Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Never ending story – vpr.predvsem za moške

Never ending story – vpr.predvsem za moške

12 let preigravanja veze …. mal skup, dolg narazen, skup, narazen …. prijatelja, ljubimca, sovražnika,..
nezrela oba
bližava se eden 40 drugi 35
in zdaj sva spet obnovila stvar – po vseh peripetijah – pogovor – opravičilo (njegovo), spoznanje, da je delal napako, da je o tem (nama) fantaziral že dolgo … en teden normalnih stikov, nato spet mrk za 3 tedne
danes sms – preselil sem se od doma v najem, rad bi bil malo sam, da se najdem, oprosti,….

Moški – dajte mi prosim povedat, a res to radi sami ”zmorete”. Ni mi povedal, da se bo selil (govoril je le o načrtih na svoje), ni me povabil pogledat stan., ni me povabil živet zraven, ni me povabil na kavo, ni povedal kam točno se je preselil…… A res rabi čas zase ??

Ok, res da je bil doma na kmetiji, z mamo, bratom, familijo, nečaki … priden, delaven
A je res tako prekleto trmast ? ali pa je to le izgovor, da ima načrte, o katerih mi je govoril, namen uresničiti ”ne z mano”.

pomembno je da vsak najde v sebi tisto kar išče navzven v raznih oblikah in osebah. ko resnično vsak najde v sebi tisto kar tudi že ima, takrat ve kaj hoče in ni več enkrat tako drugič drugače. za vsak par ki gresta narazen sta kriva oz. odgovorna oba in nihče in nobena stvar ni kriva za našo nesrečo kot tudi zaslužna za našo srečo. samo mi sami sebi smo odgovorni za vse naše občutke in čustva.

babnice bodo vedno trapaste in imele mokro zaradi “sladkih” besed
tipi bomo pa vedno govorili “sladke” besede, da ga bomo lahko babnicam vtikali ☺

btw: a bi kera nastavila, če bi ji rekel, da jo kresnem, če bo zvečer nosila pivo do mene, ko bom gledal TV ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

…uglavnem daj mu mir da se najde če se bo…ko se bo če se bo boš to vedela s tem da ne bo kr nekej, ampak bosta skup ali pa ne bosta…pa ti si tudi vzemi čas zase, sej veš, obadva nekej narobe delata

Osel gre samo enkrat na led… Glupa baba gre lahko 1000x, pa bo še vedno glupa baba!

Mislim, da mu vsekakor lahko verjameš, da te ta trenutek noče videti. Težko si predstavljam, da bi se odločil biti sam, ne imeti stika s tabo in se sam preseliti, če bi si v resnici srčno in boleče želel, da si poleg vsak trenutek v dnevu. Zakaj le?

Dobra si. Res. 12 let tega cijazenja – bi ne bi ne bi ne bi….

To je definitivno pravi moški, če si želiš še naslednjih nekaj desetletij cijaziti…

Prepričan, da bi bil s tabo, da si ti “the one”, da želi zaživeti s tabo … več kot očitno ni.

Kako se ne naveličaš takih zasukov, preobratov, nesmislov, nejasnosti in negotovosti? Ženske imamo dobro intuicijo – začni jo uporabljati in ji verjeti, ker ji do zdaj nisi.

No ja, vsaj ni dolgčas. Pomisli na to, kako bi kmalu postal dolgočasen, predvidljiv…, če bi bil drugačen.

vse skupaj je daleč od običajnih zvez, to vem, dovolj sem stara….

Tokrat me res preseneča, da mi je (na)pisal ….. ker je vedno dosedaj samo ”izginil” , pač mrknil, nič klicev, nič sms, nič mailov…
zakaj mi je napisal zdaj ?
(naj ga počakam….ker je dorasel in si končno upa povedati / sicer ne v obraz …? …?…)

tudi jaz se sprašujem zakaj se je preselil sam, brez moje vednosti, zakaj mu nisem niti toliko prijateljica, da bi vsaj omenil ”selim se, imaš kako idejo, rabim mir, mi pomagaš nosit, kaj naj kupim,….”

ne vem niti komu sploh je povedal, a zdi se, da molči tudi pred bolj ali manj bližnjimi prijatelji, vem da je zanj to šok, kot je za vsakogar …. mislim, da se ni selil povsem po lastni volji..

ja kar obsojajte me, da sem kdo ve kaj – srce me vodi vsa ta pota, čeprav trpim
resda mi lahko rečete karkoli / a ne pozabite: niste krvniki – sodniki, ne hodite po mojih poteh, ne nosite mojih čevljev – pa tudi nisem vas spraševala kaj si mislite o meni..

hvala ”samobodi” za drugi komentar = realno


Pa ti to nič ne pove, da je čas, da uporabiš razum, če trpiš ?
Ali pa se nezavedno in nehote držiš v tej trpeči situaciji……
Vprašaj se, kaj je tvoj smisel življenja.

Če se hočeš zresnit, potem ti to definitivno ne bo uspelo z njim, ker on se spremenil ne bo, kar bi lahko po 12 letih že lahko ugotovila. Če pa se nočeš zresnit, pa ne vem v čem je problem, ker ti očitno to čist ustreza, saj bi ti bilo v nasprotnem primeru, kot je napisal Boom, verjetno res dolgočasno in pusto.

Mislim, da je prva stvar, ki jo moraš naredit to, da ugotoviš kaj sploh hočeš, kako lahko to dosežeš in s kom.

------------------------ "And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair." (Khalil Gibran)

On se ima ravno toliko možnosti zresnit, kot ona.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Predvsem mislim, da njegovim besedam in dejanjem pripisuješ čisto prevelik pomen in v vsaki drobtinici vidiš znak, da se začenja novo obdobje.
Verjetno je tako že ves ta čas, on pa je zelo spreten v doziranju teh drobtinic. Če ti tako paše, potem nadaljuj (dokler bo seveda pasalo obema, ampak zna se končati tako, da bo on čez pol leta poročen in noseč, ti pa sama in dotolčena), če ti ne paše, pa nehaj. Spremenil se očitno ne bo (sicer bi se že).

Ne gre za to, da te obsojamo. Sem prva, ki se zavzema za: živi in pusti živeti. Ko pišemo komentar, se skušamo postaviti v tvojo kožo in si predstavljati, kaj bi v tvojem primeru naredili. Drugo vprašanje je, kaj bi naredili, če bi bili resnično v taki situaciji, z vsemi čustvi , nemirom, željami….
Če bi bila ti s svojo zvezo in s svojim življenjem zadovoljna, ne bi pisala sem. Tako pa, če nič drugega, izveš od nas, kako zgleda taka zveza v očeh opazovalca od strani. Ti si pač vpletena in normalno, gledaš pod drugim kotom.


Problem je, ker se že sama dovolj obsoja. Zaradi česar tudi trpi.


če prebereš svoje pisanje —- si si sama odgovorila.
Dosti te ima … gotof je (si) ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Mogoče bi ti kakšno stvar razjasnilo branje katere od knjig Sanje Rozman: Peklenska gugalnica, Zaljubljeni v sanje ali Robin Norwood: Ženske, ki preveč ljubijo.

------------------------ "And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair." (Khalil Gibran)


če prebereš svoje pisanje —- si si sama odgovorila.
Dosti te ima … gotof je (si) ☺[/quote]
To ni res, da je ima dost. Težave ima le s svojimi notranjimi občutki, s kateri se bori. Zaradi teh se pa včasih tudi čudno odziva. Nič drugačen ni od nje. Tudi ona se čudno odziva, to je tako, da je tako zelo strpna z njim in jo zanima, zakaj za vraga ji ne zmore “drugače” pokazati, da jo ima rad.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


če prebereš svoje pisanje —- si si sama odgovorila.
Dosti te ima … gotof je (si) ☺[/quote]
To ni res, da je ima dost. Težave ima le s svojimi notranjimi občutki, s kateri se bori. Zaradi teh se pa včasih tudi čudno odziva. Nič drugačen ni od nje. Tudi ona se čudno odziva, to je tako, da je tako zelo strpna z njim in jo zanima, zakaj za vraga ji ne zmore “drugače” pokazati, da jo ima rad.[/quote]

V njegovo glavo ne moremo pogledati, to je res, ampak normalen moški, ki si želi žensko za skupno življenje, ne ravna tako. Takrat, Marko, so stvari jasne. Pa saj to sam veš.

Gupi vem, ampak tudi “normalna” ženska moškemu ne dopušča, da on tako ravna z njo. Nekako sta na isti valovni dolžini, kar se tiče odločnosti in želja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To je tudi najbrž res. Mogoče drugače ne znata in se prav zaradi tega privlačita. Ampak, iskreno povedano, mene bi na njenem mestu pobralo. Že davno bi naredila dokončni rez. Sem se pa naučila v življenju tudi to, da smo ljudje različni.

Jaz pa mislim, da ima mogoče doma kakšne probleme, da se je zaradi tega preselil na svoje, noče pa o tem govoriti, lahko se za tem skriva druga ženska .. Verjetno še ni čisto prepričan, če bi bil rad s tabo. Suče se kot začaran krog. Premleva stvari in ne ve kako se bi odločil.

Včasih je resnica očitna, pa je ne vidimo. Ta moški ne ve, kaj bi. Mogoče ne gre za to, da bi te vlekel za nos, ampak tudi resen ni. Mislim, da z njim izgubljaš čas, ker med vama ni niti pravega prijateljstva, kaj šele prave ljubezni. Če bi te imel za prijateljico, ne bi vsake toliko mrknil brez javljanja, pogovoril bi se s tabo vsaj o kakšnem problemu, saj verjetno ne gre za vojaško skrivnost. Njega ne zanima, kako se ti počutiš, in ali si srečna v taki situaciji. Pomisli, kako bi bilo, če bi v tem trenutku ti imela težje probleme v življenju (recimo zdravstvene narave) – ali bi ti prijateljsko pomagal ali pobegnil, kot je v njegovi navadi? Če se ti ne zdi, da bi bil v težkih trenutkih ob tebi, te tolažil in razumel, potem ni pravi zate. Tako kot je napisal Dragunov, je možno, da je še kakšna druga ženska v igri. Ampak nanjo ne biti jezna, ker z njo verjetno ravna enako.

Na tvojem mestu ga nekaj časa ne bi kontaktirala – pusti ga, da sam tebe poišče. Vmes pa ne čakaj – če se pokaže priložnost z drugim moškim, jo zagrabi. Temu svojemu prijatelju nisi nič dolžna, ker ti ni nič obljubil, niti pokazal, da misli resno.

tole je pa že velika šola o tem, da, ko ženska da moškega v ogrado, mu natakne še brzde, priveže na povodec in s pokanjem z bičem dresira ☺

tip ima bejbe poln kufer … in je pač šel.
A naj ji naslednja 3 leta dopoveduje, da ga ne zanima več?
Pa tista skoraj patološka, da naj ji v oči pove, da je konec … japajade — če ni toliko razumna, da po enem tednu komunikacijskega molka ne skuži, da je šel na svoje …

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close