V čem je point,
Očka je bil premehak, a ne, ko so začeli hormoni delati s polno paro, bi te moral malo bremzati, ali si bila pridna po diskačih leta ’86? :)) Je pa hči menda bolj pridna, hvala bogu, da je po možu, da ti ne dela sivih las? :))))[/quote]
Spet tvoje analiziranje življenj drugih. Ko bi se brigal zase, bi imel več kot dovolj dela za dva lajfa.
Težka bo, nimamo nobenega alkohola pri hiši, niti ga ne konzumiram, ti se pa kar tolaži s temi zvarki , zdaj končno razumem, zakaj oz od česa si motena.[/quote]
No zdej, k si vse pretepla in dala otroke spat, lahko kakšno pesmico nalimaš :)[/quote]
Sem ravnokar, hahahaha, pa ravno takšna za uspavanje je….. xD
U, ti mas, duhovna bitja so med nami grešniki. 😀 Ma to je tvoj karmični dolg, ki ga sedaj odplačuješ, in moja dolžnost je razglašanja resnice, jaz sem samo božje orodje, glasnik, po katerem deluje Najvišji. :))) 😀
Mišonka, Bog me pošilja še z drugim namenom, velel Je, da se morata pomiriti s Kalipso, drugače vaju pahne med hudičeve neveste in ne bosta gledali Božjega obličja, če se ne poboljšata. 🙂
Očka je bil premehak, a ne, ko so začeli hormoni delati s polno paro, bi te moral malo bremzati, ali si bila pridna po diskačih leta ’86? :)) Je pa hči menda bolj pridna, hvala bogu, da je po možu, da ti ne dela sivih las? :))))[/quote]
A ti tudi vodiš evidenco o forumaših, kdaj je kje kdo bil, pa s kom? :)[/quote]
Bikini, ti si pridna punca, ne bom ti ničesar naložil za pokoro. 😀
Ko bo malce bolj hladno, tak bikinke odpadejo in boš spet bogovšečna. :)))
A ti tudi vodiš evidenco o forumaših, kdaj je kje kdo bil, pa s kom? :)[/quote]
Bikini, ti si pridna punca, ne bom ti ničesar naložil za pokoro. 😀
Ko bo malce bolj hladno, tak bikinke odpadejo in boš spet bogovšečna. :)))[/quote]
Ja hvala, ti pa si res milostljivi. 🙂
Bom jaz rajši za vsak slučaj ene tri očenaše pa dve zdravi mariji zmolila. Kaj veš kako dolgo se lahko zavleče to poletje.
Bikini, ti si pridna punca, ne bom ti ničesar naložil za pokoro. 😀
Ko bo malce bolj hladno, tak bikinke odpadejo in boš spet bogovšečna. :)))[/quote]
Ja hvala, ti pa si res milostljivi. 🙂
Bom jaz rajši za vsak slučaj ene tri očenaše pa dve zdravi mariji zmolila. Kaj veš kako dolgo se lahko zavleče to poletje.[/quote]
Ti si skoraj kot moja mati, prava svetnica, že sama primerjava z njo je največji možen kompliment, ki ti ga lahko poklonim. Sama bikink pa ne bi gor spravila, mogoče, če bi se razpolovila. Predlagaš kaj? Mogoče s kurjo mastjo? 😀
Ja hvala, ti pa si res milostljivi. 🙂
Bom jaz rajši za vsak slučaj ene tri očenaše pa dve zdravi mariji zmolila. Kaj veš kako dolgo se lahko zavleče to poletje.[/quote]
Ti si skoraj kot moja mati, prava svetnica, že sama primerjava z njo je največji možen kompliment, ki ti ga lahko poklonim. Sama bikink pa ne bi gor spravila, mogoče, če bi se razpolovila. Predlagaš kaj? Mogoče s kurjo mastjo? :D[/quote]
Tiste s špagcem ob strani se dajo brez težav zavezat in prilagodit telesu. Tudi če so v (pre)majhni številki, važno, da pokrije vitalne dele.
Če je izrazito prsata pa si lahko namesto bikinija omisli tudi tankini.
Point je v tem , da zaserjejo temo. Kot vse druge, kjer se pojavijo. AMEN.[/quote]
Kure pač!
Pa bi naj bila ženska vsaj v tem boljša od kure, da ne serje po dvorišču..
Razočaran, globoko razočaran nad vami, drage MONovke.
Za tisto, ki menja NICKe pogosteje od svojih gat, bi še razumel.. ampak ostala perjad, da se spustite na njen nivo??? haloooo
Point je v tem , da zaserjejo temo. Kot vse druge, kjer se pojavijo. AMEN.[/quote]
Imaš prav. Sem šla zdaj gledat na prvo stran za kaj se je sploh šlo v tej temi. 🙂
Torej lažno predstavljanje moških za ženske in obratno na portalih za zmenke.
Mene na teh portalih ni. Poznam pa kar dobro zadevo, ker je en frend od mojega bil med snovalci enega tovrstnega portala. Tako da tudi če bi bila samska, jaz na teh portalih definitivno ne bi iskala partnerja.
Sem pa drugače v vsem svojem spletnem predstavljanju ženska in tudi v reali ženska. Enkrat pred leti sem za foro nekaj nekje napisala kot moški, z nickom od mojega, pa sem bila takoj pohvaljena s strani žensk kot primer vzorčnega moškega, ki šteka ženske. To mi je dalo mislit, da verjetno sploh ni na tem svetu moškega, ki bi lahko v celoti štekal ženske. Pa saj včasih še same sebe ne razumemo. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.