Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Ženske podjetnice Ženske podjetnice Svetko123 07.12.2012 ob 19:46 zadnji odgovor 17.12.2012 ob 11:21 Hej, kakšno pa je vaše mnenje o ženskih podjetnicah? So bolj sposobne od moških? Prednosti, ovire, sposobnosti. Našel sem tudi en fin članek na to temo. http://nasvetdneva.com/zenske-uspesnejse-od-moskih/ Prijavi Bibita_Melita 11.12.2012 ob 10:00 zadnji odgovor 17.12.2012 ob 11:21 Seveda da ženske 🙂 Moški je lahko dober in uspešen samo, če mu stoji ob strani “prava” ženska:) Prijavi anonimni uporabnik 17.12.2012 ob 11:21 zadnji odgovor 17.12.2012 ob 11:21 Da je dobra mačka je lahko že samo z svojim šarmom podjetna seveda strogo poslovno če je pametna. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.