Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Tema o moji priljubljenosti

Tema o moji priljubljenosti

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

paše tale tema “ko budali šamar” … lahko tudi večkrat ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Sadni, jaz te še preučujem. 🙂 Malo me sicer moti, da na forum lepiš samo blondinke, ker to je diskriminacija, ampak naj ti bo. 🙂

Meni Sadni, si všeč toliko, ker mi “vedno” daš “misliti”. Ker se “vedno” začudim. Ker mi ni jasno, od kod, zakaj… besede, misli, ki jih napišeš. Ker si drugačen, drugačen od mene. Ker me vedno znova soočaš, da je svet drugačen, kot ga sama vidim, doživljam, živim. Čemur nikakor nisem pripravljena verjeti. In potem si želim ti dokazat, da si ti tisti, ki se motiš, in ne jaz. In si mislim, da s pravimi besedami, pravim načinom, mi pa uspe.

In potem mi ne uspe. In gremo znova.

Zato si mi všeč. Ker me opominjaš, naj ne pozabim.

Če boš pa odprl temo “Tema o moji nepriljubljenosti” pa napišem še kaj drugega.


Tudi rjavolaske spustim čez. Imam pa nek sumljiv, čuden fetiš na punce, z naravnimi kodrastimi lasmi.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Kaj pa si sploh hotela s tem povedati ?
Saj ima vsak po svoje prav. Vsak gleda skozi svoje oči in izkušnje.


Lahko kr v tej, itak se bo kmalu vsulo cel kup negativnih komentarjev. Keep them coming, I can handle it !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

sej. če bi DoSadni dal link do svije mame bi mu jaz dal za karto za v kino pa še za tisto koruzo in colo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

DoSadnega za precednika … vakuuma ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Tudi rjavolaske spustim čez. Imam pa nek sumljiv, čuden fetiš na punce, z naravnimi kodrastimi lasmi.[/quote]

Spider in Matkič, ki ju tako pogosto omenjaš, se bojim, da nimata naravnih kodrastih las. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pravijo Dalmatinci: Volin te ka mater ludu kčer!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Nekaj novega…zelo osvežujoče, prijetno presenečenje, zanimivo za tržišče…aja, ližem nov okus sladoleda:).

s temo si me spomnil na damjana murka – si pricel skrbet za svoj PR?

dej raje kake cajtnge poklic pa se tam prodajaj 😛


Tudi rjavolaske spustim čez. Imam pa nek sumljiv, čuden fetiš na punce, z naravnimi kodrastimi lasmi.[/quote]

a tko pravs 😀

“lahko kr v tej, itak se bo kmalu vsulo cel
kup negativnih komentarjev. Keep them
coming, I can handle it”

plus, mas si se mojga sindroma Poangležanje besed nalezu 😉

[/quote]

Meni deluješ zelo osvežujoče :)))

p.s.

Škoda, da nisem kodrolaska; zdaj mi je jasno, zakaj nisi hotel z mano na sladoled :)))

[/quote]

Meni deluješ zelo osvežujoče :)))

p.s.

Škoda, da nisem kodrolaska; zdaj mi je jasno, zakaj nisi hotel z mano na sladoled :)))[/quote]

ja no, on pa ne ve kaj je zamudu ker se ni zelel spoznat z menoj ;P pa se blond pa se rahlo valovite lase… ehhhhh 🙁 😉 🙂

Meni deluješ zelo osvežujoče :)))

p.s.

Škoda, da nisem kodrolaska; zdaj mi je jasno, zakaj nisi hotel z mano na sladoled :)))[/quote]

ja no, on pa ne ve kaj je zamudu ker se ni zelel spoznat z menoj ;P pa se blond pa se rahlo valovite lase… ehhhhh 🙁 😉 :)[/quote]

A s tabo se tudi ni hotel srečat? 🙂 Zdaj mi je kar lažje, sem mislila, da je samo mene skenslal :)))))

Meni deluješ zelo osvežujoče :)))

p.s.

Škoda, da nisem kodrolaska; zdaj mi je jasno, zakaj nisi hotel z mano na sladoled :)))[/quote]

ja no, on pa ne ve kaj je zamudu ker se ni zelel spoznat z menoj ;P pa se blond pa se rahlo valovite lase… ehhhhh 🙁 😉 :)[/quote]
Preveč zlobna, pa nesramna si se izkazala v mojih očeh, tu ti niti fedri ne pomagajo več.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Koliko si star?
Malo se opiši, jaz te rada berem.

l.p.
Vitka

Kratko in jedrnato : Popoln sm.

l.p.
Sadni

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Da. benčmark celo. [sup]za cepca[/sup]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Dej ne oponasi me 🙂

kr zlobna hahah k clovek pove da je simpatizer markotu in navede tehtne razloge, izrazi svoje mnenje.. je pa ze zloben in nesramen. Jah, na samozavesti bo treba delat da te to tok prizadane 🙂

si pa upam trdit da bolj zabavne punce od mene ne poznas.. ce bi se v zivo spoznala, pa ne z od zlobe itd.:)

nej ostane pri forumu..je bolj zanimivo ker vsak enga dojema lahko cisto drugace kakrsen je v resnici 🙂

sej mogoce pa v resnici nisi tok nastrojen prot zenskam kakor te je brat 😀


Potem se pa visoko nosiš, ker sem naletel že na cel kup zabavnih. S parimi sem še danes v kontaktu, me ne motijo takšne prijateljice, ki mi znajo polepšat dan. Samo ti nisi ena izmed njih, ti si preresna, da bi lahko bila moja prijateljica, kaj šele kaj več.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Potem se pa visoko nosiš, ker sem naletel že na cel kup zabavnih. S parimi sem še danes v kontaktu, me ne motijo takšne prijateljice, ki mi znajo polepšat dan. Samo ti nisi ena izmed njih, ti si preresna, da bi lahko bila moja prijateljica, kaj šele kaj več.[/quote]

o hudo 🙂 to je pa zanimiv slisat k tko redko slism kej tazga.kvecjem mi manka une resnosti 😀

ker ce sm jz resna..si ti zadrt, cel teden brez nasmeska 😀 ce s.m ze pri primerjavah

V glavnem, ne pritegne me dovolj tvoje pisanje, prebol.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close