Miganje za žensko zasedbo foruma
admin naj uredi tako, da so babnice lahko samo na forumih z žensko vsebino … čustva, pralna sredstva, medsebojno pobijanje & zmerjanje … so njihove teme.
Če bi vsi ljudje razmišljali kot ti tukaj (pa na tvoje srečo ne):
Ful mi je smešn, kok ga napadate vsi. En bogi, nedolžen komentar, nekoga, ki zna razmišljati s svojo glavo, pa že cela kopica ovac na koncu z živci. Točno to je problem današnje družbe, čim ko nekdo izgleda, ali pa se obnaša drugače, kot večina, ga je že takoj treba očrnit. Človek je samo povedal svoje mnenje, đizs res…
… bi bili prepričani, da si temle fantom malo fauš in jihje treba očrnit, ker se ne obnašajo kot večina in si z živci čist na konc, ko jih vidiš. Saj vem, pa samo svoje mnenje si povedal. Oh Sadni, ko bi ti sebe lahko slišal, videl. :))
Saj sem samo skopiral tvoje razmišljanje in priznam, da sem takrat res čutil temo.:)
Saj bi tudi lahko čutil druge, če bi se malo bolj potrudil, ne pa da kar blekneš kot užaljen otrok.
Forum je zaprt za komentiranje.