NM-3w carstvo b) Atributi
Polni naziv: Veliko neodvisno samostojno, posebno, nedoumljivo, povsod in vedno prisotno, za vse sprejemljivo carstvo enega in edinega NM-3w
Skrajšani naziv: NM-3w carstvo
Zastava: flyer / lahko tudi flier
Grb: črke, številke, posebni znaki, grafika (tudi 3D), video, zvok
Himna: predvaja in poje se s smeški.
Valuta: bit
Jezik: da le ima vonj
Oznaka: NM-3w carstvo / skrajšano: NM-3w_C
Ureditev: Registriranost in neregistriranost
Konstitutivne prvine so teritorij, stalno prebivalstvo in organizirana oblast.
Ti si se to malo čudno lotil. Najprej si si vzel oblast, potem pa dolgo nič.
Rabiš še teritorij ( a se boš zadovoljil s tem čvekom ali boš štartal kar na celi Mon?) in stalno prebivalstvo (moraš prisilit vse, da se registrirajo. Da ne boš imel probleme z izbrisanimi).
ne bodi nestrpna ☻
še kot Bog sem rabil 6 dni, da sem naredil to Vesolje ☺
Carstvo je malce bolj kompleksna zadeva. Itak pa vsega lahkotnega poletnega branja ne boste prežvečili v enem dnevu
ne bodi nestrpna ☻
še kot Bog sem rabil 6 dni, da sem naredil to Vesolje ☺
Carstvo je malce bolj kompleksna zadeva. Itak pa vsega lahkotnega poletnega branja ne boste prežvečili v enem dnevu[/quote]
Meni se mudi. Rabim potni list, da grem lahko na dopust v tujino.
In ne, nisem zaposlena v JU, torej lahko grem.
ne bodi nestrpna ☻
še kot Bog sem rabil 6 dni, da sem naredil to Vesolje ☺
Carstvo je malce bolj kompleksna zadeva. Itak pa vsega lahkotnega poletnega branja ne boste prežvečili v enem dnevu[/quote]
Meni se mudi. Rabim potni list, da grem lahko na dopust v tujino.
In ne, nisem zaposlena v JU, torej lahko grem.[/quote]
da se ženski “mudi” je v NM-3w carstvu samo en vzrok/pogoj/utrmeljitev: da želi iskoristiti čas ovulacije ☺
Meni se mudi. Rabim potni list, da grem lahko na dopust v tujino.
In ne, nisem zaposlena v JU, torej lahko grem.[/quote]
da se ženski “mudi” je v NM-3w carstvu samo en vzrok/pogoj/utrmeljitev: da želi iskoristiti čas ovulacije ☺[/quote]
Tudi to ni izključeno. 🙂 Ampak ne gre se za prestolonaslednika.
da se ženski “mudi” je v NM-3w carstvu samo en vzrok/pogoj/utrmeljitev: da želi iskoristiti čas ovulacije ☺[/quote]
Tudi to ni izključeno. 🙂 Ampak ne gre se za prestolonaslednika.[/quote]
nebi vedel, da imajo prestolonasledniki ovulacijo ☺
Ne skrbi. Jaz imam dobro samokontrolo. Sem si sama zablokirala dostop do registriranega nicka. :)[/quote]
imam njen avatar na mobiju, ko me ona kliče ☺
aja od obeh ☺☺
Ne skrbi. Jaz imam dobro samokontrolo. Sem si sama zablokirala dostop do registriranega nicka. :)[/quote]
Cesarja ne zanima nick. Če ga prav dojemam je pretendent na pravico prve noči.
Lahko tudi dopoldneva, ali popoldanskega počitka. ☺☺☺
Forum je zaprt za komentiranje.