NM-3w ima pa slab dan …
Spoštovani in vsem nam vedno na očeh NM-3w, kdo te je pa danes tako razkuril, da izvajaš veliki potop …
Bi malo počakal, da bo Noe do konca naredil ” barko 2.0 ” , da se reši, kar se pred tvojo povodnijo rešiti da … ta trenutek, ko tole pišem, ti ne manjka dosti pa boš alfa in omega vse prve strani … Mislim, da si uspel dobiti primat na najmanj 30 temah … čakam, da se najde en , ki ti bo dal kontro – meni še na misel na pride, ampak v utrganih idejah pa definitivno zmagaš in tale tvoj nočni izpad je en od biserov …
Na očeh ???
Zna bit da je eden bolj podoben očalom, drugi pa kontaktnim lečam …[/quote]
bodi kondtruktiven … ona ima oči … kaj pa ima kdo od naju je pa ne zanima ☺
kaj, ko bi ti poravnala svoje “dolgove” … ali pa jih vsak kompenzirala, predno naročaš novo robo?[/quote]
Sem navajena, da dolgovi zastarajo in se izbrišejo ali pa se kasneje prikaže kaka napaka pri postopku:))[/quote]
ne na moj račun —niti preko dokapitalizacije … obvladam odvode kraje države.
ne na moj račun —niti preko dokapitalizacije … obvladam odvode kraje države.[/quote]
Ejej, pol ne bo nič z beljenjem? Na lepe oči:)))[/quote]
prou. nisva si edini opciji na pustem otoku.
Forum je zaprt za komentiranje.