Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek 8. marec

8. marec

Zelel bi prvi cestiat vsem mladenkam na forumo (tukaj so pac vse zlahtne mladenske) za jutrisnji praznik.
Hkrati pa namignil vsem pozabljivcem da kdor bo jutri zamolcil bo v tezavah.

Tole je pa tako lepo…

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

tale bi se pa rad poceni zmazal , naj vsaki kupi rozico, pa da ga vidimo
za Magrot-ko vrtnico z cim vec trni ali pa kaktus
.
.

Meni naj prinese orhidejo. Saj vem, da je skromno, ampak vseeno….:)))

Ma jutri bodo skrivni obozevalci skakali z vseh strani 🙂

Navodilo za tiste okorne 🙂
http://www.cvetlicarnagea.si/trgovina/index.php/pomen-cvetja/

pregovor pravi – Roze nosi , sexa prosi 🙂
.
.

Glede na moj specifičen način zalivanja rož so že vse moje rože prevzgojene v kaktuse tako da –

kaktus bi bil super!

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Kadar mami prineseš vrtnico ali orhidejo ali … a to pomeni, da prosiš za sex? 🙂 Jih sploh kdaj kaj podariš….dvomim.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

materinski dan je 25.marca
kuzkom dajem pa pasjo hrano , roz ne marajo
.
.

Komentirala sem tvoj pregovor, ne 8. marca. Hvala, od neznancvev ne sprejemam hrane.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Jaz tudi poklanjam eno pesem ženskam za jutrišnji dan, Aretha Franklin in Annie Lennox, Sister are doing it for themselves…

http://www.youtube.com/watch?v=V_o_xY0608E

Za ženske in dekleta tega foruma 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Zmedena….ufff, tole je bilo ganljivo:).

Tnx!

Vsem dekletom in ženam, ki pišejo in berejo ta forum čestitam za praznik, ki so si ga nekoč zasluženo izborile in želim da se ne bi izgubil njegov pomen niti v vsakodnevnem življenju.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Drage dame, za 8. marec vam poklanjam:

http://www.youtube.com/watch?v=_tacuCPQ-xk

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Drage dame, za 8. marec vam poklanjam:

http://www.youtube.com/watch?v=_tacuCPQ-xk%5B/quote%5D

Ha, ha, Spider ne more iz svoje kože. :))

Hvala, zmedena samička, lepo si zaranžirala 😉 Hvala.

Hvala tudi m111 in Onetu.

Jaz še vedno čakam na čisto svojo rožico 😀

Meni se pa ni potrebno zahvaljevati. Že razumem.

pardon, hvala tudi antilopi 🙂 Nekako mi je ušel tvoj link ob vseh “poplavi” raznoraznih sarkastičnih postov v tej temi.

Glede na link o pomenih rož in ostale zelenjave, je najbolj primeren kar ananas, saj kaže popolnost. Hvala, fantje!

Cakam na komentarje kako so se decki izkazali. Na uc bi rekle kar Ok. Kar dosti jih je nosilo roze…

koga ali česa ne maram? hehe kar malo banalno vprašanje. Ampak jaz si sama sebi nisem všeč, pa nisem nekdo izmed tistih , ki si hoče vzeti življenje, zaradi težav ali pač samo zaradi tega, ker neve kako naprej..Res priznam, da sem se sploh prijavila na ta forum, ker mislim da imam, ubistvu sem v neki čudni točki mojega življenja. Zakaj naj si gradim moje življenje naprej? Zaradi moje sreče? Da bom uspešna in služila denar za mojo drižino? še zmeraj ne vidim popolne in najčistejše sreče v tem…,mislim, da nas v življenju čaka nekaj več, kot pa ta sistem, ki nas prisili v razmišlanje (šolanje, poroka, otroci) samo življenje nasploh kako živeti. Mi smo na tem planetu z razlogom več!
Ob 3:34 sedim ob računalniku, in premišljujem o življenju, in kaj delam na tem planetu, sliši se smešno, ampak nisem žalostna… niti ne živim življenja “nižjega sloja”..imam tudi fanta s katerim sem srecna, in sem se v njega zaljubila..
Ampak še zmeraj si razmišljam, zakaj sem tu? Ne počutm se dobro (ne fizicno), ampak nekaj me moti na tem svetu, nočem sploh biti več tu, hočem stran, hočem nekaj več? hočem stran..hočem narediti temu konec..

Živjo!!

Nikoli ne smeš obupat, najdi si v življenju tisto kar te osrečuje.
Ko si žalostna, naveličane vsega pojdi kam kjer si vesela, najdi si tisto, kar te
osrečuje. Včasih so to malenkosti, ki ne stanejo veliko: kavica, šopek lepih rož, ki so ti všeč….
Mogoče pojdi v naravo, bližina vode- reke, morje, potok – pozitivni ioni – pomirja voda….
Ob jutranjem vzhodu glej par minut v vzhod – to ti da veliko energije za cel dan.
Če ti nisi srečna in zadovoljna sama s sabo, potem tudi tvoj partner ne more biti srečen ob tebi, ker mu daješ negativno energijo.
Bodi vesela, najdi si sprostitev, zabvavo in vse bo lepše.


Popolnost je le fikcija, ki je nastala zaradi tega, ker ne znamo ceniti malenkosti, ki izpolnjujejo naše življenje.

Mislim da delujes zmedeno. Sicer ni tako slabo no tako ne gre naprej.
Smisel zivljenja je sreca. Vsakdo pa ima svojo definicijo le-te. Kaj je zate sreca pa kot kaze se nisi ugotovila.
Torej, akcija. Poznam ljudi ki so se preko noci odlocili: jutri oddidem na drug konec sveta in zacnem od zacetka. Kot kaze ljudje okoli tebe le niso pravi. Torej zberi pogum in naredi korak. V nasprotnem primeru se ne bo nic spremenilo… Si to zelis?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close