Štipendija za protiuslugo
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Štipendija za protiuslugo
Mene pa zanima, če ima katera punca željo po štipendiji? Naj mi odda prošnjo.
naj vsebuje prepričljivo vsebino …
Zdej je pa ze cas da se talo grozna rumena zamenja z rdeco 🙂
.
.
pa če ima katera narejen izpit za jahača 1 ali 2 ima tudi šanse… ali pa rokometašice 🙂
Vedno ko berem take teme, me prime lulat 🙂
.
.
saj lahko tudi na druge teme prešaltaš, če boš skoz lulal 🙂
Ha ha ha, zelo dober preblisk.
Za kakšno štipendijo pa gre? In kaj ima to veze, če je npr. rokometašica? 🙂 In kaj zahtevaš za protiuslugo?
To se meni zdijo pomembni podatki, preden bi dala mogoče prošnjo.:)
Tisti rokomet moras pravilno razumet 🙂
.
.
Aha…. :)))) jaz sem ga vzela dobesedno 🙂
Rok za oddajo prošenj je le nekaj dni. Prosim naj se prijavijo le resne.
Pa glej da bo vse po predpisih , ce bodo pritozbe se zadeva grdo zavlece .
.
.
Prosim ne pišite prošenj v enem stavku. Saj se ve kaj vse mora vsebovati takšna prošnja. Pa slikca je tudi zaželjena. 😉
Če moški daje usluge mlajšim ženskam, potem v zameno vedno pričakuje minimalno hvaležnost in spoštovanje za “dobrosrčnost in velikodušnost” v obliki spolnih protiuslug! 😉
Bibitka, bi me štipendirala? Znajdi se… :))))
Mislim, da v prvi vrsti moraš ti svojo sliko sem pripet, da potencialne kandidatke vidimo, če si sploh toliko hot, da se je vredno prijavit.
Kako jaz tebe? Saj vidiš, da se sama zanimam, če bi bilo kaj možnosti, da bi jo dobila.:)))
Saj vidis da tipcek naklada.
Tisti ki ima kesh (poudarek na ima) poklice po tulifonu, pove kaksno zeli
in taka se pripelje.
Sicer pa pravijo : I kod babe nije dzabe !!!
.
.
.
Kako jaz tebe? Saj vidiš, da se sama zanimam, če bi bilo kaj možnosti, da bi jo dobila.:)))[/quote]
A že dolgo nisi dobila?
Se opravičujem, pozabil sem napisati – štipendije??? 😀
Matjaz-ko pa ti si ocitno jezen na cel svet in se na 3 vasi !
A bi se tepel? Zaradi mene lahko prideš tudi skupaj s Hobbsom, da se ne boš polulal? 😀
[img]http://4.bp.blogspot.com/-pYc6lCjEOhI/T32GLVUgurI/AAAAAAAAMpM/c8Lx0zJo7xQ/s320/calvin+and+hobbes.jpg[/img]
To pa ni lepo da se spravljas na mlajse in manjse 🙁
Ženske se nerade spravljalo na male, na mljaše pa. :))
Zenske naj delajo kar jim pase, cetudi ti to ne pozegnas !!!
Kako jaz tebe? Saj vidiš, da se sama zanimam, če bi bilo kaj možnosti, da bi jo dobila.:)))[/quote]
A že dolgo nisi dobila?
Se opravičujem, pozabil sem napisati – štipendije??? :D[/quote]
Še nikoli…. 🙂
mogoče, jaz mislim, da mora biti zelo, zelo ne-hot, če mora puncam štipendijo ponujat, da ga katera obrajta…
Taki me že na daleč ne zanimajo. Štipendije pa so tako običajno samo nek drobiž, s katerim si kupiš maskaro in šminko, pa ga že ni več… Brez veze. In predvsem brez vsebine.
Forum je zaprt za komentiranje.