Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › ali je tukaj kdo, ki je študiral na FOV – VS – delovni procesi ali je tukaj kdo, ki je študiral na FOV – VS – delovni procesi anonimni uporabnik 22.08.2013 ob 11:38 zadnji odgovor 22.08.2013 ob 11:48 ali je tukaj kdo, ki je študiral na FOV – VS – delovni procesi – in je opravljal izpit + seminarsko nalogo in Inženiringa kakovosti pri Gomiščku? Prijavi krivokljun 22.08.2013 ob 11:48 zadnji odgovor 22.08.2013 ob 11:48 Ja jst. Kaj rabis? Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.