Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek life has never been better

life has never been better

http://www.youtube.com/watch?v=HAh9IIHVb7c

zakaj?

Pitaj sebe in nehalo te bo mučit.

Res “nima veze” se sekirati s čimer koli, ker nima smisla. Ampak ima pa ta ” sekirajoči se strah”, če je umerjen, ker hromeč je kontraproduktiven (iracionalni strahovi), tudi neko “mobilizacijsko vlogo”, da nas žene v “aktivnost” iz pasivnosti, da nekaj ukrenemo, poskušamo spremeniti stanje, s katerim smo nezadovoljni.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close