Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek “cena” za imeti prav

“cena” za imeti prav

izhodišče: opazujem / berem ta forum in ugotavljam, da je nekaj oseb/nickov prav neverjetnih — koliko energije, postov … vloži v utemeljevanje svojega “prav”.
Par se jih pa sploh prepucava v temah z različnimi naslovi na isto “svojo” temo.

Torej: koliko lastne energije, časa … običajno vložite v prepričevanje drugih, da je vaš “prav” pravi.

Držim se načela, da se dvakrat pove v mlinu — ko me kdo v tretje in več prepričuje isto ga pa vprašam, koliko mi plača, da mu pustim, da je njegov “prav” pravi (svoj “prav” pa obdržim za sebe).,

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz nič.:)

p.s.
Jaz imam vedno prav, dokler me nasprotna stran ne prepriča, da je drugače…. koliko energije pa pri tem porabi pa …. 🙂

Jaz sem kar potrpežljiv kar se tega tiče. 😉 Me zabava, kaj naj rečem. Kdo pa se nerad zabava? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ponavadi je tako, da ko jst napišem svoje mnenje, se takoj zatem usuje cel kup folka ( eni in isti osebki ), ki me gredo citirat in me želijo prepričati, da se motim. Vedno je isto, vedno. Največkrat se gre pa tu samo za eno osebo in to je, ja le kdo bi si mislil, Marko ! Mislim, da nisem edini, ki se mu to dogaja. Bo znal še kdo drug kaj več povedati o tem, medtem ko se meni se ne da prepirat danes, sem preveč dobro razpoložen. Hvala za razumevanje.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Preveč. Včasih tudi za rekreacijo … 🙂

V SŠ sem hodila na debatni krožek, kjer sem blestela. Verjetno mi je zato argumentiranje še danes tako zabavno. 🙂
No, če me tema zanima, sem pripravljena več časa in truda vložiti v to, če me ne, pa lahko tudi samo poslušam, tudi tako se lahko nekaj naučim.
Ko vidim, da ima nekdo premalo inteligenčnega potenciala, se pa ponavadi ne trudim predolgo (ali se pa sploh ne), ker energijo raje uporabim za kaj drugega. Prepričevati prepričanega se ne splača, še manj pa neumnega.

Sicer pa mislim, da nas večina želi imeti ali dokazati svoj prav (če le nismo totalno pasivni oz. apatični, premalo samozavestni, da bi izrazili svoje mnenje, sploh, kadar je to drugačno od večinskega), le načine, kako to doseči, uporabljamo različne.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Nekdo odpre temo: kakšna jabolka imate najraje?

Oseba 1….rdeča

Oseba 2…sočna

Oseba 3.. sosedova hihihi

Spider: Pravi ded ne je jabolk.

Marko: Vprašanje, če je jabolko res jabolko. Kaj pa če je hruška? Mogoče zgleda kot jabolko, ampak dejansko ne moremo vedeti. Mogoče je dejansko hruška. Morda se pa motim. In Spider, praviš, da pravi ded, ne je jabolk. Torej pravi ded je hruške? Kaj pa če je slive? So slive dobre? Robi, kaj misliš?

Matkic: Marko, kaj te ti bluziš?

On: Marko ima poanto, Matkič, ti seveda ne moreš vedeti, kako dobra so domača jabolka, mogoče niso najboljša, so pa dobra, ti pa tega ne veš, ker imaš slabo samopodobo.

Robi: dejansko ne vemo, ali ima Matkic slabo samopodobo, zagotovo pa je, da se v določeni meri ne sprejema oz. beži od svojih čustvenih potreb, sicer bi vedel, da so najboljša domača jabolka.

……

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Sem tako izbirčen, da ne poslušam vsakogar.

Torej: koliko lastne energije, časa …..
Običajno se samo čudim, kaj zmore človeška pamet.

Boom in matjažko prilepita slike jabolk.
……

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Boom in matjažko prilepita slike jabolk.
……[/quote]

Odlična ponazoritev, res. NM bi pa verjetno dodal, da so jabolka sadež greha in da se jim noben ta prav tip ne bo uprl …
… ali pa še kaj bolj sočnega, kar se za pravo damo ne spodobi niti pomisliti.

Boom in matjažko prilepita slike jabolk.
……[/quote]

Odlična ponazoritev, res. NM bi pa verjetno dodal, da so jabolka sadež greha in da se jim noben ta prav tip ne bo uprl …
… ali pa še kaj bolj sočnega, kar se za pravo damo ne spodobi niti pomisliti.[/quote]
spider: twelve poitz +

klepetulja — jaz bi kilo jabolk “dilal” za eno “smokvo” — tako mehko, voljno, … kot je vsaka prava dama v temnem kotu ali pa vsaj za grmovjem

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Vem, da imam prav, ko se na Spiderjev prispevek zvijam od smeha. 😀

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Hahahahaahahahahahahaha

Ti si legenda, majkemi. Točno tko je, identično 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Edino kar si še pozabu tle dodat je, da se na koncu Marko zopet oglasi in zastavi še kako vprašanje Robiju ( njegov vzornik ).

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Zato so pa pike na koncu posta. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

You made my day! 😀

You made my day! :D[/quote]

Ja, tudi mojega. Pa sem že mislila, da pravnikom ni pomoči 😀 in da si z njimi obsojen na to, da umreš od dolgčasa …

Bravo Spider. Opisal si stvari, tako kot jih vidiš. To je višek nadarjenosti. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


http://www.youtube.com/watch?v=vFgXF0a_Yw4

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Marko, mogoče imaš prav, mogoče pa nimaš. Ampak tukaj si moramo zastaviti vprašanje, ali je imeti prav kaj več vredno, kot neimeti prav? In kdo sploh ocenjuje, kdo ima prav in kdo ne? Kaj pa če je ravno obratno, tisti, ki nima prav, ima prav, torej, iz tega sledi, kdor ima prav, dejansko nima prav? Opisal sem stvari, kot jih vidim? Kaj pa če sploh ne vidim? Kaj pomeni videti? Mogoče vidim, mogoče pa ne. Višek nadarjenosti? Kaj je pa dno nadarjenosti? Če obstaja višek, mora obstajati tudi dno. In kaj je sploh nadarjenost, kdo je nadarjen, čemu nekoga imenovati nadarjen? Morda se pa motim.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Morda se pa motim na koncu 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


So to retorična vprašanja ali želiš, da ti odgovorim na vse? Zveniš kot jaz namreč. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No woman, no cry
No, no woman, no woman, no cry
Oh, little sister, don’t she’d no tears
No woman, no cry

No woman, no woman, no woman, no cry
No woman, no cry
Oh, my little darlyn no she’d no tears
No woman, no cry, yeah
any sister no she’d no tears, no women no cry

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Tale ti bo še zlezla pod kožo Sadni. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


V real lajfa sm šov mal pogledat, zdej pa spet na istem :'([/quote]
Pa ti ni blo všeč in si prišel nazaj na lušno? :)[/quote]

kaj še rečt…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close