Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek a je še kaj takšnih

a je še kaj takšnih

Ki si pustijo trikotnik tam spodaj v naravni danosti.

Le zakaj pa ne bi bilo?
Zakaj bi se ženska brila tam spodaj? Zato, da jo bi vse pikalo pa, da bi dobila izpuščaje?
Voskanje sploh ni primerno.
Depilacija s kremo pa tudi ne preveč, ker lahko taka huda kemikalija pride v napačno luknjo.
Sploh ne vem v čem vse te fane, da bi se morale ženske briti na vseh mogočih in nemogočih delih?

No, roko na srce, narava ti ni dala trikotnika, ampak šavje 😀 Če hočeš trikotnik ali katero drugo obliko, se moraš potrimat 😀


Spet neka komercialna niša in neke vrste zloraba ljudi za dobiček.

Če pa že ima ženska dolge dlake, pa si jih lahko samo pristriže brez razno-raznih nasilnih in škodljivih ukrepov. 🙂

vidim, da si strokovnjakinja za depilacijo :)))

kemikalija pride v napačno luknjo …… voskanje ni primerno (zakaj že?)


Spet neka komercialna niša in neke vrste zloraba ljudi za dobiček.

Če pa že ima ženska dolge dlake, pa si jih lahko samo pristriže brez razno-raznih nasilnih in škodljivih ukrepov. :)[/quote]
Če je neprevidna, lahko tudi tako odreže kaj, kar ni zaželjeno. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja no, se boji da bi ji razžrla tisto luknjo in jo razširila v postojnsko jamo …

Pa vsaka naj dela z gozdičkom, kar ji paše. Kaj bi pa rekli na 190+cm tipa, manekenske postave (močnih rok, z malo trebuščka, simpatičen na pogled), preprostega po srcu, ki si redno ureja obrvi, brije pod pazduho in po prsih? Za nekoga je tak moški precej bolj možat kot kaka druga kosmatija.

Voskanje po intimnih predelih? Ne, hvala. Enkrat poskusila na nogi, samo poskusila ne izvedla do kraja in ne hvala, bolečin mi res ni treba brezveze trpet.
Depilacijska krema – se ti zdi zdravju varno šarit s tako kremo okrog sečnica, nožnice?
Jaz bi rekla, da je povsem neprimena.

vidim, da si strokovnjakinja za depilacijo :)))

kemikalija pride v napačno luknjo …… voskanje ni primerno (zakaj že?)[/quote]

190 cm mi je previsok, britje po prsih mi je mimo, razen, če je profi plavalec.
Se človek vpraša zakaj toliko vnetij, če ene šarite po intimnih delih z depilacijsko kremo.

Ja no, se boji da bi ji razžrla tisto luknjo in jo razširila v postojnsko jamo …

Pa vsaka naj dela z gozdičkom, kar ji paše. Kaj bi pa rekli na 190+cm tipa, manekenske postave (močnih rok, z malo trebuščka, simpatičen na pogled), preprostega po srcu, ki si redno ureja obrvi, brije pod pazduho in po prsih? Za nekoga je tak moški precej bolj možat kot kaka druga kosmatija.[/quote]

vidim, da si strokovnjakinja za depilacijo :)))

kemikalija pride v napačno luknjo …… voskanje ni primerno (zakaj že?)[/quote][/quote]

zato pa vsaka s svojo češpljo počne kr ji paše in kr češplji paše, ti pač mej kr maš, ostale pa bomo tut tako :))))

Še ena tema, kjer se vidi kdo je bolj pameten moški ali ženske.
Ženske si depilirajo tamale, si deplirajo noge, pazduhe, pulijo obrvi… moški, ki so po naravi bolj kosmati, kosmati še po prsih, mogoče hrbtu pa ne počno tega?
Kaj je ženskam, da se mučijo z depilacijami, imajo vnetja, mozoljčke, se gredo boleče postopke depilacije?

POtem, če nadaljujem zakaj so še moški bolj pametni.
Moški kupi udobno obutev, ženske si vlečejo na noge vse mogoče in nemogoče čevlje. Sploh imajo zelo rade visoke pete, ki trpinčijo noge, hrbtenico…

Potem je že kdo videl moškega, da se obleče tako, da se premikat ne more? Damice oblečejo take oblekice, da ne morejo ne počepnit, ne se sklonit, hodijo težko… ni tako redek pojav.

Potem je že kdo videl v hladnem, da kak moški na pol nag skače okrog? Ženske, sploh mlade pa rade tudi v mrazu kažejo svoje ledvice in popke.

Torej pamet je razvidna.

Sem bila pred časom pri kozmetičarki (pred prazniki), ko se je en moški drl, kot da bi prašiča klali…. se je pred prazniki uredil in si dal zdepilirat cel hrbet in prsa :)))

Kaj je sedaj razvidno… jaz mislim, da tvoja pamet.:)

Ok, se najdejo tudi poženščeni moški, ampak zelo malo.


Mogoče pa imajo ženske preprosto višji prag bolečine, saj se tako pripravijo na rojstvo otroka in jim v resnici morda niti ni tako hudo, kot ti želiš prikazat. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kakor kateri paše… no, nekatere tudi tako, kakor komu paše. ;)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[/quote]

zato pa vsaka s svojo češpljo počne kr ji paše in kr češplji paše, ti pač mej kr maš, ostale pa bomo tut tako :))))[/quote]
Po eni strani imaš prav..Po drugi pa ne..Odvisno kako gledaš..Res lahko vsak počne s svojim telesom, kar želi, vendar smo ljudje soodvisni, prav tako pa posledice naših dejanj pridejo do izraza šele čez več generacij.
Tudi včasih so rekli, da lahko ljudje kadijo, se zastrupljajo, nezdravo jejo, uživajo in zastrupljajo sebe in okolje…….A vsi ti grehi in sebičnost se dandanes v družbi odražajo kot takšne in drugačne težave, občutljivosti, nagnjenosti k temu ali onemu in ostale degenerativne bolezni…..


Mogoče pa imajo ženske preprosto višji prag bolečine, saj se tako pripravijo na rojstvo otroka in jim v resnici morda niti ni tako hudo, kot ti želiš prikazat. ;)[/quote]
ne drži , da imate žensle večji prag bolečine, ampak je narava vaših možganov taka (evolucija), da se vam ob porodu sproča v telo naravno protibolečinsko sredstvo, pa navljub temu se nekatere derejo ob porudu kot bi jih klali..

[/quote]

zato pa vsaka s svojo češpljo počne kr ji paše in kr češplji paše, ti pač mej kr maš, ostale pa bomo tut tako :))))[/quote]
torej če nesebično deli svojo češpljo med moško populacijo je vse pohvale vredno?


No, mogoče pa se katerim to sredstvo sprošča tudi, ko “trpijo” v visokih petkah. Občutek oboževanosti okolice ni kar tako za zanemarit. Gotovo sprošča neke “snovi” v telesu. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Mogoče pa imajo ženske preprosto višji prag bolečine, saj se tako pripravijo na rojstvo otroka in jim v resnici morda niti ni tako hudo, kot ti želiš prikazat. ;)[/quote]
ne drži , da imate žensle večji prag bolečine, ampak je narava vaših možganov taka (evolucija), da se vam ob porodu sproča v telo naravno protibolečinsko sredstvo, pa navljub temu se nekatere derejo ob porudu kot bi jih klali..[/quote]

Ne bi primerjala, kaj vse so nekatere ženske pripravljene potrpeti za ‘lepoto’, s porodno bolečino. Moških komentarjev, kaj vse se dogaja z žensko med rojevanjem, pa tudi ne. Čeprav drži, da se ni nujno učiti samo na svojih izkušnjah, ti lahko šele lastna (dva zelo različna) poroda postavita pod vprašaj trditve, ki si jih morda vehementno ‘sejal’ pred tem.

No tako. Svašta! Ne samo v intimno frizuro, petke in ostalo … še v porodno bolečino bi se radi vtikovali. :)))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Japkica…Pa to ni nič v primerjavi s tem, ko si želite dominantne ženske podrediti moškega. 🙂


Japkica…Pa to ni nič v primerjavi s tem, ko si želite dominantne ženske podrediti moškega. :)[/quote]

Slabo predalčkaš. Jaz prisegam na takšnega, ki lahko parira… v vse plus in minus odtenke… odvisno od situacije. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Japkica…Pa to ni nič v primerjavi s tem, ko si želite dominantne ženske podrediti moškega. :)[/quote]

Slabo predalčkaš. Jaz prisegam na takšnega, ki lahko parira… v vse plus in minus odtenke… odvisno od situacije. ;)[/quote]Če to prevedemo v začetno vprašanje te teme bi se reklo, da je lahko kosmat dokler si sama kosmata……
A potem dlakavost izgine zaradi tolikšne obrabe? :))))

Mmmmmmmmmmmedvedki. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close