iz Ž / M čveka v samo M in samo Ž čveke ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Goldfiške in Calypsa še nisem brala. Ostale tri pa seveda, da ja.
Zakaj te motijo? Mene so od začetka motili njihovi komentarji. Potem pa sem dojela, da je forum preprosto prikaz ljudi okrog mene. Tudi okrog mene so taki ljudje. Samo, da se v reali delajo lepe, na forumu pa jim potem špila.

Tako btw novomeško, tudi ti nisi ravno biser foruma. Ne bi te ravno pogrešali.

Goldfiške in Calypsa še nisem brala. Ostale tri pa seveda, da ja.
Zakaj te motijo? Mene so od začetka motili njihovi komentarji. Potem pa sem dojela, da je forum preprosto prikaz ljudi okrog mene. Tudi okrog mene so taki ljudje. Samo, da se v reali delajo lepe, na forumu pa jim potem špila.[/quote]

kje si pa našla, da me motijo njihovi komentarji ???
kaj je treba početi tudi zato, da nick ne pride iz vaje ☺
ker, ponavlja se samo dober seks in zmage ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Aha, zastopim. Želiš imeti več objav kot našteti. Sorry. No sicer pa sem ti pomagala, da naštepaš še par postov.

Sorry, res nisem vedela, da ronka in NM3W tekmujeta za prestol kdo bo bolj popularen tu gor na čveku.
Car in carica foruma.


nebi vedel, da kdo z mano tekmuje v čemerkoli.
že zato, ker to pač ni mogoče ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Te dve babi kr pusti sprav se raje na take kot je ronka in podobne kure :))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Čuješ dedek? jaz bom tukaj (če bom želel) še dolgo potem ko boš ti tam… pecal luft pa meglo na pokopališču na katerega pridejo dobre ženske 1x na leto se pokazat v krznenih plaščih zmačkane po večeru zabave z mano 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Čuješ dedek? jaz bom tukaj (če bom želel) še dolgo potem ko boš ti tam… pecal luft pa meglo na pokopališču na katerega pridejo dobre ženske 1x na leto se pokazat v krznenih plaščih zmačkane po večeru zabave z mano ;)[/quote]
abjajcan bk -> vol … še temo si kisnil … comprende?!!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Čuješ dedek? jaz bom tukaj (če bom želel) še dolgo potem ko boš ti tam… pecal luft pa meglo na pokopališču na katerega pridejo dobre ženske 1x na leto se pokazat v krznenih plaščih zmačkane po večeru zabave z mano ;)[/quote]
Ahahaha!

…zdaj vsaj vemo, kakšna je tvoja ciljna skupina. Ali je to tvoj maksimum? 😮

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Čuješ dedek? jaz bom tukaj (če bom želel) še dolgo potem ko boš ti tam… pecal luft pa meglo na pokopališču na katerega pridejo dobre ženske 1x na leto se pokazat v krznenih plaščih zmačkane po večeru zabave z mano ;)[/quote]
Ahahaha!

…zdaj vsaj vemo, kakšna je tvoja ciljna skupina. Ali je to tvoj maksimum? :o[/quote]
res žalostno ja, da se bodo hodile “tolažit” na spomine z mano, po “divji” noči z Matkićem ☺☺☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Čuješ dedek? jaz bom tukaj (če bom želel) še dolgo potem ko boš ti tam… pecal luft pa meglo na pokopališču na katerega pridejo dobre ženske 1x na leto se pokazat v krznenih plaščih zmačkane po večeru zabave z mano ;)[/quote]
Ahahaha!

…zdaj vsaj vemo, kakšna je tvoja ciljna skupina. Ali je to tvoj maksimum? :o[/quote]

maksimum?

kje kdo govori kaj o maksimumih… v tem kar iščem jaz se ne reče maksimum ampak razmerje MED:

vloženega truda : predvidevane ”nagrade” : lastne želje

Vsako korigiraš toliko (zadnjo najmanj če sploh) da dobiš nekaj kar je solidno….

maksimum se trudijo tiste samske dekline ki pri 30tih nimajo tipa ker hočejo nekaj več (maksimum) in se sprašujejo zakaj nimajo tega….

samo zato ker se hočejo pokazat vljudne/kolturne 😉 saj z tabo ne samo tam so na istem pokopališču 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Ahahaha!

…zdaj vsaj vemo, kakšna je tvoja ciljna skupina. Ali je to tvoj maksimum? :o[/quote]

maksimum?

kje kdo govori kaj o maksimumih… v tem kar iščem jaz se ne reče maksimum ampak razmerje MED:

vloženega truda : predvidevane ”nagrade” : lastne želje

Vsako korigiraš toliko (zadnjo najmanj če sploh) da dobiš nekaj kar je solidno….

maksimum se trudijo tiste samske dekline ki pri 30tih nimajo tipa ker hočejo nekaj več (maksimum) in se sprašujejo zakaj nimajo tega….

samo zato ker se hočejo pokazat vljudne/kolturne 😉 saj z tabo ne samo tam so na istem pokopališču ;)[/quote]
Samo pijane punce domov pripelješ? Je to tvoj maksimum?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

maksimum?

kje kdo govori kaj o maksimumih… v tem kar iščem jaz se ne reče maksimum ampak razmerje MED:

vloženega truda : predvidevane ”nagrade” : lastne želje

Vsako korigiraš toliko (zadnjo najmanj če sploh) da dobiš nekaj kar je solidno….

maksimum se trudijo tiste samske dekline ki pri 30tih nimajo tipa ker hočejo nekaj več (maksimum) in se sprašujejo zakaj nimajo tega….

samo zato ker se hočejo pokazat vljudne/kolturne 😉 saj z tabo ne samo tam so na istem pokopališču ;)[/quote]
Samo pijane punce domov pripelješ? Je to tvoj maksimum?[/quote]

kdo je reko da so pijane?

A to sodiš po sebi?

Ali ti misliš da kdorkoli stopi skozi vrata gostilne/puba gre ven pijan?

Smiliš se mi če tak misliš….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

samo zato ker se hočejo pokazat vljudne/kolturne 😉 saj z tabo ne samo tam so na istem pokopališču ;)[/quote]

ja ja ja … pol pa svizec kravo naseklja v čokolado ☺
od mene še vedno gredo šele drugi dan … direkt na svoj dom naprej počivat ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Samo pijane punce domov pripelješ? Je to tvoj maksimum?[/quote]

kdo je reko da so pijane?

A to sodiš po sebi?

Ali ti misliš da kdorkoli stopi skozi vrata gostilne/puba gre ven pijan?

Smiliš se mi če tak misliš….[/quote]
Hej, ti si napisal, da so zmačkane po večeru zabave s tabo!

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close