Kako najti partnerja?
Mene pa zanima kaj dejansko storite samski, da ne bi bili več samski, tisti, ki to želite seveda.
Kje in kako iščete, kaj počnete v prostem času?
Sploh srečate kakega samskega?
Zanima me za osebe nad 30.
Tisti, ki ste v vezah oz. ste kdaj bili, kje ste našli partnerja? Zanima me za tiste, ki ste ga našli v starosti po 30 let. Saj vemo, da je recimo v študentskih letih lažje kaj najti.
Namreč jaz imam občutek, da po 30, sploh pa po 35 skoraj ne moreš več spoznati nobenega samskega/e.,
Forum je zaprt za komentiranje.