Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Preprosto je

Preprosto je

najti Boga…odvrzeš vse kar so te do tega trenutka učili starši, družba, prijatelji, duhovniki…zavreči vsa prepričanja, religije in svete knjige, zavreči svoj Ego, se razgraditi in začeti znova v svojem Srcu…
zato ne rabiš nobenih dokazov o obstoju Boga, dokazi so stvar uma, ki je ironično, dokazano goljufiv…kolokokrat ste se že našli v situaciji , ko ste poslušali um, namesto srca in zagrešili napako?
in koliko je vse te pisarije na tem forumu, o kriterijih ki jih mora nekdo izpolnjevati, da bo mogoče nekdo sploh hotel z njim na kavo? koliko zlobe in nevednosti veje iz ljudi ki zaničujejo partnerstvo in ljubezen?
koliko neumnosti veje iz ljudi, ki iščejo pozornost z žaljenjem drugih?
zaslepljenost srca je dosti bolj nevarna kot zaslepljenost uma…in na tem forumu jih mrgoli, ki imajo zaslepljeno srce….

Bog z vami in v vašem srcu
nasvidenje…in hvala za vse ribe:)

Očitno tebi ni bilo tako preprosto, ker odhajaš s slabim priokusom. Ljudje smo si različni in umetnost je sprejemati to različnost:). Bog je povsod, torej ne obupaj nad nami in se še kaj oglasi:).

Spet si spil 3 štamprleje preveč pa vidiš Marijo skakat po sobi….

Sprijazni se ločen si baba je odšla na boljše… tebi pa ostane slivovka in vera…. nevem kero je slabše ampak pomoje slivovka 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

“koliko neumnosti veje iz ljudi, ki iščejo pozornost z žaljenjem drugih?”

Saj se zavedaš, da si to samega sebe opisal, ane ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Saj vera ni nič slabega, vendar bi v tem trenutku morda res bolj potreboval kakšno Vero.

Srce je le pumpa, tisto kar si hotel povedati so možgani, ki so odlična roba za dresiranje, pri zaslepljencih tvoje baže!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Nemogoče je nikogar NE užaliti. Saj tudi z nekomuniciranjem lahko koga užališ, prav tako z lepo besedo. Dovolj je že, da na kulturen način poveš svoje mnenje, da je nekdo užaljen, če se le to razlikuje od drugega.
Prav tako niti približni to, kar X6 pišeš, ni preprosto, saj človek ni računalnik, kjer lahko podatke zbrišeš in naložiš nove z novim programskim sistemom. Še posebej, če človek po neki spremembi sploh ne čuti potrebe.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Eni so vedno užaljeni, tega se ne da preprečiti. Takšni so, tako funkcionirajo in se vedno prikazujejo v vlogi žrtve:).

Genau ! 🙂

Res je preprosto najti boga, saj ga lahko najdeš vsepovsod. Zato bi naj presegli vrednotenje ljudi na podlagi tega ali je kdo kje našel boga ali ga ni..Naj bo pomembno le, kakšne vrednote kdo nosi v sebi in jih živi.

ehhh kompliciranje brez veze .. najbolji bog ima znak € / $ … verjavem v njuno neskončnost in vsemgočnost

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close