Kdaj ste na monu
Kdaj ste na monu?
Med službo, v prostem času? Sploh imate službe?
Opažam, da je mon bolj zaseden dopoldan, domnevam,d a je takrat javna uprava na monu. Opažam tudi, da je kar nekaj zsedbe v poznih večernih urah in nočnih urah. Samski na delu?
Ene imam na sumu, da si upajo pisat le, ko partnerja ni doma ali pa ko spi.
Eni pišejo le v službi. Drugi cele dneve.
Zanimivo.
Jaz pišem le takrat, ko partnerja ni v bližini. Takrat malo bluzim. Če je pa v bližini pa se raje menim z njim. Delam pa na izmene.
Avtorica je sama pisala, da hodi k psihoteravtki, da pa ima probleme in ni ravno čisto integrirana osebnost, je pa možno posredno sklepati iz njenih postov, pa še to je zelo špekulativno, ker gre morda za nekoga, ki v službi nima kaj delati in preko foruma manipulira s časom…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Eh smotko, to je vse v prenesenem pomenu. Tako kot svetnica.
Pa po teh komentarjih tukaj zgleda kot da sem edina na celem forumu, ki redno seksa. No, v bistvu zgleda tudi kot da večina moških niti v teoriji več točno ne ve kako se to dela.[/quote]
saj.. ti si prasica.. v prenesenem pomenu seveda 🙂
kaj pa je zate reden sex? Ker redno je tudi 1x letno ampak vsako leto.. tako da “redno” je zeloooo relativen pojem, pol ti lahko povem ali me prekašaš 🙂
Eh smotko, to je vse v prenesenem pomenu. Tako kot svetnica.
Pa po teh komentarjih tukaj zgleda kot da sem edina na celem forumu, ki redno seksa. No, v bistvu zgleda tudi kot da večina moških niti v teoriji več točno ne ve kako se to dela.[/quote]
saj.. ti si prasica.. v prenesenem pomenu seveda 🙂
kaj pa je zate reden sex? Ker redno je tudi 1x letno ampak vsako leto.. tako da “redno” je zeloooo relativen pojem, pol ti lahko povem ali me prekašaš :)[/quote]
Kaj sem?
Eh smotko, to je vse v prenesenem pomenu. Tako kot svetnica.
Pa po teh komentarjih tukaj zgleda kot da sem edina na celem forumu, ki redno seksa. No, v bistvu zgleda tudi kot da večina moških niti v teoriji več točno ne ve kako se to dela.[/quote]
saj.. ti si prasica.. v prenesenem pomenu seveda 🙂
kaj pa je zate reden sex? Ker redno je tudi 1x letno ampak vsako leto.. tako da “redno” je zeloooo relativen pojem, pol ti lahko povem ali me prekašaš :)[/quote]
najboljši je za 29.02. … če zamdiš dan, imaš pa ves čas olimpijade na razpolago tisto leto
Forum je zaprt za komentiranje.