Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek sporočila neprijateljem plačljiva

sporočila neprijateljem plačljiva

živjo
a kdo ve od kdaj so sporočila neprijateljem na fb plačljiva? vem da so to začeli uvajati, vendar sem opazila šele danes, torej 6.4.2013. prej (konec marca) tega še ni bilo. a kdo ve torej kdaj so dodali to, da ko klikneš na sporočilo se ti odpre okno in zraven cena…?
hvala

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close