Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Njo za …drink

Njo za …drink

Ponovno jaz. 🙂 Prosim vse ženske “sitnobe”, ki tako rade po nepotrebnem vtikajo svoj vnos prav v vsako temo, da se tokrat vzdržijo. Torej, rad bi spoznal kako dekle ali damo za občasno druženje ob kozarčku ali dveh. 🙂 Sem iz Mb, v najboljših letih. Kontakt: golobm1@yahoo.com

se mi zdi,da je sitnoba na drugi strani ogledala,drugače ti ne bi iskal družice prek mona
haaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa
smeh

če še ne veš: leta niso važna,
tebi se še zelo dolgo ne bodo poznala,tudi takrat še ne,ko boš že živ fosil
hahaha

SVETUJEM TI;DA ZAČNEŠ SPOŠTOVAT ŽENSKE!

dopolni kot ženitveni oglas:
– grd kot smrtni greh
– neurejen in len
– brez sredstev za preživljanje
– brez premoženja
….
– išče sebi povsem nasprotno žensko

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close