Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Bi župnik blagoslovil jedi….

Bi župnik blagoslovil jedi….

… če bi bili pirhi v barvah slovenske trobojnice z rdečo zvezdo?

ker sta cerkev in država ločeni – ne ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

ni razloga da jih ne bi, če so včasih pokopavali težke komuniste cerkveno( ker so pred smrtjo za vsak slučaj izrazili tako željo, nikoli se ne ve), …pa tudi, ko bi boom malo odrvrgel svoje predsodke, bi kaj kmalu gotovil, da večina pirhov je že od nekdaj rdečih, pa modrih, itd…pa dober tek jutri zjutraj in pazi da se ti kak pirh ne zatakne v grlu

V tvojem odgovoru se čuti želja, brzdana z zapovedano skromnostjo. Kot kaže postajaš vreden katolik :-)))

ne bo držalo, navajam zgolj dejstva, ki so ti gotovo poznana, če pa ti niso pa se informiraj, in jutri ti res želim prijeten velikonočno zajtrk ter zavest, da ni vstajenja brez smrti..

Imam to slabo navado, da ne zajtrkujem. Še posebej ob nedeljah ne, ko je kosilo bolj zgodaj. Tako da bo smrt morala še malo počakat. Kakšen pirh bom pa že pojedel, da ne ostajajo. Ni lepo hrane stran metat. Morda zvečer in če pride teta s koso oprezat … imam dobro vino doma, ji ga lahko ponudim :-)))))

jutri je nov dan in lahko je prvi dan ko boš odpravil eno slabo navado…dami s koso pa ne rabiš kaj ponujat, ona si vzame sama ko je pri volji….je že tako, da je ženskega spola, naključje? dvomim


Ločeni sta samo takrat, ko bi cerkev morala plačati davke. 🙂
Ko pa politiki s proračunskim denarjem plačujejo odpustke, takrat pa nista ločeni.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close