Kje je Bikini ?
Zakaj bi dvignila roke? Kdo je bila ona? Sem jo že pozabila:). Nevzgojenost je relativna.[/quote]
Vprasanje je bilo namenjeno Poetu in tocno tako kot je bilo napisano. 🙂 Vidim da si ze padla pod Markov vpliv razmisljanja, a obstaja kak protistrup?[/quote]
Razmišljam s svojo glavo, torej ni nobenega tujega vpliva v meni. Pač mi je le smešno kolk se nekateri navežete na virtualne človečke in kakšen pečat puščajo v vas:).
Vprasanje je bilo namenjeno Poetu in tocno tako kot je bilo napisano. 🙂 Vidim da si ze padla pod Markov vpliv razmisljanja, a obstaja kak protistrup?[/quote]
Razmišljam s svojo glavo, torej ni nobenega tujega vpliva v meni. Pač mi je le smešno kolk se nekateri navežete na virtualne človečke in kakšen pečat puščajo v vas:).[/quote]No ravno zato se pa lepo obnašaj do nas…. :)))
Ni panike. Mal sem pomirjala nove bikinke.Ne poslovim se jaz kar tako brez da bi rekla vsaj adijo. :)[/quote]A zdej ko je malo zahladilo pomerjaš teke štrikane iz muherja? 😉 :)))[/quote]
Tam, kjer sem jaz pomirjala nove bikinke, smo imeli 33 stopinj.
Muher pa nidober za namakanje v vodi. Se uniči. 🙂
Kak mesec ali malo več nazaj je napisala, da se bo umaknila od tu, ker nekateri niso zmožni normalno komunicirati – šlo pa se je v zvezi z NM-3w, v tisti temi je tudi omenila, da jo je omenjeni sporni (večkrat nasekan) uporabnik nadlegoval na ZS.
Se ne čudim njenemu umiku.[/quote]
Skoraj zagotovo ji je še kakšna perverzna sporočila pošiljal. Ta tip je bolnik.
Kak mesec ali malo več nazaj je napisala, da se bo umaknila od tu, ker nekateri niso zmožni normalno komunicirati – šlo pa se je v zvezi z NM-3w, v tisti temi je tudi omenila, da jo je omenjeni sporni (večkrat nasekan) uporabnik nadlegoval na ZS.
Se ne čudim njenemu umiku.[/quote]
Skoraj zagotovo ji je še kakšna perverzna sporočila pošiljal. Ta tip je bolnik.[/quote]
No, no, saj lahko sama zase povem, ne potrebujem odvetnikov. 🙂
Sporočila na ZS so bila čisto ok in normalna. Nič perverznega. Sem takoj pouarila, da sem poročena, ker tukaj je to treba nenehno poudarjat. 🙂
Moj umik z registriranim nickom pa se je zgodil zato, ker sem ugotovila, da tisto, kar nekomu poveš na zs, on pove nekomu drugemu na zs in na koncu se to znajde celo na forumu. Šla sem stran iz te zasebne komunikacjije, preden komu povem kaj več kot bi želela in to pozneje obžalovala. Zaupljivost je tukaj na nuli. Itak pa je to samo forum, tako da, če koga kaj zanima, bom napisala na forumu, če bom ocenila, da je primerno za forum.
So mi pa malo bedni očitki koliko je kdo prisoten na forumu. In to ponavadi s strnai tistih, ki tukaj dobesedno bivakirajo cele dneve. Ponavadi takšnih očitkov na drugih forumih, s podobnim številom sodelujočih, ni, ker se vsi trudijo, da bi bil forum blj bran, da bi blo več postov itd. Tukaj pa človek dobi občutek, da je najbljše ne napisat nič, pa pustit samo par posvečenih krav, da pišejo svoje monologe.
To je to.
Kakšno odvetništvo? Vljudno sem odgovorila na zaskrbljeno vprašanje.
Drugega odstavka pa ne razumem, bere se kot šlamparija nakracana v ihti brez konkretnega smisla, kaj povedati/očitati, skratka brezveze.[/quote]
Če nekoga par dni ni na forum, še ni treba zganjat panike in natolcevat kaj vse bi lahko bilo.
Ja trenutno sem ful v frki. Nisem pa v ihti. 🙂 Boš že razvozlala, kaj sem hotela povedat, si dovolj inteligentna, da lahko dešifriraš tudi šlamparijo.
Pa tečno mi je v vsaki temi se ukvarjat samo z drugimi forumaši.To prav sili človeka k temu, da si vzame pavzo od vsega.
Forum je zaprt za komentiranje.