Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek MIŠA Molk

MIŠA Molk

Včeraj sem jo gledal po TV. Ne gledal, občoduval.
Izvrstno izgleda, kot mladenka.

Bravo Miša.

Sem sel preverit v video arhiv. Izgleda smesno 🙂

Zgleda, kot da ji bo vsak čas obraz počil od “nečesa”. Na daleč pa še kar zgleda ja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Miša zgleda fascinantno kot 20-letnica. :)))
Samo zlobni jeziki bi ji pripisali 60 in 10 plastičnih operacij, ki ji naredijo čudovite ustnice. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

reci Miši naj ponovi 3 krat:
BABABABABABUEM
BABABABABABUEM
BABABABABABUEM…….;-)

hotu sm rečt, če ji to rata, ne da bi ji ustnca počla, pol ji takoj pi*ko poližem !

spet ena ki je raje umetno “lepa” kot naravno grda
.
.

zenske toliko casa delajo pepotne operacije in nategujejo kozo na obrazu,
da imajo na licih 2 bradavicki in kosmato brado
prevoda ne dam , kdor kapira prav , kdor pa ne pa tudi 🙂
.
.

Ta post v tej temi pa zmaga :-))))))) Hahahahaha…………..

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Miša Molk, zgleda odlično, hehe…. Celo življenje buče prodaja, pa človek kdo nebi zgledal odlično na njenem mestu. Edini napor v lajfu ji je, ko gre na velko potrebo. Kakšne ženske si ti gledal v lajfu, če ti ona zgleda odlično!?

http://www.google.si/imgres?imgurl=http://iztokgartner.blog.siol.net/files/2011/06/misa-molk.jpg&imgrefurl=http://iztokgartner.blog.siol.net/2011/06/13/misa-molk-what-the-fuck-2/&usg=__9iaEyW6_JshyoLwnt0Cd6EXXQ3E=&h=355&w=336&sz=18&hl=sl&start=8&zoom=1&tbnid=1Iu31xfmB1Ry7M:&tbnh=121&tbnw=115&ei=Fxg3Ud6wNsKn4gS3SA&itbs=1&sa=X&ved=0CDUQrQMwBw

Hej, Calvin, kul štos, ampak spet imaš čuden avatar. :))

nic cudnega, ce mam tak avatar, sem se ustrasil, ko sem videl margrot v zivo 🙁

razlika med Miso Molk in TV SLO ?
oboje tolk staro , da ni vredno pogleda , tudi ce zamenja(jo) fasado
.
.

Jaz sem ji rekla, da ni dobro, da kadi. Kajenje žensko postara.

daj mi reci kako se lahko stara zenska postara ?
.
.

A da je tako hudo?

saj vidis grozo v mojih oceh, ko sem jo videl
.
.


Če je danes stara 80 let in 45 dni, bo jutri stara 80 let in 46 dni. No, tako se postara. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zdaj razumem, ti si šel po tisto čokoladico Snickers in si mislil, da bo Margot izgledala vsaj kot Betty White spodaj? :))

http://www.youtube.com/watch?v=NJRG1wHvfbU

tale Betty White je bila vsaj nekoc lepa ………
.
.

Te teme sem se izogibala, ker Miša Molk mi res nekako ne sede. Danes pa, čisto iz firbca, kliknem sem z mislijo, da utegnem izvedeti kaj o novih trendih v estetski kirurgiji. Nikoli ne veš kdaj ti kaj pride prav in kako milostna bodo leta s tabo.

Evo, pa Miše bore malo napram meni. Sicer me to ne moti ampak kaj ko bi vi vseeno odprli eno temo tako – samo zame in se tam ubadali z analiziranjem moje zunanjosti in notranjosti, ne da bi bilo moteče za druge.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

p.s.: meni se zdi Betty še vedno zelo lepa ženska 😀

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

to je pa odvisno od starosti osebe, ki jo gleda
mam obcutek, da sta si zelo blizu po letih
.
.

Betty White je prej simpatična ženska kot lepotica. Tole sem včeraj našla na youtube, res smešno:

http://www.youtube.com/watch?v=diXtiuVCcr0

P.S.: No, te dame so se dostojno postarale. :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close