Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek V čem je point,

V čem je point,

da se moški predstavljajo za ženske na raznih spletnih straneh, ki so namenjene zmenkarijam?
Men je to čisto out.

Miki, meni pa ni jasno, da povsod ponujaš tiča!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Pa dej spejlji se že nekam s svojimi komentarji….

Miki, ne se jeziti, boš dobil gubice.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


a tis pa desc ☺☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Na teh portalih je cca. 70%, če ne več, moških in 30% žensk. Zdaj pa preberem, da so še med temi ženskimi profili moški.
Koliko je potem sploh žensk na teh portalih?

To je tvoja ocena. Jaz bi rekel da je razmerje 90 proti 10.

Menim da na tem portalu ni toliko tega da bi se prijavljali z kar nekaj..ker v bistvu ni poante,nimajo od laži nič.

To se dogaja na bolj vročih portalčkih,kjer se uporabniki lažje prikradejo in hkrati norčujejo iz sogovornikov & sogovornic:)

Jaz imam pa kar precej točne podatke o tem, da se na nekaterih portalih moški prijavljajo tudi z ženskimi profili, da vidijo kdo in na kakšen način poleg njih kontaktira ženske, kakršne zanmajo njih. 🙂
Menda imajo tudi ženske večkrat iz podobnega razloga več profilov ali pa vsaj kakšno zaupno prijateljico.
Zato verjetno tako malo žensk, navkljub nekim ocenam o razmerju 90:10, najde na internetu pravega moškega zase, sploh če ostanejo na teh portalih malce dlje in prebolijo začetniško naivnost ter dojamejo kakšna beda so v resnici ti portali.

Saj vem da se Bikinka,samo ne vem iz kakšne fore bi se na Monu? Ni mi jasno:))

Pa sej ravno zaradi teh ljudi , ki se pretvarjajo in izdajajo pod lažnim imenom – profilom, so ti portali šli v klinc.

helo, potapljač, kaj bi šel na en, kufe??

helo, potapljač, kaj bi šel na en, kufe??[/quote]

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Bikinka se kaj? Predstavlja pod lažnim spolom? Ja to bo. Dobro jutro. 🙂

helo, potapljač, kaj bi šel na en, kufe??[/quote]

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????[/quote]

kaj to vprašanje, sem žanska ne moški???

lahko greva. Prvo slikca pade nekje na mailu. Ne mislim lutat brez veze.

Pa vi to resno, da je na teh portalih le 10% žensk in kar 90% moških?
Potem bi morale ženske z lahkoto najti, če je taka izbira. Pa kolikor poznam znank, ki priznajo, da so kdaj zašle na tak portal, vse pravijo, da je totaln podn, da nima smisala, da so luzerji gor.
Če bi bilo razmerje res 10:90, bi morale ženske z lahkoto kaj najti?

Ha ha ha itak , vse sopriznale , da je totaln podn – sami luzerji.

In pol pričakuješ , da majo resen namen. Kar jaz opažam je žensk , ki resno išče moško družbo tam 1% mogoče 3%. Vse ostale so goraj ali iz radovednosti ali iz dolgega časa. Pol pa debate o štrukljih na
na chatu, ki je namenjen sex zmenkom?????

Na žalost je tako , kaj čmo.

Nekaj ne gre skupaj potapljač. Hodiš na portale za seks zmenke pa pričakuješ, da bodo tam resne ženske? Torej ne iščeš resnih, ampak avanturistke.
Jaz imam v mislih portale, kjer se iščejo resne veze, ne avanture. Razen, če vsak moški misli, da so vsi portali za seks iskat, ženske pa resno vezo in potem vse pobegnejo dol. Počasi je logično zakaj je le 10% žensk.

Jaz sem dal samo primer chata. Dokler sem samski pa lahko počnem kar hočem. In če grem na portal kjer se pričakuje sex zmenke, pričakujem , da se tam govori o seksu in ne o štrukljih.


Imaš prav, tam naj bi se govorilo o sexu.
Zapise sem ti brisal zaradi tega, ker si pisal tisto, kar je skregno s pripeto temo.
E moj Miki, sam so pomešal sex in “štruklje”.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Potapljač, kateri so pa ti seks portali? Naštej jih.
Mogoče si ti v zmoti in niso seks portali?

Sem ženska in iščem prijatelja, če bo pa slučajno kemija obojestranska zakaj pa ne,

Eno butasto vprašanje:
A bi jaz iz bilo kakšnega utemeljenega ali neutemeljenega razloga morala ta forum dojemat kot seks portal?

Me zanima, če sem morda zalutala na napačno mesto. 🙂


glede na to, da tipkamo različnih spolov: ja ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close