Najdi forum

nl

ali novo letne želje vošči prvi moški ali ženska?

Mislim, da mora prvo zaželeti moški, sploh tisti prvi, ki pride k hiši z voščilom. Ženska menda prinese nesrečo, če prva vošči.

Jaz sem sicer nekoliko prikrito “žicala” On_-a, da bi prvi voščil, pa nekako ni bil za to. Tako pa nam je prva voščila ženska. Pa bomo imeli nesrečo celo leto. In vsega je kriv… 🙂

Kaj ti nisem v oni temi razložil, da če ni kruha povej jasno in glasno, da ga ni, ne pa z nekimi prikritim žicanjem nagovarjaš odkrito moško dušo….. 😀
No, sedaj pa imaš…. :))))

Ej lahko bi pa midva začela štet leto od danes dalje in bi ti jaz iskreno voščil od srca ob polnoči?…..
Daj pohiti do tam je še slabih 5ur 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Močno dvomim, da bi mi to prineslo srečo za celo leto vnaprej… 🙂

Močno dvomim, da bi mi to prineslo srečo za celo leto vnaprej… :-)[/quote]Ja poglej ni vse odvisno le od mene…. nekaj se boš morala tudi sama potrudit, potem rezultat nikakor ne more izostat….. :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

http://med.over.net/forum5/read.php?124,8346814,8347448#msg-8347448

prvo moški letos!

Če prva vošči ženska… ji lahko krona pade dol… zato pozor…. ;)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Če prva vošči ženska… ji lahko krona pade dol… zato pozor…. ;)))[/quote]
Moškemu se pa lahko podre ego!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Če prva vošči ženska… ji lahko krona pade dol… zato pozor…. ;)))[/quote]
Moškemu se pa lahko podre ego!![/quote]

Paco vse lepo ti želim in veliko gobic v letošnjem letu. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

To je neka vraža, da če ti ženska prva v novem letu vošči, pride v hišo prinese nesrečo….
Po Paco Morallesu mu zbije krono z glave…. 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close