Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Naloge iz fizike za 8. razred devetletke

Naloge iz fizike za 8. razred devetletke

A je kje kak link, na katerem bi našla naloge iz fizike za 8. razred devetletke? No, če imate kak nasvet kako knjigo naj kupimo, bo tudi prav prišel.

Hvala!

upam da bo tale link delal

http://www2.arnes.si/~osngso3s/virtual_fizika.htm

Za nasvete se pa tudi jst priporočam, ker nam fizika ne gre in ne gre…

nisi edina pri nas tudi ne.

Mojca, hvala za link.

Sicer pa kaže, da nas je kar nekaj, ki nam fizika ne gre.

Hm, kakšen pa je vaš pristop k fiziki, da ne postane še večja nadloga, kot že itak je?

Maja, po pravici povedano, ne vem več kakšen pristop naj uporabim, ker se hčeri fizika enostavno gabi. Poskusili sva iti skozi vaje, ampak je nastala težava, ker je knjiga zelo slabo napisana in tudi jst se ne spomnim več vse snovi iz fizike. Ni problem tam kjer so izračuni, ampak sile na klancu…joj…

Tako da sem že kar malo obupala in se odločila da bom najela inštruktorja, da ji vse skupaj razloži.

niste edini,ko vam fizka ne gre….
jst je sploh ne razumem -,-

ja, saj se vidi, da ne, pa še kaj drugega očitno tud ne… ker greš odpirat 3 leta staro temo z naslovom naloge iz fizike za 8. razred.
si lahko misliš, da je avtorica teme, zdaj že krepko v srednji šoli… ti pa še kar v 8. razredu :))))))

uciteljska.net

hehe…ti že veš:))))

Fizika seveda ni moje področje, poznam pa stran, kjer si morda lahko pomagajo.
Verjamem, da ti fiziko bolje obvladaš ;))

aja, pa ” b žur” sem pozabla zaželet…

Poznam – knjiga je napisano izredno, izredno slabo razumljivo. Denar za njo so pa hoteli dobit, ej za crknit to slovensko šolstvo!

sam sem dolgo instruiral fiziko in, ce se malo pohvalim, mi je slo kar dobro… in tudi ponavadi sem se ukvarjal s ucevni, ki so imeli popravne izpite. in od 26, ki sem jih ucil, jih je 25 naredilo…

tako da instrukcije so fina zadeva, samo je treba izbrat primernega instruktorja s pravim pristopom…

men tale fizika dela težave in prosim če mi kdo mal razloži na mail zan.ronaldinho@gmail.com ker tole pa je res polom hvala za mail
lp žan

men tale fizika dela težave in prosim če mi kdo mal razloži na mail zan.ronaldinho@gmail.com ker tole pa je res polom hvala za mail
lp žan

Tudi naša osmošolka je včeraj pisala fiziko. Vse tele sile in zakone sta z očijem dva popoldneva “v živo ” preverjala. Glej ga zlomka, tes je bil kar nekaj mimo, od pretvarjanj enot do tega, da je bil pred stolpinco narisan avto pa so morali določiti, koliko je stolpnica velika, pa …

ko je prišla domov je rekla, da je fizika kar nekaj.

Starejši dve, ki sta sicer že na fakulteti sta gledali knjigo fizike najmlajše in obe izjavili, da je ta knjiga kar nekaj.

No, upajmo da nam tale fizika “zalavfa”.

Marjana

http://www2.arnes.si/~osngso3s/virtual_fizika.htm

Problem je v tem, ker naši učitelji v svojih učencih/dijakih/študentih iščejo neznanje in ne znanja. Dokler bo tako, se slabo piše našim otrokom in nam kot staršem.

Kakšen vzgled pa ste svojim otrokom, da ne znate niti snovi iz osnovne šole?!

Dej lejga ti se pa nedeli pametnega že tk majo ljudje druge težave v življenju normalno da so pozabli sej se vse enkrat pozabi zdej bojo vsak dan ponavljali fiziko dokler njihov otrok nebo 8. r?? MiSLIM DEJ MAL LOGIČNO RAZMIŠLI

ti malo logično poglej…kdor ne zna ni pozabil…samo izgovor:)

Če odpreš učbenik iz osnovne šole, pa nisi sposoben doumeti, kaj not piše, je to znak dolgoletnega zanemarjanja intelekta. Če pa se nisi pripravljen tega, kaj not piše, naučiti in to razložiti svojemu osnovnošolcu, pa je to za mene zanemarjanje otroka!

Ma ni problem s fiziko (čeprav je učbenik katastrofa – vaj skoraj ni), problem je v nezainteresiranosti učencev in v šolskem sistemu. Nekaj let nazaj, če je otrok dobil slabe ocene so starši verjeli učitelju, da otrok pač ne zna; sedaj pa je učitel kriv, ker ne zna otroku podat snovi.
Mimogrede, inštruiram mat in fiziko.
Pa polno uspehov.

lep pozdrav!
ja še ena se vam je pridružila, ki vam fizika ne gre oz. ne diši.
Naj povem , da so učbeniki res zelo slabo napisani narejeni….že samo zato bi lahko bi bili lažji ker je to najtežji predmet v šoli!
sicer pa pri izdelavi učbenikov (moja prva fizika1) sodelujejo učitelji, saj, naša učiteljica je sodelovala zraven…..
poleg tega pa učitelji še tako zakomlicirajo snov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lp.

Ne strinjam se s tabo AMYYY

Pregovor pravi za Fiziko: vaja dela vajenca, mojster se pa rodi!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close